Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

09 maja 2007, 21:24

Ufff... z ledwością dałam rade przecztać tą mase postów :ico_szoking:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Juleczki za raczkowanie :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka Dejviego - ale się rozszalał z ząbkami :-)

A mojej też dziś wyczaiłam drugiego ząbka !!! Tylko tak śmiesznie bo górna dwójka :-D ale będzie fajny szczerbolek z niej :-D

Ivon ja karmię cały czas piersią a jak jestem w pracy to moja mama ma odciągnięty pokarm mój i podaje jej to. Kaszki owocowe daje jej w weekendy bo moja mama uważa że nie powinnam bo są z cukrem i to źle dla dziecka... ale ja wole jej urozmaicić menu :ico_oczko:

Ja tam mojej jeszcze nie sadzam na nocnik bo jak czytałam gdzieś to raczej powinno się dopiero wtedy kiedy dziecko zacznie rozumieć co to kupka i siusiu czyli jak bedzie miała powyżej roczku. Tak to pewnie traktowała by to jak zabawkę.
Co do przewijania to moja to samo - ucieka potwornie :ico_olaboga: a nowy pampers w jej rączkach już nie pomaga ani kremy. Teraz na topie jest mój zegarek :-D

[ Dodano: 2007-05-09, 21:25 ]
justysia30, super zdjęcia Wiktorii ale ona fotogeniczna - pewnie modelką będzie :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

09 maja 2007, 21:33

Ulcia a jak tam z alergia Justynki
Dla Justynki za zebolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Siadanie na na nocniku traktujemy jako zabawe i przyzwyczajenie do siedzenia nic wiecej pozatym ja ja sadzam tylko kilka razy w tygodniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 maja 2007, 21:36

ja bym chciala tez zaczac sadzac malego na nocnik ale boje sie ze bedzie mi uciekal :ico_haha_01: choc moze sprobuje

wiecie co ja wciaz ma popekane sutki i teraz karmienie malego to okropna udreka, jitreo musze kupic ta masc bepanthen czy jakos tak, bo nie wytrzymam dluzej horror jakis

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

09 maja 2007, 21:46

coś mi ciężko zabrać sie za ta prace

Natalka ja miałam ta masc zaraz na początku karmienia i nazywa sie tak jak pisałas o ile dobrze pamiętam to jest to tubka z niebieskim i jest rewelacyjna szybko po niej wszystko sie goi i przede wszystkim nie musisz jej zmywać przed karmieniem bo dobrze tez wpływa na dziecko likiwdujac plesniawki w buziaczku

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

09 maja 2007, 21:52

justysia30, alergia jak była tak jest nadal a ja już nie mam co jeść bo boję się że ją znowu uczulę :ico_noniewiem:

Natashka, ja na początku używałam tą maść i szybko mi pomogła no i jej też nie trzeba zmywać przed karmieniem. A to boli i to bardzo... brrrr... :ico_olaboga:

dorotex83, podejrzewam że TT Cię demobilizuje :-D czas odciąć Ci dostęp do neta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 maja 2007, 08:24

dzis nie karmie malego piersia bo nie wytrzymama...dzis o 4 odcielam go od piersi bo myslalam ze zwariuje z bolu...zjadl tyle ile bylo trzeba akle sie wkurzyl ze mu zabralam cycka i ryczal non stop...od 4 nie spei :ico_zly: a on smacznie chrapie...

dzis dzien zalatanyy i pierwsza wizyta to bedzie apteka :ico_noniewiem:

Justys zdjatko jednak przesle pozniej bo nie moge plytki znalesc...
a ja tabelki od ciebie nei moge otworzyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 maja 2007, 08:35

Natalka to przesle Tobie jeszcze raz tabelke a ze zdjeciami to naprawde sie nie spieszy

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

10 maja 2007, 09:20

Justysia ale bombowy nocnik.. takiego ejszcze nie widziałam :ico_brawa_01: Wiktoria śliczna :ico_brawa_01:

Dorotex ja juz oddałam rpace... a promotor mi mowi.. bym ją zbindowała :ico_noniewiem: a ja jej mowie, zeby mi to pierw sprawdziła!!!!! a ta: tak tak.. oczywiscie :-) no i takich mamy wykładowców...

Ulcia.. gratuluje Justynce kolejnego zębola... u nas stopneło na dolniej ejdynce.. ale zębol już jest mocno duży ;)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 maja 2007, 09:36

Gratulujemy Dejviemu kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas na razie zabkow nie widac, a szkoda bo fajnie wygladają zabki u takiego maluszka.

Justysiu30 mam to samo. Maja caly czas wstaje, nie mozna spuscic jej z oczu nawet na chwile. A pieluchy i ubieranie - koszmar :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nie moge napatrzec sie na Wiktorie, sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Z nocnikiem przyznam,ze jeszcze nie probowalam. Dzis kupie jakis fajny nocniczek i zaczne Maje na nim sadzac, tylko czy ja taki kupie na jej malą pupcie??? wpadnie do niego cala :ico_smiechbig:

Ulciu ja gdzies czytalam, ze dziecko nalezy sadzac na nocniczku nie wczesniej jak po skonczeniu 15 - 18 miesiecy ale to nijak sie ma do praktyki bo moja siostra zaczela uczyc swojego synka jak mial pól roku, zajelo jej to rok ale gdy mial poltora roku nie nosil pieluch w ogole.

BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 10 maja 2007, 11:47 przez ivon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

10 maja 2007, 09:56

ja znocnikiem poczekam ejszcze chwile.. uważam ze Julka jeszcze ejst za mało mądra ;p do tego... mysleze nie bedzie chciała na tym siedziec.. tylko bedzie sie wydzierac i wyginać by to gryż.. jeszcze poczekam z 2 miesiace;) choc z jednej strony dobre by było ją przyzwyczając... ach zobaczymy ...

nic zmykam do ksiazek :* mi za tą nauke już profesora powinni dac :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość