Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 maja 2007, 22:54

Ufff...zostawic Was njeden dzień i powieść zaczynacie pisać.
Dopiero skończyłam i już zmęczona jestem. Tym bardziej, że wysłam z kąpieli. No i chyba była zbyt gorąca bo nie mogę dojść do siebie. Chyba przesadziłam. Ale mam nadzieję, że dzidzi nie zaszkodzi.

Nie jestem w stanie odpisac na wszystkie posty, ale postaram się choć trszkę.

Dominika wtaj wśród czerwcówek. Pytaj o co chcesz, na pewno podpowiemy Ci co tylko możemy :ico_oczko: .

Lucy śliczny wózeczek i ładne zdjęcie. Tylko musisz brzusio fotografować z boku, bo tak ładnie Ci do przodu wyskoczył, że z tej perspektywy prawie go nie widać.

Alinko masz talent, śliczna pościel no i niepowtarzalna.

Acia fajowego masz chłopaczka. Ależ dzieci są przesłodkie w swoich zachowaniach. Uśmiałam się czytająć o tym pukaniu w głowę hihi...
Łóżeczko faktycznie podobne do mojego i Alinki. Bo my my takie same tylko w innych kolorkach.

Asiulka faceci muszą sobie czasem odpocząć od nas, wyrwać się. Na pewno dobrze mu to zrobi. I waszemu związkowi też, bo niedobrze tak poświęcać sobie 200% uwagi codziennie, to niezdrowe. Wróci...doczekas się maleńka. Aaaa super wierszyki, przesłodkie.

Madzia Ty to jak zwykle przezorna-ubezpieczona hehe. No ale przynajmniej masz zorganizowane życie.
A tak w ogóle to masz u mnie krechę....wiesz za co...

Noo trochę zeszło ze mnie to gorąco po kąpieli...uff... Mały się rusza więc chyba ok.

Aaaa Frydza zapomniałam o Tobie :ico_wstydzioch:
Nie martw się tymi bólami. Ja też tak mam i podobnie jak Hania już od miesiąca się z tym męczę, także musisz wytrzymać.

A na koniec powiem, że dziś 19-ty i dokładnie za miesiąc mam swój termin. Także zaczynam 9 miesiąc!!!! Acia tobie też gratuluję 39 tygodnia!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 23:04

kamilko gratulacje...obiecuje,ze nastepne zdjecie bedzie z boku robione :-D dziewczxyny w gardle mam takie dziwne uczucie ,ale nie wiem co to,bo nigdy nie mialam...tak,jakby cos mi stalo...juz drugi dzien...tak jakbym polknela tabletke ,a ona utkwila w gardle...inaczej tego opisac nie umiem...czy to moze byc zgaga? zadnego pieczenia nie czuje...moze takie delikatne,sama nie wiem,ciezko powiedziec he he :ico_puknij:

witaj domoniko fajnie,ze do nas dotarlas :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

18 maja 2007, 23:25

Lucy jakbyś dostała zgagi od razu wiedziałabyś że to cholerne pieczenie to właśnie to wierz mi wiem co mówie :ico_zly: nienawidze zgagi!!!

Dominika witaj na czerwcówkach!! Super imię dla dziewczynki. Mi się ono strasznie podobało i dlatego wybrałam go sobie na bierzmowaniu i dlatego mam nick Leatka hihi :ico_brawa_01: ale zbieg okoliczności co? Zrób sobie suwaczek i odliczaj razem z nami :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-05-18, 23:26 ]
idę już spać bo to niezdrowo siedzieć tyle godzin przy komputerze. Dobranoc ciężaróweczki!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 23:59

juz przeszlo,moze jak lykam tabletki,to zle popijam :ico_smiechbig: bo zawsze jak lykne tabletke,to mam to uczucie ha ha

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 maja 2007, 08:50

Witam :D
Dominiko witak wśród nas :ico_ciezarowka: i zapraszamy do narzekania razem z nami :-D :-D

Kamilko ja nie wiem o co chodzi :-D :-D :-D

Lucy ty to masz przeboje :-D :-D
Moj oczywiscie jeszzce spi a ze ja juz nie moge to wstalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

19 maja 2007, 08:59

cześć. chciałam się przywitać, dziś już tak nawet wcześnie. Ale zmykam pod prysznic...
witaj Dominika wsrod czerwcówek!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 maja 2007, 09:14

witajcie czerwcówki... stosunkowo późno do was trafiłam, szczerze mówiąc nie słyszałam nigdy o tym forum... ale chciałabym do was dołączyć... planowany termin rozdwojenia to 14 czerwca.. będzie dziewczynka... ale mamy problem z imieniem :-))))) jestem z zagłębia... pozdrawiam was wszystkie
Ostatnio zmieniony 19 maja 2007, 09:20 przez avisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 maja 2007, 09:19

Avisek witamy serdecznie czym nas wiecej tym lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 maja 2007, 09:22

dziś kończę zakupy dla małej... chcę już wszystko przygotować :ico_haha_01:
muszę się tu u was rozeznać, wkrótce powklejam trochę zdjęć i na pewno dowiemy się o sobie więcej... czy wszystkie macie już imiona dla dziecka?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 maja 2007, 09:23

Tak z tego co mi wiadomo to tak ale głowy nie daje :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość