Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 maja 2007, 09:51

cześć :ico_ciezarowka:

Madziorka mąż dziękuje za życzenia.
Ja wpadłam tylko na chwilę przywitać się z wami bo czeka mnie dziś trochę pracy. Jak zwykle obiadek dla całej zgrai, a ponadto muszę zrobić torcik i sałatkę. Sałatka będzie tradycyjna warzywna, a torcik mój ulubiony czyli ananasowy. Jak szwagierka wróci z pracy pomoże mi ogarnąć mieszkanie bedzie ok.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 maja 2007, 10:05

A co to dzisiaj takie puchy???? Ja w pracy caaaały dzień :/ Ale trudno. Miłego dnia wszystkim.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 10:56

ja dopiero wstalam,myslalam,ze tu naklikane jak zwykle,a tu nic :-D asiu ode mnie tez zloz zyczonka mezowi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ja czekam na t,bo po 12 wroci z pracy i chyba do mamy zadzwonie....a pogoda taka sobie...ogolnie to sie popsula,nie jest tak cieplo jak bylo ;(

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 maja 2007, 12:09

witam :ico_ciezarowka:
My wstalismy sniadanko potem p sprzatał i zrobił zakupy a teraz relaksik i zaraz lecimyt do parku na spacerek wezmiemy kocyk i gdzies legniemy na trawce :-D ja jutro zaczynam 36 tydzien :ico_szoking:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

05 maja 2007, 12:28

magda26, gratulacje 36 tygodnia.Ja 3 tyg stoję za Tobą!
A coś dziś pogoda u mnie nie za fajna! My dziś się wybieramy do Artura siostry, bo przyjeżdza do niej Artura chrzestna z kuzynem A.Ale ja ich nie lubię! Tych dzieci wszystkich! Tacy są zadufani w sobie,oni zresztą chyba też nie przepadają za mną...Tylko ciotke troche lubie, ale nie wskoczyłabym za nią w ogień :ico_oczko: Artura kuzynki najbardziej nie cierpię, dzieki bogu nie przyjechała,wogóle nie chcieliśmy żeby oni wiedzieli o naszym maleństwie,ale już się dowiedzieli...Ta kuzynka już wczoraj Arturowi gratulowała.Ale ja krowy nie lubie...Troche A ma mi to za złe,ale ona jakoś też nie pała się do mnie z sympatią. Kiedyś całą rodzine namówiła żeby Artur się nie dowiedział o jej ciąży, i dlatego mój A ma jej za złe...Acha i 2 lata temu nie zaprosiła mnie na chrzciny, tylko Artura, a już byliśmy ze sobą 4 lata! spoko nie? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale dziś mam nadzieje że bedzie spoko! Ja tam z nimi nie będe gadać..

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 13:38

aga jakos ci sie nie dziwie ,ze jej nie lubisz...a po co ona ta ciaze chciala ukryc przed twoim mezem :ico_puknij: co to za tajemnieca? he he ...dziwna na maxa...tez by mi sie nie chcialo gadac z takimi ludzmi...w ogole nie lubie takich zadufancow ...madziu ale wam dobrze z tym parkiem...a do jakiego idziecie? Kasprowicza? moja mama mowi,ze cos sie w tym parku zmienilo,ale nie pamietam co :ico_wstydzioch: bo ona mieszka bliziutko ...jejku,jak mi brakuje tego parku ....bardzo go lubie...gratuluje 36 tyg :ico_szoking: szok normalnie....a ja dzis skonczony 34,czyli 35 :ico_szoking: o matko,jak to leci ....robie pranie ciuszkow,kocykow ,recznikow itp....dzis sie za prasowanie wezme tego co wyschlo...u nas pogoda sie poprawila,pojdziemy na miasto,ale ja wciaz nie wiem jaki fotelik kupic :ico_noniewiem: taki od 0-9 mies,czy lepiej od 0-4 lat...wolalabym ten na dluzej,ale juz sama nie wiem...co radzicie?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 13:50

hejka

ja tez niedawno wstalam.... po drugim przebuszeniu.. pierwsze bylo ok 10 bo ssalo mnie strasznie i musialam cos przegryzc.... i zasnelam ponownie na 2 godzinki a co tam hihi a ja wczoraj skonczylam 32 tydz czyli zaczelam 8 meisiac tak??? no wiec jeszzce jakies 5 tyg i mozna rodzic... hihi

[ Dodano: 2007-05-05, 13:51 ]
przebudzeniu a nie przebuszeniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adas w pracy wiec o zadnym buszowaniu w sypialni nie bylo mowy.... jedynie w lodowce hihi

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

05 maja 2007, 13:54

Mój mężulek chodzi od wczoraj uradowany bo pozwoliłam mu kupić zestawy kluczy (bo on jest mechanik) niestety dopiero w poniedziałek kupi bo kosztują 500 zł. Super sie na niego patrzy jak chodzi taki rozanielony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 maja 2007, 15:19

Lucy ja o takim foteliku nie szłyszałam 0-4 lat jaki to??

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

05 maja 2007, 18:04

cześć dziewczynki,
ja wczoraj wogóle nie mogłam wejść na TT :ico_placzek: .
Asiula śliczne fotki i bardzo fajną niespodziankę ci mąż sprawił :ico_brawa_01:
Madziorka nadrabiaj zakupy choć masz jeszcze troszkę czasu.
Lucynko taki fotelik od 0 do 4 lat to byłaby super sprawa
Agniecha ja wcale się nie dziwię ,że jej nie lubisz
Leatko po raz kolejny okazuje się jak nieprzewidywalni są nasi panowie, najważniejsze że cieszy się tym kompletem kluczy :-D

Wiecie wydaje mi się ,że ta końcówka jest najgorsza.Człowiek czeka i czeka i wciąż wsłuchuje się w swój organizm ,że może to już?Przynajmniej ja tak to czuję.W poniedziałek mam wizytę u mojej gin, ciekawe czym teraz córcia mnie zaskoczy.

Pozdrawiam Was gorąco :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość