Kursy i Szkolenia dla kobiet

Symultana.org organizuje kolejne spotkania z inwestorami. Pozyskaj pieniądze na biznes!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zbliża się jesień, a wraz z nią rozpoczyna się nowy cykl spotkań organizowanych przez platformę inwestycyjną Symultana.org.

Tym razem na początek proponujemy spotkanie informacyjne, na którym będzie można dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować się do spotkania z inwestorem. Odbędzie się ono 7 października 2013r. tradycyjnie już w Zebra Tower w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 1, o godzinie 18:00. Na spotkanie można zapisać się za pomocą serwisu Symultana.org, ale również wysyłając wiadomość e-mail z potwierdzeniem swojej obecności. W tym celu należy wysłać wiadomość e-mail na skrzynkę: w4oczy@symultana.org. Więcej szczegółów w Aktualnościach.

Spotkanie „W cztery oczy z inwestorem”, na którym przedsiębiorcy ze swoimi pomysłami na biznes będą mieli szansę przedstawić inwestorom swoje projekty, odbędzie się 24 października 2013r., w warszawskim Zebra Tower, o godzinie 18:00. Zgłoszenia swoich pomysłów na spotkanie można składać za pomocą platformy internetowej Symultany. O decyzji Symultany w sprawie wyboru projektów, które będą mogły zostać przedstawione inwestorom na spotkaniu, osoby zgłoszone zostaną poinformowane e-mailowo na tydzień przed spotkaniem.
W ramach tego spotkania będą miały miejsce indywidualne prezentacje wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami. „Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania pomysłu” – podkreśla Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

Na przekonanie o wartości swojego pomysłu jest tylko 10 – 15 minut indywidualnej rozmowy z inwestorem. Są oni zainteresowani pomysłami z każdej branży – muszą jednak widzieć w nich potencjał rozwoju i przyszłe zyski.

Przed spotkaniem proponujemy również szkolenia online przygotowane przez platformę Symultana, które pomogą dopracować swój pomysł przed rozmowami z inwestorami. Znajdziecie je pod adresem: http://www.symultana.org/szkolenia

Zarejestruj się w serwisie Symultana.org i zapisz się na spotkanie z inwestorem! To wspaniała szansa na zdobycie kapitału na realizację własnego pomysłu na biznes.

Comments are closed.