Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 maja 2007, 09:01

A ja witam z rana dopiero sie obudziłam az dziwne ze takj długo :ico_noniewiem:
Nos miałam nie spokojna jakos sie wierciłam i jeszcze troszke brzuszek pobolewał w dole sama nie wiem :ico_noniewiem:
A tak to w domku dzisiaj siedze nigdzie nie wychodze poleze i odpoczne :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

08 maja 2007, 09:36

dzien doberek w ten niedobry dzien....

pogoda dzisiaj u mnie okropna. szaro buro, wieje i pada wiec nawet sie z domu nie ruszam, cale szczescie ze do szkoly jechac nie musze :-D

wstalam o 9, tak jak ty Madziu mialam niespokojna noc, wiercilam sie caly czas no i znowu obudzilam sie rano z placzem... znowu snily mi sie jakies glupoty z Rafalem w roli glownej :ico_noniewiem:

nie wiem co by dzisiaj robic fajnego przez ten caly dzien. myslalam ze posegreguje sobie jeszcze rzeczy malej na te najmniejsze ktore bedzie nosic zaraz po urodzeniu i na te wieksze ktore przydaja sie dopiero potem :-D mam jeszcze dwie opcje do wyboru: uczyc sie gramatyki niemieckiego albo posegregowac sobie moje przepisiki kulinarne, albo jeszcze upiec ciasto z jablkami bo juz dlugo za mna chodzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: slonce wyszlo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale to pewnie na 2 minuty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

buziaki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 maja 2007, 09:47

Haniu ja wziełabym sie za ciuszki :-D Ja wcinam zupke mleczna która sobie gotowałam :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 maja 2007, 10:37

dzieńdoberek

A ja już w pracy. Wszamałam sobie pysznego ciepłego rogala z powidłami śliwkowymi i kakao do tego...mniam.

Wczoraj poprasowałam wreszcie ubranka. No to coraz bliżej do finishu hehe...
Mój Tomuś powrócił do dwnej kondycji i od wczorajszego wieczorka znów chasa jak zwykle. Widocznie ostatnio był przemęczony i musiał odpocząć.Ale ja tam wolę jak mi bryka w brzuszku, przynajmniej wiem że tam jest i wszystko ok.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 maja 2007, 11:17

cześć dziewczyny

Kamilko gratuluję ci szefa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pozazdrościć

Madziu cieszę się że wizyta wypadła pomyślnie, kilogramami się nie przejmuj bo mnie nie przegonisz, a co do wcześniejszego porodu, to ja bym sięwczale nie pogniewała gdybym urodziła zgosnie z pierwszym terminem czyli 11 czerwca a nie gdzieś tam pod koniec miesiąca. o juz mnie troszkę "męczy" ta ciąża

Frydza witaj spowrotem czekam na zdjęcia i relację z wyjazdu

a Ja spałam dziś całkiem nieźle, nawet mi ta kość ogonowa tak dziś nie dokuczała, za to czuje ją teraz jak przed kompem siedzę :ico_olaboga: niestety.
a tak poza tym to wczoraj złapałam jakąś deprechę i trzyma mnie do dziś, może to ta pogoda??? :ico_noniewiem:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

08 maja 2007, 11:29

asiula a ty sie usmiechnij a nie smuc, z usmiechem ladniej ci do twarzy :-) :-) :-) :-)

ja przed chwila zrobilam zdjecia mojego ruszajacego sie we wszystkie strony brzucholka tylko kabla mi sie do kompa podlaczyc nie chce :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 maja 2007, 11:33

Czesc Kochane za momencik powklejam zdjecia :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

08 maja 2007, 11:36

Frydza pisze:Czesc Kochane za momencik powklejam zdjecia :-D


szybciutko szybciutko bo my jestesmy bardzo niecierpliwe :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 maja 2007, 11:36

Asiula nie martw sie ja tez dzisiaj w nie najlepszej formie i fizycznej i psychicznej czuje sie jakby mnie jakis walec przejechał czy cos :ico_noniewiem: :ico_oczko:
ledwo przygotowałam obiadek i teraz odpoczywam :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 maja 2007, 11:36

ja tez bym sie nie pogniewala ,jakbym wczesniej troszke urodzila :-D hanah ja jestem za segregowaniem ciuszkow,sama sie za to dzis zabiore he he...narobilyscie mi smaka,szczegolnie zupa mleczna :ico_obiadek: zaraz sobie zrobie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość