Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 11:51

A mi siara nic a nic nie cieknie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-04, 11:58 ]
Zapomniałam się wam pochwalić że w środę zrobiłam kolejną porcję zakupów dla dzidziusia. Kupiłam pościel, jeszcze kilka ciuszków, butelkę, kilka kosmetyków, i takie tam bajery. W przyszłym tygodniu chcę kupić kolejne rzeczy typu łóżeczko, materac, pieluszki, rożek i takie tam bajery. Kurcze takie zakupy to prawdziwa frajda

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 maja 2007, 12:19

asiula gratuluje zakupow...madziorka tobie tez ....to prawdziwa radocha :-D madziorka a gdzie znalazlas zielone przescieradlo? ja widzialam wczoraj w bootsie ,ale ostatnia pare i nie wiem czy zdarze ;(a jakby co to jeszcze sa ladne zolte....nie kupilam,bo kasy nie mialam przy sobie ,ani karty :ico_puknij: a dzis jest zimno i mam lenia...a w sobote idziemy po fotelik,bo wozek bedzie bez...dzis brzydka pogoda,to nie chce sie chodzic ;( hannah fajnie,ze polozna w koncu sie pojawila....

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 12:21

A u nas cudna pogoda, słoneczko, cieplutko, lato się zrobiło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 maja 2007, 12:27

hej dziewczynki u nas ciepełko :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 maja 2007, 12:35

Cześć dziewczyny!Ja troche to forum zaniedbuje :ico_puknij: No ale nic na to nie poradzę,,, :ico_noniewiem: Wczoraj była u mnie kuzynka i nas zaprosili na komunie 27.05. Troche mam obawy bo ja już będe chyba jak "bomba zegarowa" :ico_olaboga: Ale chyba dam rade! Dziś może przekonam męża, jak wróci z pracy żebyśmy też pojechali na jakieś zakupki...zamówić łóżeczko, i też szukamy kuchni! No i dla maluszka potrzebuję komody, odrazu z przewijakiem bym chciała, podobnież bardzo wygodne!.Pogode dziś mam bardzo ładną,a mój maluszek szaleje dziś w brzuszku że aż mi jest źle siedzieć...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 12:38

To leż sobie Agusia
Ja ostatnio nie mogę leżeć na prawym boku, bo chyba mi w tej pozycji dzidzia jakiś nerw uciska i momentalnie boli mnie kość ogonowa. A jak w nocy obrócę się na prawy boczek to za chwile ból mnie budzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 maja 2007, 12:46

asiula26, A czy Ty wiesz co będzie?Bo ja nie wiem i nie chcę, powiem Ci że nawet teraz nie ciekawi mnie to! poprostu będzie dzidziuś, i najważniejsze żeby było zdrowe! A czasem tak właśnie mnie kłuje w boku, może i masz racje że to jakiś nerw!
Tak patrzę na nasze suwaczki, i idziemy prawie równo! Fajnie! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 12:50

Aga my czekamy na niespodziankę. Przez jakiś czas to nawet chciałam znać płeć ale dzidzia cały czas tyłek wystawiała. teraz nie mo to już dla mnie żadnego znaczenia, rodzinka chciałaby bardziej wiedzieć niż ja.
No tak na suwaczkach jest między nami tydzień różnicy, tylko że ja według USG to mam 31 tydzień. Od samego początku mam 3tygodniowy poślizg. Pewnie dlatego że przed zajściem w ciążę miałam ponad 70dnioiwe cykle, tak mi się po wcześniejszym poroniniu cykl rozregulował.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

04 maja 2007, 13:12

znowu jestem :-D :-D :-D

Rafal przyjechal w przerwie obiadowej z pracy i zadzwonil do tego lekarza czy kogos tam co ma mi niby pomoc co mi go ta polozna polecila i dostalismy termin na jutro :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: strasznie szybko bo ona mi powiedziala ze najszybciej moge dostac za tydzien albo nawet za trzy tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

i Rafal mnie opipeszyl bo powiedzila mi ze bede miala cwiczenia i masaze na basenie a ja mu na to ze nie mam kapielowek i sie wkurzyl :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale nie pamietal ze mu to juz mowilam miesiac temu (w sumie kapielowki mam nowe tylko wszystko mi z nich wyplywa bo to tylko rozmiar D a tak sie nie pokaze bo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ) ale on nie wie ze mu to mowilam... no i sie rozbeczalam poszlam sobie do sypilani i zamoczylam cala poduszke... ah te ciazowe hormony.... potem przyszedl i przeprosil i powiedzial ze mam sie usmiechnac... oh ci faceci mnie do grobu doprowadza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

plakac juz przestalam ale dalej mam oczy czerwone, czekam az mi to przejdzie a potem lece na spacer ze Smierdzielem bo mi polozna katzala sie duzo ruszac mimo tego ze boli :ico_noniewiem: wiec pojde do banku przy okazji po wyciagi z konta :-D

znowu jestem glodna i wpierniczam sobie salate lodowa bo na slodkosci nie mam smaka (i bardzo dobzre bo u mnie by to obfitowalo w nast pare dodtakowych kilogrammow :-D )

Laetka ja staniki kupilam w Polsce po 12zl za sztuke a jeden dala mi babcia :-D :-D :-D firmowych nie kupuje bo bym sie nie wyplacila :ico_noniewiem:

buzki

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 13:18

Hanah Uśmiechnij się
no niestety tak to bywa w ciąży że nagle dopada nas jakaś handra. Ja miałam tak wczoraj. Jak goście pojechali postanowiliśmy jeszcze odwiedzić moich rodziców i mame męża. W drodze złapałam taką deprechę że do nikogo nie odezwałam się prawie słowem. I wszyscy mnie pytali co mi jest a ja nie umiałam im tego wytłumaczyć więc wolałam się nieodzywać. Świruska ze mnie co nie??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość