Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 maja 2007, 11:37

niestety tu gdzie teraz przebywam brak kablówki więc TVNSTYLE nie oglądam.Nad kojcem też się narazie tylko zastanawiam.Może to i zbędny wydatek?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2007, 11:37

Chloe wiesz może, czy w kojcach może dziecko spać, bo ja chcę kupić jakiś używany, jak pojedziemy na wczasy to Jaś będzie spał w nim
Aneta śliczny ten kojec, cena też śliczna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

08 maja 2007, 11:46

Sosna, tak jeszcze na Szczęśliwicach . Osiedle na którym wynajmujemy mieszkanie jest dość stare, ma około 10 lat. Zdjęcia widoku z okna prześlę jak odzyskam swój komputer (jest w naprawie), na razie jestem na innym.
Z ciekawostek, moim bloku, mieszkał do niedawna Muniek Staszczyk, ale się podobno wyprowadził, rzeczywiście coś go ostatnio nie widać, ale za to do bloku naprzeciwko, klatka w klatkę wprowadził się z rodziną Paweł Małaszyński. Na ławce w parku nieopodal pojawił się wyskrobany
przez jakąś wielbicielkę napis „ I love Paweł Małaszyński. Zostaw tę paskudę” Współczuję jego żonie.

Ernest też ostatnio zwolnił z jedzeniem mleka, muszę mu wciskać, dzisiaj rano wypił 40 ml, poszedł spać, obudził się z płaczem mleka nie chciał, przelałam mleko do miseczki rozrobiłam kaszkę ryżowo kukurydzianą i udało mi się mu to wcisnąć. Kleiku ryżowego nie chce. Nie ma też mowy o piciu czegoś gęstego z butelki.
Wczoraj zjadł tylko 350 mleka, 130ml kaszki, półtora słoiczka zupki. Robi 2 kupki dziennie, dawniej tylko 1. Waży 8425.

Zaczął samodzielnie bawić się stopami, coraz dłużej leży w pozycji na brzuchu. Jeszcze się sam nie przekręca, udaje mu się przypadkiem w łóżeczku, gdy leży na brzuchu, sięga po zabawkę i bęc na plecy. Boję się żeby sobie guza nie nabił o szczebelki.
Jak patrzę co już potrafią robic wasze bobasy to jestem pełna podziwu.

Ze snem też jest różnie. Jak ma trzy drzemki ciągu dnia to chodzi później spać tak koło 22. Jak ma dwie drzemki to zasypia między 19.00 a20.00. Budził się przez jakiś czas o 6.00, potem o 5.30 a teraz o 5.00.
Czasem śpi w dzień 3 godziny, a czasem 40 minut. Na spacerze do 40 minut chyba, że wcześniej go coś wybudzi.
Zaczęłam używać spacerówki, wożę go na leżąco, jak nie chce zasnąć to niosę go trochę na rękach, jak już widzę że jest śpiący to odkładam i zasypia.

Kojec dostaliśmy z okazji chrzcin, nie zamierzam go używać, chyba że w czasie jakiegoś wyjazdu.

Wszystkiego nalepszego dla miesięczniaczków :ico_tort:

[ Dodano: 2007-05-08, 11:51 ]
Idę :ico_spanko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 maja 2007, 12:09

riterko myślę że może dziecko spać w kojcu. Tylko czy tam jest jakiś materacyk?? Młodszy brat mojego męża nauczył się w kojcu chodzić i mógł bezpiecznie się bawić. Wiem, że tam też spał, bo teściowa rozpływa się w zachwytach nad zaletami kojca. Chcę małego mieć na oku a mój Maciej jest taki ruchliwy. Robi kolowrotki ciągle, z plecków na brzuszek i odwrotnie. Z maty, czy z kocyka bardzo szybko się sturla. Musi mieć jakiś ogranicznik. Wczoraj nawet nie zauważyłam a już był pod ławą ... Mój maciej też już "bzyka" i posuwa się w tył na czworakach :ico_brawa_01:
reeni, to masz miłe towarzystwo :ico_haha_02: Małaszyński jest super :ico_oczko: , za to nie wiem co kobiety widzą w Zakościelnym :ico_oczko:
Właśnie zjadłam małemu deserek po 9 miesiacu jabłka i banany z kremowym twarożkiem! PYchaaaaaaa
Ostatnio zmieniony 08 maja 2007, 19:31 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

08 maja 2007, 12:20

Chloe powiec coś więcej o tej różnicy między łóżeczkiem turystycznym a kojcem (dlaczego jest gorsze i pod jakim względem) bo ja raczej myślałam żeby kupic łóżeczko jak będziemy wyjeżdżac ale teraz to już nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 maja 2007, 12:32

lozko sluzy do spania, czyli na wyjazd super!! A kojce bardziej do zabawy i do przebywania w nim. Jak ja kupie to mysle, ze maly tez tam bedzie spal w ciagu dnia,jak bedzie chcial.Lozka turystyczne sa mniejsze od kojcow, maja ksztalt prostokatny a kojce kwadratowy, czyli latwiej jest sie obrocic wokol wlasnej osi

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

08 maja 2007, 12:46

Ja myślałam przede wszystkim o tym żeby Tomek w nim spał...humm jeszcze się nad tym zastanowimy ale coś napewno muszę kupc.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2007, 13:38

akna ja kupię kojec i Jaś będzie w nim spał na wczasach, tak myślę :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

08 maja 2007, 13:43

mi tez bardzo podoba sie ten kojec horn i mam zamiar go kupic bedzie stal w kuchni i na podworku

pogoda paskudna ale Ola juz drugi raz jest na spacerku ,cieplo ubrana i ustawiona tak by nie wialo do budy - babcia zmarznieta :(

a ja lece szybciutko obiadek zrobic

[ Dodano: 2007-05-08, 13:50 ]
Riterko co u ciebie na obiad?

Reeni Ernest ladnie wazy :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2007, 13:55

Mosob dzisiaj mało ambitne pierogi ze sklepu :ico_wstydzioch:
nagrałam jak Jaś raczkuje ale nie mogę zrzucić na kompa może później podeślę jak Krzyś mi pomoże :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość