dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

Emla

20 kwie 2007, 14:19

mam taką maść dla Mata na szcepienie żeby nie płakał bo będzie kłuty 3razy :ico_placzek: ale nie dostałam do tubki ulotki :ico_noniewiem: czy może któraś z was wie dokładnie jak to stosować??mam do tego tylko 2 takie plasterki.co innego moge uzyc?pomozcie!! :ico_sorki:

mamaKffiatuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2007, 15:39

20 kwie 2007, 18:06

dorota czekoladka, w sumie ja nie stosowalam nic.. Ale mleko matki dziala znieczulajaco, jezeli karmisz malca mozesz przystawic go do piersi , by usmierzyc bol i by maly sie uspokoil.. Zreszta wszystko zalezy od dziecka, moja Natala nie plakala..

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 kwie 2007, 09:49

ja stosowalam podobne plasterki(do pobierania krwi), ale bez masci...sam plasterek przyklejalam na miejsce z ktorego miala byc pobierana krew na bodajze godzine przed zabiegiem...ale ten plasterek, to mial byc na "uwidocznienie " zyl a nie na bol... a tak na marginesie, to wcale sie nie sprawdzil... :ico_noniewiem:
o takich plasterkach i masci do szczepienia, to niestety nie slyszalam

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 kwie 2007, 10:07

a u nas emla zadzialala rewelacyjnie!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 13:38

Moj Dejvi plasterki Emla ma przyklejane na godzinke przed szczepieniem i faktycznie tylko sie skrzywi i po sprawie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jane125
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 mar 2007, 16:16

03 maja 2007, 19:28

ten plasterek sie nakleja w miejsce wklucia na godzine przed kluciem.ale te plastry nie zalatwia sprawy niestety..ja rozmawialam z pielegniarka robiaca szczepienia...caly problem polega na tym,ze ten plaster znieczula tylko przed ukuciem...a najwiekszy bol sprawia dziecku "rozchodzenie sie" szczepionki....:( wiec nie uchronisz go przed bolem bo wlasciwie ukucie nie boli,tylko ta reszta...a plaster jest drogi bo kosztuje 16zl.lepiej jesli chcesz ulzyc dziecku to po szczepieniu,jak dziecko bedzie niespokojne podaj mu panadol w syropie dla dzieci-dziala znieczulajaco i przeciwgoraczkowo..
niestety...pogodz sie z tym,ze czasem cos musi bolec,ale to dla jego dobra..buziaki

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 maja 2007, 09:51

u mnie emla sie sprawdzila-bynajmniej wraskow nie bylo u pilegniarki...potem marudzil to fakt ale nic mu nie dawalam tylko tulilam i dawalm cycusia.nie jestem zwolenniczka przeciwbolowych za szybko :ico_noniewiem: szkoda ze jak ja bylam mala to takich masci nie bylo... :ico_placzek: nie uciekalabym tak!! :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość