lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 maja 2007, 22:08

jasnie pani fajnie,ze wszystko zalatwione :ico_brawa_01: pochwalm sie autkiem,jak juz kupisz :-D martucha :ico_pocieszyciel: madziorka i tak nadrabiasz ...jak bedziesz na maternity ,to w ogole ci kark zesztywnieje :ico_haha_01: :-D a ja dzis robilam racuchy i okazalo sie,ze nie mam oleju...nie chcialo mi sie isc ,wiec dodalam masla :ico_puknij: racuchy okazaly sie surowe w srodku,odkryla to kolezanka,bo ja wzielam 2 gryzy i wydawaly sie ok hihi kolezanka zjadla twardo calego i po 30 min pobiegla do domku na kibelek he he druga doradzila mi,zebym je dopiekla w piekarniku ....wiec wsadzilam na jakies 30 min,wiec chyba juz nie sa surowe? jak na moje oko,wygladaja ok...zobaczymy co tomek na to powie :-D on mowi,ze jego juz nic nie zdziwi...jak wraca z pracy i czuje spalenizne,to mowi,ze wie,ze to napewno ja ,,gotowalam,, :ico_wstydzioch: ale robie postepy :-D

zapalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2007, 01:17

02 maja 2007, 22:09

madziorka powiem szczerze ze nie mam pojecia dlaczego akurat ten srodek znieczulajacy jest odradzany przy porodach w wodzie...opieram sie na tym co powiedziala polozna, w koncu tutaj jest ona jak wyrocznia :-D :-D
Jasnie Pani gratuluje wygranej walki o macierzynski!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfina coreczka urocza.Sliczna dziewczynka :ico_brawa_01:
Martucha ja tez zaprosilam mame na pierwszy miesiac po porodzie malenstwa, wiem ze bedzie mi wtedy ciezko i mama bedzie w tym czasie na wage zlota :-D wiec moze ty tez sie skusisz.....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 maja 2007, 22:10

witam dziewczyny!
Delfinko kochana co za kretyni byli na tym placu???????? nie wiem, jak można sie tak zachwoać??? powinni dostać w łeb i to nie raz :wpale: :ico_zly: dobrze, ze wam sie nic nie stało i juz sama nie wiem, co na Twoim miejscu bym zrobiła? może lepiejj ich nie zaczepiać, bo jeszcze będą sie mścić. kretyni po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjęcia Mayeczki jak zwykle śliczne, a ty wbudzasz zazdrość swoją figurą :ico_oczko: chyba twoje kilogramy preszły w okolice mojego pępka i stworzyły oponę :-D
Jasnie Pani :), ty to jestes dla mnie mistrzu :ico_sorki: :ico_oczko: brawa za wylądowanie w całości :ico_ciezarowka: :ico_oczko: i :ico_brawa_01: za załatwienie funciaków!!!!
martuchafrost, teraz twoja kolej na brzucholek :ico_oczko: i Madziorki też, bo widziałam ostatnio naszą Lucy, a wy tez już chyba większe jesteści? :ico_oczko:
martuchafrost, Franio piękne imię!!! żeby wam tylko maluszek figla nie zrobił i nie urodziła sie Frania :ico_oczko: lepeij pomyślcie nad awaryjnym imieniem dla dziewczynki...może KASIA :-D
madziorka hihi, ja na sutki używałam bepanthen, przez pierwszy tydzien bolały mnie bardzo, ale jak widziałam lenusie jak trzyma mnie taką malusią rączką za pierś i ssie mleko to czasami miałam łzy w oczach, warto sie troszke pomęczyć :ico_oczko: naprawde kobieta, która ma już dziecko przy sobie zaczyna patrzec na świat przez jakieś mamusiowe okulary :ico_oczko:
lucy23, uczysz sie do tego prawka?? :ico_oczko: bo ja nie mam i tak sobie myśle, ze jak ty z brzucholem dasz to ja tez pójde! :ico_oczko:
i bardzo dobrze, mama do ciebie przyjedzie to zdaj sie na nią w wychowaniu dzidzi :ico_oczko:
Emilka dobre, ze pralak juz jest na chodzie, ale za to ty pewnie cały dzień :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko:
zapalka, witaj serdecznie, brzusio piękny!!!! :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

a ja dziś jestem jak na haju, malowałam futryny...cały dzień! od tych oparów już nie wiem co robie, bo właśnie zgodziłam sie na figle :ico_olaboga: :ico_oczko: mam nadzieje, ze jednak kubuś zaśnie :-D
dziewcyny, nie chę sie tu przechwalac, no, ale troszke musze :ico_wstydzioch: mieszkanie wygląda super, z panelami i drzwiami nowymi jest po prostu wypasione! tylko, kurde fundusze topnieją, a tu jeszcze tyle rzeczy barkuje :ico_noniewiem: ....może jakaś dobrowolna zrzutka na garnki dla Kasi? :ico_haha_01:

a macie jakieś info od Kasiulki? bo ja mam do niej numer na kom, ale jakoś nie chce sie narzucac, pewnie teraz chcą byc tylko we trójke :ico_oczko:

dobrej nocki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 maja 2007, 23:15

kasia ucze sie jezdzic he he troche sie stresuje....ale bardziej t jak ze mna jezdzi :-D idz na prawko,zawsze sie przyda... :-D postanowilam traktowac to lajtowo ;) jak zdam to super,jak nie ...to mam 2 lata na zdanie hihi....bo w uk od czasu zdania testow ma sie 2 lata na praktyczny ;) jak bede zdawac raz w miesiacu,to w koncu mi sie uda :-D
kasiulka milczy ....mysle,ze jeszcze w szpitalu ;(

[ Dodano: 2007-05-02, 23:18 ]
w ogole bardzo mi sie podoba,, system ,,robienia prawka w uk....nie czuje jakiejs takiej presji jak znajomi co w polsce robili...chodzi glownie o jazdy,bo w pl trzeba miec 30 wyjezdzonych lekcji,a po tescie ma sie tylko pol roku na zdanie,a jak nie zdasz to znowu lekcje od nowa ;(

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 maja 2007, 23:24

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

jutro albo pojutrze wiecej

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 00:45

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ladny brzusio ;)

zapalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2007, 01:17

03 maja 2007, 01:35

Jasnie Pani no no no brzusio przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tu co dla WAS dziewczyny na poprawienie humorku..modle sie tylko zeby moj G w ten sposob nie reagowal :ico_smiechbig: ale sie usmialam :ico_smiechbig:

http://www.metacafe.com/watch/155616/babies_an d_fathers,

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 maja 2007, 09:05

czasc laski, ja dzisiaj pierwsza :ico_oczko:
zapalka, ja sie modle zebym ja w ten sposob nie reagowala :ico_smiechbig:

a teraz maly przeglad :-D jak ktos sie zastanawia, gdzie mi wlazlo 16 dodatkowych kilogramow ciazowych to teraz moze sie przekonac :-D niestety na tym kompie nie dysponuje zdjeciem calkiem przed, ale zaczniemy od

20 tc:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

teraz tc 29

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a na deserek 32 tc

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

zdjecie wieloryba z 35 tc macie powyzej

[ Dodano: 2007-05-03, 09:08 ]
Jak tak ogladam te zdjecia to mysle sobie, ze Łucja bedzie przepieknym dzieckiem (co patrzac na jej tatusia trudno sobie wyobrazic :-D ), bo mi twarz zzera :ico_placzek: myslicie, ze jak urodze to bede na twarzy wygladala ja przed ciaza?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 11:36

jasnie pani ja tez sie na twarzy troche zmienilam,jestem ,,okraglejsza,, mysle,ze wszystko wroci do normy jak urodzimy... :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 maja 2007, 12:40

a ja mam wiadomosc :-D Kasi.k ma na gg opis, ze sa juz z Victoria w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy okraglejsza??? Przeciez ja wygladam jak paczek w ciescie :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość