doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 kwie 2007, 08:39

wczoraj jechałam na zajęcia do szkoły rodzenia i były straszne korki i autobus długo nie przyjeżdzał... pierwszy przyjechał napchany więc ja i mój wielki brzuch czekaliśmy na następny no i przyjechał i wsiadłam no i oczywiście nikt mi nie ustąpił miejsca i taka babka około 50-tki mówi do takiej młodej (przed 20-tką) żeby ustąpiła mi miejsca, a ona na to "ja myslałam, ze ktos inny ustąpi" - siedziala na dalszym siedzeniu (przy oknie) i tak mi sie glupio zrobilo...

ona z wielką łachą wstała i mi ustąpiła, a ja siedziałam i nie mogłam się doczekać mojego przystanka...

a wracając miła babka ustąpiła mi miejsca, bo młode dziewczyny (14-15 lat) tyłka nie ruszyly.

kurcze jak ja bym chciała, zeby Ci wszyscy ludzie co "nie zauważają" :ico_ciezarowka: lub myślą , że kto inny ustąpi, że je to kiedyś spotkało...

Bo tendencje to ustepowania mają kobiety po ktorych widac ze maja dzieci i byly :ico_ciezarowka: lub mlodzi panowie, albo w ogole starsze pokolenie

no to sie wyzalilam i lepiej mi na serduchu :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 kwie 2007, 10:22

doris pisze:Bo tendencje to ustepowania mają kobiety po ktorych widac ze maja dzieci i byly lub mlodzi panowie, albo w ogole starsze pokolenie
dokladnie!moumou, lepiej umowmy sie po dlugim weekendzie bo teraz jakos pogoda sie psuje.. :ico_noniewiem: ale z mila checia!! :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 kwie 2007, 20:42

witam - troszke mnie nie bylo bo poszlam urodzic :ico_oczko:

doris, zal sie - zal - my to rozumiemy i pamietamy jak to bylo byc :ico_ciezarowka:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

28 kwie 2007, 22:08

Rozumiem ciebie Doris-pamiętam jak sama byłam w ciązy to tez to różnie bywało w autobusie-jedni ustępowali,a inni nie.Ostatnio jak z moją Weronisią jechałam do Auchan-to spotkało mnie miłe zaskoczenie-jedna pani ustąpiła nam miejsce,abym usiadła z dzieckiem(był trochę tłok).
Ale się zimno zrobiło w Gdańsku.U mnie tu na MOrenie wiatr gwiżdże,jak by to była zima.Oh jestem zła,że jest taka pogoda.
A wy dziewczynki co będziecie robić w ten długi weekend?

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

28 kwie 2007, 23:04

jutro jeszcze ma byc tak brzydko..Ja z Raoulkiem wyjeżdżamy na wies pod Malbork, niestety bez męża bo musi pracować.
iw_rybka, Gratulacje!!
doris, miałam ten sam problem jak byłam w ciąży.Pamietam stałam z wielkim brzuchem nad dziewczyną i jej to nie ruszyło.Jak wysiadałam to jej powiedziałam,że ją to też kiedyś spotka....

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 kwie 2007, 10:55

iw_rybka, witamy! i gratulujemy :ico_brawa_01:
co do weekendu ja nie robie nic innego niz zwykle....we wt babcia ma90urodziny ale ja nie jade.bylam w pt.w tlumie Mat zle sie czuje. :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 kwie 2007, 11:25

witajcie :)

ja w ten weekend siedze w domu i grzecznie czekam. pewniezastanwiacie sie na co? no moze moja Kinga zechce wczesniej wyjsc...

a co do komunikacji to wczoraj jak jechalam tramwajem siedzialy kobiety (no mlode nie byly ale stare tez nie) i wszystkie na mnie patrzyly, i na siebie, jakby sie zastanwialy ktora ustąpi. a taka jedna mloda co stala obok mnie patrzyla na te kobiety z takim wyrzutem i zdumieniem, ze zadna tylka nie rusza...

a jeszcze wkurza mnie jak na przystankach palą... uwagi nie zwrice bo jeszcze oberwe...

nie wiem jak jest na dworzu ale slonce swieci no i slysze wiatr

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 kwie 2007, 11:40

ah z tymi podrozami to trzeba by dluuugo gadac a itak nic nie poradzimy.ja ostatnio jechalm z wozkiem.latwiej mi jak moge usiacs i nogami zablokowac kola.zajmuje mniej miejsca,zastawiam tylko siebie i nie ryzykuje ze pojade z wozkiem jak tramwaj zahamuje.ale wsiadla babka o kulach.i co?zaden gowniarz sie nie ruszyl ani nikt :ico_zly: ja musialam ustapic i wisiec na poreczy chwytajac wozek.normalnie takim ludziom co nie ustepuja to bym *%^$#&@^%%$#!!!!a! i jeszcze jedno0ja nigdy nie ustepowalam i nie ustapie matce z dzieckiem.a wiecie czemu?bo dziecko posadzi a sama bedzie stac.naokolo babcie i inwalidzi a dziecko fika bo ono nie bedzie przeciez na kolanach siedziec... :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 kwie 2007, 11:43

pod tym wzgledem dorotaczekolada to masz racje

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 kwie 2007, 12:04

ja bylam wychowana ze jak jest duzo wolnych miejsc to spoko-moglam siedziec sama ale jak nie to albo na kolanach albo stalam i tyle.i tez tak zamierzam.i nie lubie jak obcy ludzie biora dzieci na kolana.jakos mi tak :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość