mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 maja 2007, 16:55

Dominisia , nie ma sprawy. :ico_haha_01: Ciesze sie ze poczulas sie lepiej. Poniewaz te nasze "skandynawskie " rozterki nie dotycza innych laseczek, moze przejdzmy na maila? Zawsze to razniej , jak sobie mozna pewne rzeczy porownac i obgadac... Moj mail: cassie25@interia.pl :-)
Aha, ja jestem z Göteborga i do Oslo mam jakies 250 km :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 maja 2007, 17:32

Witam Was wszystkie, Dominisiu fajnie że do nas dołączyłaś i głowa do góry wszystko będzie dobrze, szkoda czasu na zadręczanie się, słuchaj mamy zuzi ona mądrze gada g:> !
Ja ostatnio jakos nie mam na nic sił i ciągle chodze głodna, aż sie boję czy nie dojdzie mi zbyt dużo tych kilogramów bo non stop mogłabym jeść :-/ Kręgosłup boli coraz częsciej, chyba bede musiala sie wybrać do jakiegoś ortopedy czy chirurga (kurde zapomnialam do jakiego lekarza chodzi się z kręgosłupem) oj nie wiem jak to bedzie za miesiąc czy dwa jak brzuszek bedzie coraz wiekszy, nie mam pojęcia jak moj kręgosłup wytrzyma ten cięzar. Czy wy też macie jakies problemy z pleckami??
Betti jeśli chodzi o poród to już przynajmniej wiesz jak to jest (ty, Agnieszka, i mama zuzi) , dla większości z nas to pierwszy poród więc tylko możemy sobie wyobrazić jak to będzie, w późniejszym czasie liczymy na pocieszenie że nie jest tak źle :-D
Paulina oj posmiałam się z tego twojego snu, ja ostatnio rodziłam bliźniaki :ico_haha_01:
Ulamisiula i Paulina życzę zdrówka,
Agnieszka brzuszek naprawdę zgrabniutki, mój jest ciutek większy.
Ale ten czas szybko leci jeszcze niedawno pisałyśmy ze mamy malutkie brzuszki a teraz z kilometra widać że idzie baba w ciąży :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
Na koniec jeszcze jedno pytanko czy wy chodzicie w swoich "dawnych" bluzkach czy już w takich typowo ciązowych tych szerszych na brzuszkach, bo mi ostatnio w pracy jakos głupio było jak założyłam bluzkę taką przyległą do ciałka :ico_puknij:
Pozdrowienia dla wszystkich z dużymi i małymi brzuszkami :ico_buziaczki_big:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 maja 2007, 18:19

Dzięki za życzonka! :ico_sorki: Ja chodzę nadal w bluzkach z przed ciąży, ale w spodnie to już musiałam zainwestować.Ja mam o tyle dobrą sytuacje z bluzkami że jeszcze w tamtym roku ważyłam sporo wiecej( nie mam wagi w domu wiec dokładnie nie powiem ile) ale krótko mówiąc byłam pulchniejsza.I wtedy śmiałam sie do męza że jak schudnę to napewno zajde w ciąże i nie pohodze w mini :ico_haha_01:
A tak na serio to w ciągu 3 miesiecy schudłam dwa rozmiary.Nieżle.Ale teraz zaczynam sie już nie mieścić nawet w tamte stare ubranka bo rosne w oczach i powiem szczerze że po raz pierwszy w życiu sie z tego cieszę. :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

09 maja 2007, 19:11

Hej dziewczyny, ja się nabawiłam grypy żołądkowej, w nocy myślałam że będziemy musieli jechać na pogotowie tak mnie brzuch bolał. Dzisiaj zadzwoniłam do mojej gin. i kazała mi łykać leki i przyjechać jutro na dyżur do szpitala to mnie przebada. Mam nadzieje że z bąblem ok bo strasznie się wierci. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 maja 2007, 20:30

Ja dopiero wczoraj ubrałam się w ciuszki typowo ciążowe, a tak to chodziłam w takich zwyczajnych (chociaż mieszczę się tylko w jedno spodnie, jak chodzi o ciuszki do pracy). Tuniczka fajna i super, ale wyobraźcie sobie,że mi spodnie zjeżdżały, dobrze,że tuniczka długa, haha! Kupiłam te spodnie największe, żeby mi udek nie opinały i myślałam, że ten pas bawełniany fajnie się będzie trzymał, a on w ciągu dnia trochę się rozciągnął i za luźne spodenki były. Chyba jeszcze wrócę do starych spodni, ale kupię mniejsze.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 maja 2007, 21:15

Ja kupiłam sobie spodnie ciążowe takie bez pasa tylko pod brzuszek z przodu sznureczek a z tylu regulowana gumka- świetne. Tylko że są lniane i w dodatku beżowe więc na obecną pogodę sie nie nadają :ico_placzek: Więc jestem zmuszona chodzić w spodniach sprzed ciąży, tylko że z odpiętym guziczkiem :ico_haha_01:
Na deszczowe dni mam czarne spodnie ciążowe tylko że niestety jeszcze muszę troszke do nich "urosnąć" :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 maja 2007, 21:41

A ja kupiłam sobie dwie typowo ciążowe bluzeczki, ale na razie siedzą w szafie, dzisiaj tylko troszkę zaszalałam w sklepie, ale nie kupiłam bluzeczki typowo dla Pań z brzuszkiem tylko taką dłuższą o rozmiar większą niż dotychczas. A jeżeli chodzi o spodnie to na razie mieszczę się we wszystkie sprzed ciąży, bo troszkę na początku mnie ubyło, ale kupiłam sobie też takie specjalne, tylko że bez pasa z gumeczkami po bokach tak więc mogę w nich chodzić teraz i jak już dzidzia będzie na świecie bo niczym specjalnym nie różnią się od zwykłych gatek :)
Ewasiek, ja przechodziłam grypę jak byłam w 9 tygodniu ciąży i bardzo sie bałam czy wszystko będzie ok, nie zażywałam żadnych lekarstw, po prostu przez tydzien walczyłam z gorączką trzymając na głowie mokry ręcznik, na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dla mnie i dla dzidzi. Z lekarzem byłam na telefon, zabronił mi wychodzenia z domu i stwierdził że w przychodni gdzie jest dużo chorych ludzi mogę złapać jeszcze inne paskudztwo.W 20 tygodniu Twoja choroba, gorączka czy zażywane lekarstwa już tak bardzo nie zagrażają maleństwu. Tak więc głowa do góry! Wszystko będzie dobrze!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 maja 2007, 21:52

Ja mam juz troche ubran ciazowych: jedne spodnie klasyczne czarne, dwie pary bojowek i ostatnio kupilam dzinsy. Fajne sa te spodnie bo po zadnych nie widac ze sa dla ciezarnych. Sa fajnie skrojone i wygodne no i rosna razem ze mna. A bluzeczki to kupilam sobie na lato kilka w rozmiarze 42 , z reguly ciete pod biustem i puszczone luzniutko na brzuszek. Choc teraz nosze jescze stare, lekko obcisle, ale ja lubie pokazywac brzusio i niech sie gapia jak chca ludziska. :ico_brawa_01: MAm tez sukienke na lato , luzna, puszczona na brzusio. Byla promocja za 30 zl to kupilam. Chce jeszcze kupic jakies spodniczki na lato, takie do kolanka, luzne i przewiewne bo caly miesiac spedze nad morzem wiec chce aby bylo mi wygodnie....
A mojego meza sciela z nog grypa, lezy z goraczka i steka... Mi gardlo przeszlo. A jesli chodzi o plecy, to w pierwszej ciazy daly mi niezle popalic , teraz jest lepiej... Ale wiem jaki to koszmarny bol, brrr... a najgorsze ze nie za bardzo jest co wziasc aby sobie ulzyc. Wiem ze sa specjalne pasy podtrzymujace brzuszek, ktore sie nosi pod ubraniem i one bardzo odciazaja kregoslup ale sama takiego nie uzywalam.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

09 maja 2007, 22:15

Witajcie laseczki:) dużo postów przybyło, witam nową ciężaróweczkę. Ostatnio, chodzę jak much w smole, nic mi się nie chce, po pracy, urywam sobie drzemkę, a w nocy się męczę i często się budzę. Nie wiem, może to od pogody. Fajne macie brzuszki dziewczyny ale wiecie co, ja tak czytam i się martwię bo ja mam naprawdę duży brzuszek, taki brzuszek jak ma Agnieszka to ja miałam hmmm w 4 miesiącu. Ja juz dawno chodzę w ciążowych ubraniach, bluzki jeszcze na mnie pasują, ale te luźniejsze, natomiast te blisko ciała już dawno leżą w kącie. Muszę zrobić foto to zobaczycie, moj dorobek:) o spodniach sprzd ciąży mogę zapomnieć bo przytyłam też w biodrach. Martwię się w sumie bo trochę za szybko tyję, a jem w miarę normalnie.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

09 maja 2007, 22:54

EWASIEK :ico_pocieszyciel:
GOSIU no coś ty nie martw się,każda rośnie w swoim tempie,daj nam szansę,a na pewno cię dogonimy
ja już nie noszę rzeczy sprzed ciąży,bo wszystkie miałam takie dopasowane,a teraz to np. bluzki sięgają do połowy brzuszka :ico_olaboga: ale co tam ja zjadłam przed chwilą twixa ,zagryzłam kiszoną kapustką,i jeszcze ukradłam julci dwie kinder czekoladki,a niech mój gin chociaz ma podstawy,żby mówić ,że za dużo jem :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość