Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 maja 2007, 10:45

no i zapomniałam, Lucy cieszę się wizyta wypadła pomyślnie i że wszystko w porządku.
Madziu ja też dizś urodą nie grzeszę, ale mam lenia i nic z sobąnie robię

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 maja 2007, 10:53

dziewczyny ja tez w pizamce siedze :ico_wstydzioch: madziu my tez nie mamy chrzestnego :ico_olaboga: tomka siostra bedzie chrzestna,a moj brat ma 17 lat i jakos checi nie wyraza :ico_puknij: z niego jakis antychryst...mowi ,,ze tylko nie do kosciola ,, :ico_puknij: a ja nie wiem kto inny moze byc ...ehhh...cos wymyslimy,moze zmieni zdanie...
ja jak zwykle prosty obiadek,bo talentu do gotowania zero :ryz z sosem slodko kwasnym (ze sloika he he )i piersi z kurczaka pokrojone... :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

16 maja 2007, 10:53

i ja tez sie witam :-D :-D :-D

mama obudzila mnie rano o 8 bo potrzebowala nawzy poszczegolnych rzeczy po niemiecku zeby mi paczke wyslac tzn podgrzewacz do butelek, rozek, baldachim i takie tam :ico_szoking: a ja przebudzona nie wiedzialam o co chodzi i znowu niezadowolenia :ico_olaboga: ale sobie poprzypominalam i bylo git :-D

wczoraj po tek akcji dostalam takiej werwy ze zrboialm jeszcze dwudaniowy obiadek, ulubiona salatke warzywna mojego R i ciacho tez upieklam :ico_brawa_01: i üranie powiesilam i sposprzatalam :ico_brawa_01: jja nie wiem co bym zrboial gdybym miala ciaze zagrozona albo pewnego ryzyka i musialabym lezec :ico_olaboga:

magda ja tez sie wlasnie do porzadku doprowadzila bo wygladalam jak "Szopen po konecrcie" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
asiula nie plakusiaj pogoda sie zmieni wyjdzie sloneczmko a ty sie masz przeciez oszczedzac :ico_oczko:
indigo ty sie potem pochwal nowa fryzurka skoro juz wyjawilas ze do fryzjera sie wybierasz :-D
Leatko piesek przesliczny, moj tez byl taki kochany jak bym maly, potem wam fotke wkleje :-D
Aniu zobaczysz jak czas szybko przeleci, jeszcze szybciej jak bedziesz juz miala malenstwo przy sobie :-)
Lucy swietnie ze wozeczek juz masz, czekam na fotke tej pierwszej futy twojego Maluszka :-D
Frydza brzuszek jak z obrazka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

16 maja 2007, 10:55

Lucy wklejaj ten wózek, strasznie już jestem ciekawa! :-D
Ja zastanawiam sie nad takim:
http://www.allegro.pl/item192872545_now ... czowa.html kolor 4 albo 7, tanio prawda?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 maja 2007, 10:56

Leatko fajny wózeczek i rzeczywiście niedrogi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 maja 2007, 11:01

Haniu pochwalę się o ile będę się mogła ludziom pokazać hihi...

Madzia może on dał Ci juz ustne pozwolenie, mi kazała położna iść do niego i żeby wypisał bo potrzebne. Słuchaj ja do tego fryca mam na 12 więc jak już wyjdę to zadzwonię i się dogadamy co dalej ok? A ty zajmij się mężem teraz.

Asiula mamy dobrze, ale przez 9 miesięcy nie mamy czasu się spotkać bo wiecznie coś...

Leatka ładny wózek. ja bym wzięła czerwony bo wolę żywsze kolorki.
Dobra ubierm się bo ja tez w piżamie.

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

16 maja 2007, 11:01

Mój Krzysiek sie uparł że musi być czerwony :ico_puknij: nie wiem co mu odbiło :ico_noniewiem: tani jest a ma dużo wyposażenia prawda? na kołach pompowanych mi nie zależy, byle był na paskach

[ Dodano: 2007-05-16, 11:03 ]
Ten kolor nr 4 najbardziej mi sie podoba. ale po co oni tam dali tego obrzydliwego kotka czy co to jest? :ico_puknij:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 maja 2007, 11:06

latko ja mam wlasnie czerwony z jasno szarymi dodatkami i wyglada super,bardzo podobny do twojego ,co nam linka wkleilas...w uk takich wozkow nie ma,a one mi sie bardzo podobaja ;) madzia ma podobny i chyba alinka :-D a wlasnie...co u alinki??????????bo cos dlugo jej nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-16, 11:08 ]
ten kotek nie jest zly;) nie rzuca sie jakos strasznie w oczy :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

16 maja 2007, 11:28

No i obiecywałam że wezmę sie za sprzątanie a siedze jak głupia przed komputerem i zajadam zozole hihi :ico_puknij:

teraz już sie biorę ale komputer zostawiam załączony bo muszę (to silniejsze ode mnie) zerkać na TT :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 maja 2007, 11:29

Uf, przeczytałam :-D Ale naklikałyście!
Dzięki za słowa pocieszenia, już mi troszkę lepiej. Tylko tak trochę dziwnie, bo tak pusto i cicho w domku. No ale za 4 godz Krzyś wróci z pracki, więc będzie weselej.Poza tym przestało padać i tak ładnie się przejaśnia :ico_haha_02: Przyznam szczerze, że troszkę się zestresowałam jak przeczytałam, że Wy już wszystko prawie macie, ale dziś chyba nigdzie się nie ruszam, bo zwyczajnie mam lenia. Brakuje nam w sumie "aptekowych" zakupków. Myślę, że załatwię to jutro i też się spakuję do szpitala, chociaż ja ostatnia z Was mam termin. A w następnym tygodniu robię pranko dzidziusiowych rzeczy. Czekałam jeszcze aż przyjdzie pościelka z allegro, i teraz mogę wszystko od razu prać.
Lucy, cieszę się, że wszystko w porządku i że wizyta w szpitalu wypadła pomyślnie. My w pt idziemy na usg, mam nadzieję, że dzidzia sie obróciła, bo nie chcę cesarki.
Asiula, nie smutaj się kochana. Nadal szukasz pomysłu na obiadek? Mam dość szybkie danie, które mój mąż bardzo lubi: makaron penne (ugotować), cebulka (podsmażyć), pieczarki (poddusić). Składniki połączyć, dodać sos ze słoika (pieczarkowy lub słodko-kwaśny) oraz przyprawy (sól, troszkę pieprzu, oregano, bazylia). Całość posypać startym zółtym serem.
Frydza, piesek śliczny. Wózeczki bardzo fajne i nawet niedrogie.
Kamilko, mamy nadzieję, że pochwalisz się swoją nową fryzurką.
Haniu, ale z Ciebie pracuś! Podziwiam Cię, że masz siłę i chęć gotować dwudaniowe obiady i do tego jeszcze ciasta i sałatki.
A na mnie ciąża działa teraz tak, że jestem mega roztargniona. Wczoraj zapomniałam pójść do laryngologa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ale już się dobrze czuję, więc może odpuszczę sobie tą wizytę.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2007, 11:33 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość