Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 13:59

Dokładanie trzeba być dobrej myśli w sunmie musi być dobrze :ico_oczko:
Moj dzwonił z pracy ze urlop ma od 4 czerwca termin mam na 10 mam nadzieje ze dzidzia poczeka od 4 moze sie rodzic :) :ico_oczko:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

14 maja 2007, 14:09

a ja juz poprasowwalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asia obiadek bossski, ja planuje dzisiaj pomidorowa bo mi inna kolezanka czerwcowka smaka narobila, na drugie kotleciki z ziemniaczkami i buraczki :-D :-D :-D

powiem wam co do tego strachu to ja tez juz sie boje bo jestem tez jeszcze na innym forum i tak czetry czerwcowki musza zaciskac nozki a dwie juz sa w szpitalu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja panikuje bo torby wcale nie mam spakowanej ale i tak zamierzam spakowac najszybciej pod koniec maja zeby losu i dziecia nie kusic :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

mialam isc do banku ale nie ide bo leje :ico_olaboga: taka pogoda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

madzia u mnie troche inaczej moj R wezmie wolne jak Mala sie urodzi, tzn jaks ie zacznie "cos" dziac to zadzwonie do pracy i za 10min bedzie i heja na porodowke potem wezmie sobie tydzien wolnego jak wrocimy do domku i potem dwa na chrzciny i odwiedziny mojej rodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko ja sie caly czas boje ze urodze a jego przy mnie nie bedzie (a w 10min malo kto urodzil ale co tam Hania-panika :-D :-D :-D )

lucy
nie szalej :ico_nienie: ja ostatnio tak zaszalalam ze nie moglam do domu dojsc :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 14:18

zmykam zjeść obaidek a potem do szwagierki papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 14:22

Papa uwazaj na siebie noi moj miesiac urlopu bierze czyli caly czerwiec bedzie z nami :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 15:37

szwagierka jeszcze z pracy nie wróciła wiec klikam sobie na jej kompie. Mój mąż jakiś czas temu powiedział mi że jak się dzidziuś urodzi to on bierze opieke potem urlop a potem jeszcze coś tam. Wieć jak sie mu nie zmieni to bedzie z nami siedziec do września w domu. No ale wiecie jacy są faceci, też często potrafią zdanie zmieniać.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 16:07

Asiula to sie ciesz :-D ja tez bym chciala zeby moj P tyle mogl ale dobry i miesiac :ico_oczko: ja sobie polezalam zjadlam obiadzik teraz zagryzam marchewka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2007, 16:11

asia wlasnie tez myslalam o tym termometrze.... widzialam go w kilku gazetach o dzieciach hihi a tutaj maly wybor..albo badziwie albo juz braun za 40f... i sama nie wiem... w polsce taniej wychodzi...
no i ciesze sie ze z mezulkiem juz lepiej... do wieczora pewnie juz calkiem mu przejdzie...

a teraz nasza kamilka sie zasmutala... hihi ale pewnie mezulek juz wstal i przeprasza ..... czasem po pijaku tak sie zdarza ze konca nie widac..... i chce sie jeszcze i jeszzce... hihi
sama to znam...
ja czesto i duzo imprezowalam.... i bardzo szalalam.... hihi i adas nie potrafil nade mna zapanowac na imprezach.. a nie raz sie zdarzalo, ze np o maly wlos wlosow nie spalilam siweczka, albo przez okno nie wypadlam... itd.... albo po pijaku z wanny wypadlam i plecy sobie porysowalam hihi duzo mi sie przytrafialo... bo ja za bardzo skakalam itd
i teraz robilabym to samo gdyby nie dzidzia oczywiscie.. dla niej wsyzstko!!!! hihi
i ciesze sie, ze jestem juz normalna... hihi adas rowniez!!!! hihi
choc powiedzialam mu, ze jak maluszek sie urodzi to dam mu popalic i niech teraz sie bawi, bo potem bedzie moja kolej.... hihi a co.... hihi


adas tez mial plan w sobote, ze nie poje za duzo,bo on teraz musi byc trzezwy jakby co... a ja sie smialam... i oczywiscie jak sie to skonczylo???? hihi
mowie do niego jak byl pijany.. adas a jak zaczne rodzic... to co??? a on zadowolony ze przeciez pojedzie ze mna... i z jaka odwaga to powiedzial ... hihi
impreza to impreza.. trzeba sie bawic... no teraz to juz bedzie sie oszzcedzal bo juz rzeczywiscie blisko.... hihi
a imprezek juz nie planujemy... chyba ze cos sie samo nakreci....

a pogoda u nas bleee :ico_placzek:
od tygodnia codziennie pada... oczywiscie nie caly dzien... ale wystarczajaco....zeby dobic!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-14, 16:17 ]
aha mi tez cos puchnie... nogi znaczy sie ... tzn ja nie widze zeby byly spuchniete... wygladaja ok
ale czuje....
jak dluzej posiedze... zwlaszcza w pracy.... i plecy mnie bola rowniez... i jak na razie tyle mi dolega... aha i zgage mam taka delikatna... tyle tlyko ze wiem ze jest hihi ale nie meczy mnie.... na szczescie....
to sobie ponarzekalam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ide zjesc rosol i pedze do banku , i kilku sklepow... hihi

jak dobrze ze poniedzialek juz minal... tzn w pracy.... hihi jeszce 4 dni!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
buziaki papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 maja 2007, 16:22

CZESC KOCHANE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: KAMILKA super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIORKA niezla imprezka :ico_oczko: :ico_oczko: GRATULUJE WSZYSTKICH AWANSIKOW :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 16:39

Frydza wreszcie wedrowniczko siedz w domu a nie rozjezdzasz sie :-D Oj Madziorka imprezowaiczko ja wczesniej tez imprezowalam ale chyba jestem raczej spokojna ale za czasow studencikch tez bylo dobrze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 maja 2007, 16:45

no sil mam coraz mniej takze mysle ze jeszcze moze z 2 wypady zrobimy na jakis weekendzik i pozniej bede siedziec w domku,a tak ogolnie czuje sie jak wieloryb :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość