Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 11:35

Haniu jak chcesz ja moge ponazekac i bedzie ci lepiej :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 11:39

haniu zobacz ja tez narzekam :-D jak nie na brzuszek,to na rodzinke ....a co...nie przejmuj sie ...ja tez sie czuje jak slonik,a moj ukochany mowi do mnie ,,gruba,, :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 11:40 ]
i wiecie co,on sie dziwi,ze ja teraz tak wolno chodze :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-05-11, 11:41 ]
ide sie myc i ubierac :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 maja 2007, 11:43

Hania głowa do góry!!!!
Jetseśmy z Tobą. Wypożycz sobie jakąś komedię i obejrzyj, może Ci minie. A ja Twój mężuś wróci na pewno się pogodzicie i będzie dobrze. Zrozum go, że też pewnie chętnie by w domku z Tobą posiedział a musi zapierdzielać. Jest zmęczony więc nie przysparzaj mu troski. Bo on na pewno siedzi w pracy i się o ciebie martwi. Uwierz mi, jestem pewna.
A najlepiej wyślij mu jakigś słodkiego smsika, że go kochasz i tęsknisz i nie chcesz się już gniewać. Na pewno obojgu zrobi Wam sie lepiej na serduszku. nooo działaj mała...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 maja 2007, 11:44

lucy23 pisze:i wiecie co,on sie dziwi,ze ja teraz tak wolno chodze :ico_smiechbig:

Lucy mój też się dziwi że jestem taka powolna, bo zawsze to ja szybciej chodziłam. A na mnie mówi brzuchacz. A jak się go np. pytam czy idziemy spać to on mówi: idźcie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 11:44

Ja tak samno chodze jak słon wrecz :-D i nic mi sie nie chce :-D i tesciowa mam do nonono :-D samo życie :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 maja 2007, 11:47

Asiulka ale to miło jak on tak mówi.

Alinko ja kupiłam mnóstwo ciuszków używanych na allegro. Wiele z nich w idealnym stanie, ale na kilka rzeczy się nadziałam niestety. Ale ogólnie właśnie dzinsy, sztruksu itp materiały się nie niszczą tak szybko więc kupuj śmiało.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 maja 2007, 11:50

Mnie Kamilko też się to podoba i to takie zabawne jest

[ Dodano: 2007-05-11, 11:57 ]
zmykam dziewczynki, musze zrobić ciasto na naleśniki i idę na miasto. jak wróce to się pochwale co kupiłam. mam tylko nadzieję że hurtownia otwarta papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 maja 2007, 11:58

Ja zawsze chodziłam szybciej od reszty świata ( :-D ) u niektórych znajomych mam przezwisko Korzeniowski :ico_oczko: wszysscy za mną wołali zebym zwolniła :-D a teraz niestety... ledwo co sapiąc wlokę się za Karolem jak nieudolny pingwin (zeby nie powiedzieć kaczka :ico_oczko: ) a on ma radochę, ze to teraz ja nie nadązam :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 maja 2007, 11:59

Dzien dobry! :-D
Co do allegro - to ja tez mnostwo rzeczy kupilam wlasnie tam.A moja przyjaciolka, ktora bedzie chrzestna kupila juz dla mojego Malucha wielka paczke ciuszkow dla niemowlaka- wszystkie markowe, piekne, pluszowe, wymyslne i niedostepne w Polsce - za 70 zł! Była licytacja i po prostu nie bylo wiecej klientów i poszczescilo sie jej.. I dzieki temu przyszla do mnie paka z wielka caluska wyprawka- lacznie z mieciutkimi bamboszami, pajacykami a'la kubus puchatek, 10 body, spichow, polarkow, dwa kombinezoniki pluszowe... Ogromny ciezki karton.. Dlatego warto :-D

A kochane- chciałam się poradzic- czy ktoras z was slyszala cos na temat wozkow niemieckich MOON? Zamowilam takiw hurtowni u nas w Gdansku bo sie do niego przymierzalam i wydaje sie byc naprawde rewelacyjny.. Wiec jak ktoras cos slyszala- prosze, niech nastuka tutaj...

W przyszlym tygodniu jade po ostatnie rzeczy dla Maluszka- kosmetyki, szczotke do wlosow, termometr.. no i rzeczy do szpitala dla mnie..
Boicie sie? Ja okropnie.. Teraz jestem sloniem i lokomotywą sapiącą, a potem... A potem bede porozcinana leżała plackiem.. :ico_puknij: :ico_szoking:

Jak nastawienie do zblizajacego sie terminu?
Buziaki, ruszam sprzątac dla zabicia czasu.. bo za oknem szaro i mokro :-/

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 maja 2007, 12:02

A ja zaczynam wielkie odliczanie...trzy godzinki do wolnego... :-D
A mój szefunio chodzi przygnębiony, że idę na wolnienie hihi...bidulek jeden...będzie musiał za mnie pracować. uuuu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość