Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 maja 2007, 11:10

Riterko, może i ja podłogę przetestuję w takim razie, ale najpierw muszę ją odkurzyć :ico_oczko:

Sosenko, a Twoja Zuzia sama siedzi bez pomocy? Bo rozmyślam nad tym co napisałaś, że jak sama zaczęła siadać to już nie chce tyle na rączkach siedzieć.

A nasz JAś jest taki rączkowy od 2 miesięcy, wcześniej potrzebował żeby przy nim być ale leżał sobei na łóżku a teraz leżenia nie toleruje, najlepiej na rękach zwiedzać mieszkanie.
Nie wiem co mój syn widzi w kratce wentylacyjnej w łazience, tak się do niej śmieje :ico_olaboga: Od jakichś 2 miesięcy tak za nią przepada.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 maja 2007, 11:10

Sosna poprosze o punkcik Riterce bo otrzymałam od niej pomoc.Nie dostała do tej pory.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 maja 2007, 11:11

mój Jaś jak się obudzi to zaraz nas woła, sam prawie nigdy się nie chce bawić po przebudzieniu

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 maja 2007, 11:11

naprawdę ide już po :ico_kawa: z cytrynką

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

09 maja 2007, 11:20

Witaminko to ja bym wziela Lolka i poszla razem z nim skoro to w domu
albo poszukala kogos na noc

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 maja 2007, 11:21

Kornel po porzebudzeniu nieraz płakusia ale przeważnie łazi po łózeczku, podchodzi do końca łóżeczka i patrzy na nas, bo nasze łóżko stoi obok, coś gada, taka may pobudke słodką rano :ico_haha_02:

Wczoraj pediatra badała małego i ogladał mu siusiaki, powiedziała, ze chyba bedziemy musieli za jakieś pół roku wybrać się do chirurga ale nie teraz, wątpie, zeby samo mu sie to odkleiło

[ Dodano: 2007-05-09 ]
Witaminko- właśnie moze zabierz Lolka, tam bedzie tyle ciotek, że chłopak sie nie bedzie nudziła, a wieczorem najwyzej wrócicie do domu

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

09 maja 2007, 11:22

witaminko, mój nie ma takich kalendarzy. Gdyby się pojawił, to ja bym powiesiła sobie kalendarz z panami :ico_haha_01: :ico_haha_01: A z tą imprezą to faktycznie nieciekawie wyjdzie :ico_olaboga:
mery, dzięki tobie właśnie zajadam budyń :-D
Co do siusiaków, to ja "nie obciągam" Maciusiowi :ico_haha_01: Pediatra sprawdza przy każdym badaniu i jak do tej pory jest w porządku
Ostatnio zmieniony 09 maja 2007, 12:05 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 maja 2007, 11:26

cześć....
Anetko, wskaż gdzie a wstawię tam pkcika dla Riterki, bo nie można tak byle gdzie bo odbierają
Elu, moja siedzi, neurolog powiedziała że bardzo mocno się trzyma, ale to dlatego ze jak miała kolki to jedyną pozycją jaka przynosiła jej ulgę była pionowa, wtedy nie wolno było jej tak nosić, bo była za mała, ale co było robić.....a po przebudzeniu ja jak już kiedyś pisałam, wrzucam jej cichaczem pluszaki i mam z głowy jakieś pół godz.... podobno to ważne zeby dziecko nauczyło się bawić samemu choć chwilę...... jak wczoraj położyłam małą na podłodze to zaczęła pełzać ale do tyłu i stawać tak jak Kornel, tylko nisko, na nóżkach.... dziś obróciła się o 180stopni i dopełzła do krzesła i chwyciła za jego nogę, a potem był lament, że już nie chce tak leżeć.....
Riterko, chcesz żeby Jasiowi pod czachą się zagotowało, już i tak pracuje na 100% obrotów żeby sprawnie poruszać kończynami, a tu jeszcze ma gaworzyć do tego :-D
Jagula, znam to spojrzenie, "a dacie mi wszyscy spokój, ja mam misję 0 obślinić wszystkie pluszaki w pokoju :-D"
Mery, czyli są szanse że nocne pobudki u nas też sie skończą? dzis 3razy co h a pobudka o 5:20 :ico_olaboga:
Felicity, :ico_sorki: ja też kiedyś próbowałam dostać sie przez komórkę na nasze forum, ale za cholerę mi isę nie udawało......17 i 71 .... faktycznie mają goście problem :/
Witaminko, no umarłam :-D jak czytałam o tym kalendarzu, ja to mojemu bym pozwoliła w garażu sobie powiesić, ale na szczęście nie ma takich zapędów ani garażu :-D

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

09 maja 2007, 11:30

Witaminko my też jedziemy na wesele za niedługo i bierzemy małą bo tam same młode ciocie, które będą pomagały a jak się jej zachce spać to damy do takiego pokoju obok :-D
mój ma taki kalendarz ale z 2005 jak jeszcze kawalerem był a teraz już mu przeszło nie wiem co bym zrobiła gdyby taki przyniósł do domu chyba :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 maja 2007, 11:37

a dlaczego nie powiesi zdjęcia z Tobą Witaminko?Dlaczego jakaś obca baba a nie ty jego żona???

Sosna Riterka mi pomogła w odszuakniu Acrobata i teraz mogę normalnie czytać JĘZYK NIEMOWLĄT.Tu była moja prośba.

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=5970

Uciekam bo mały się obudził.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości