Buty damskie

Unieś się nad ziemią z nową kolekcją Caprice!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Już czas, byś uwierzyła, że moda może być wygodna! W najnowszej kolekcji butów Caprice znajdziesz nie tylko odpowiedź na najnowsze trendy, ale również rozwiązania technologiczne, które zapewnią Ci niespotykany dotąd komfort! Teraz są już dostępne na półkach sklepowych w całej Polsce.

Co będzie najmodniejsze?
Chcesz być na czasie? Pamiętaj o dwóch najważniejszych trendach sezonu: klasycznym motywie wełnianego warkocza i fakturze owczej wełny. Najciekawszy efekt uzyskasz łącząc naturalne materiały z prostymi
i eleganckimi fasonami. Inspirowany tymi trendami look świetnie uzupełnisz wysokiej klasy skórzanymi butami i botkami Caprice.
Co ważne, trendy zapoczątkowane w zeszłym roku, takie jak styl wspinaczkowy, w dalszym ciągu są na czasie. Sprawdź najnowsze wariacje na ich temat na www.caprice.pl.

Must-have sezonu
Nie zapomnij o tym, że w nadchodzącym sezonie najważniejsza jest indywidualność! Z pewnością nie zabraknie Ci jej w botkach 3 w 1, których długość możesz regulować za pomocą inteligentnej cholewki.

Buty zachwycające elegancją
W tym sezonie możesz wywrzeć wrażenie dzięki butom Caprice i ich wyjątkowym dodatkom: wyrafinowanym wiązaniom gorsetowym po bokach, czy gustownie zaakcentowanym sprzączkom. Ponadto każda para butów Caprice zachwyci Cię wysokogatunkową skórą!

Co więcej: Tak wygodnie jeszcze nie było!
Wyciągana wkładka onAIR w standardzie we wszystkich modelach butów o tęgości H? Tak! W najnowszej kolekcji Caprice spodziewaj się wkładek, które idealnie dopasują się do Twojej stopy.

Comments are closed.