Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 maja 2007, 08:26

Witam bardzo gorąco :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Tęskniłam :ico_placzek: ale najważniejsze że już jestem spowrotem :ico_brawa_01: :-D
Mamy gości i nie mam za duzo czasu ,doczytam was póżniej.
U nas super ,wizyta u rodzinki sie udała.
Jak będe miała wiecej czasu to powstawiam zdjęcia i napisze coś więcej.Teraz już uciekam bo musze śniadanko iść robić.

Buziaki dla wszystkich dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 maja 2007, 09:51

cześć dziewczynki...
WITAM NOWĄ MAMĘ!!! Pisz duzo i często i tak jak diem pisze nigdy nie jest za pozno :ico_haha_01:

My wczoraj bylismy na spotkaniu , ksiądz zaprosił ludzi z naszej miasteczka na pogaduszki, przy kawie, herbacie i ciachu , bardzo miło było, takie fajne integracyjne spotkanko :ico_oczko:

kristi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powodzonka w starankach życzę, 3-mam kciukasy...mój mąż tez cos ostatnio wspomniał o dzieciątku ale ja chciałabym jeszcze poczekać , mysle ze od początku przyszłego rolku będę już gotowa :ico_oczko:
diem mój antoś tez miał taką fazę że zmieniły mu sie godziny snu i posiłków :ico_oczko:

ale nas mało, ostatnio.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 maja 2007, 10:42

Witam sie z wami
U nas nocka ladnie minela,mala zasnela o 22 30 a obudzila sie o 8 00 jestesmy wyspane,a mala juz wykapana i teraz sobie spi,a ja mam czas dla was troche poklikac

Maggie dzieki wielkie ze trzymadz kciuki ale ja mysle ze to nasze staranie troche potrwa bo jak sie staralismy o Nicole to trwalo 4 miesiace i udalo sie takze nie martwie sie i nie mysle bo wiem ze wszystko potrzebuje czasu

Justyna fajnie ze juz wrocilas i jak znajdziesz czas to napisz jak bylo i jak sie podobalo Adusi u rodzinki i czy ja wszyscy nosili itd..

Kurde gdzie jestescie mamusie?? Jakos tu ostatnio nikt nie zaglada :ico_placzek:

No nic moze pogadam z kims?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 maja 2007, 11:18

No to i ja się witam....
czytam czytam i same niespodzianki mnie spotykają :
Nowa mama - kasia1974, :ico_buziaczki_big: Witamy
Kristi, - gratuluję podjęcia decyzji i tak jak piszesz trzeba być dobrej myśli - a wtedy powinno być dobrze .... trzeba się starac ale nie na siłę .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 maja 2007, 11:29

Aginka dokladnie mysle i robie tak jak mowisz.. Czasami to nawet jak pomysle bylo by fajnie miec takie dwa bobaski razem naraz ale zobaczymy jak to wszystko sie uda :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 maja 2007, 15:23

czesc dziewuchy ja sie tylko witam i serdecznie witam nowa mamuske :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 maja 2007, 15:41

cześć Baboski Desperadoski
U nas dzionek na dworku trwa bo ładniusia pogoda, ale wpadła zobaczyć co tam u Was...

Kristi pisze:Maggie dzieki wielkie ze trzymadz kciuki ale ja mysle ze to nasze staranie troche potrwa bo jak sie staralismy o Nicole to trwalo 4 miesiace i udalo sie takze nie martwie sie i nie mysle bo wiem ze wszystko potrzebuje czasu

Kristi, to i tak bardzo niedługo...u nas starania trwały w sumie ok 1 roku.

Wklęje parę fotka Antośka...wczoraj bombowo zasnął z kubveczkiem i szczoteczką do zębów w ręki, bo po kąpieli wogole nie chciał oddać ....tak to bombowo wyglądało że aż mój B pstryknął mu fotkę:
Obrazek
zabawa przy suszarce jest tha best :-D
Obrazek
na huśtaweczce:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

06 maja 2007, 17:24

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!!!
Wrocilam z PL - bylo super. Jednak bardzo tesknilam za TT i za Wami !!!!

Poprosze o zmiany w tabelos:
Oskarek wazy 10,900kg i mierzy 77 cm. Z PL przywiezlismy rowniez jeszcze jednego zabka czyli ma teraz ich 6.
I jeszcze jedna nowina: Oskarek sam podnosi sie na nozki i stoi dluzsza chwilke.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 maja 2007, 17:40

edyta82 witaj :ico_haha_01:
A dla Oskarka wielke brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U rodzinki było super.Adusia jednak bała się bardzo dziadka i nie chciała wcale do niego iść na rączki a wręcz plakała jak sie zbliżał .Tak to jest jak sie mało widzi rodzinke :-/ .
Babci nie płakała ale nie bardzo chciała chodzić do niej.Za to z wielką ochotą szła do wszystkich młodych osób :-D .Do męża siostry czyli swojej chrzestnej,do swojego chrzestnego,do moich koleżanek.
Adusia bardzo się rozgadała przez ostatnie dni ciągle powtarza:mama,baba, gaga,bubu,gugu i jeszcze tym podobne słówka :-D
Zaczeła bez problemu stawać na nóżki w łóżeczku :-D.Stanie i się zaczyna śmiać w głos hehe.Jeszcze nie raczkuje ale ostro się przymierza :-)
Muzsze iść ją zważyć żeby podać aktualne dane do tabelki :ico_haha_02:
Ząbków jeszcze nie ma ,wciąż czekamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 maja 2007, 17:54

Maggie, - slodziutenki Twoj Antos jest - jak ja Ci zazdroszcze ze On tak cudownie spi w lozeczku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-06 ]
no ladnie panno Adrianno ... :ico_brawa_01: za podciaganie sie do "pionu" cudowna z Ciebie dziewuszka ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość