Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 maja 2007, 14:20

mój coś mówił o tygodniowym obmywaniu :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 maja 2007, 15:44

lucy - nie robil wymazu, ogladal i mowil ze jest czysto, moze takie uroki tej ciazy

ech, jakas burza chyba idzie

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 maja 2007, 15:49

avisek to koniecznie popros o wymaz,bo mi tez kiedys 2 ginekologow powiedziala,ze czysto,a na ginekologii wyladowalam ,bo mialam dysplazje...i jeszcze sie dziwili,ze jakim cudem,bo przeciez wygladalo na to ,ze ,,czysto,, :ico_puknij: ja sie uparlam i zaplacilam za badanie,bo innego wyjscia nie bylo :ico_puknij: to bylo jeszcze przed ciaza...a wyniki mialam kiepskie...i zero objawow,tylko brzuch mnie bolal,ale ja jestem panikara i lubie miec wszystko regularnie zrobione :ico_ciezarowka: dlatego zrob sobie kochana na wszelki wyupadek,ale wydaje mi sie,ze bedzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2007, 16:14

Ja juz jestem po obiadku moj p sie polozym zle cos czuje ja w taki upal jak jest u nas zaslonilam rolety bo mi strasznie ciezko w taki upalny dzien :-D dobrze ze rodzimy przed latem :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 maja 2007, 18:22

minął weekend i mąż nie zdążył złożyć łóżeczka :-(
czy wy macie już wszystko gotowe??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 maja 2007, 19:28

avisek, nie martw się, ja tez nie mam jeszcze łózeczka. Zakupki prawie wszystkie zrobione :ico_brawa_01: teraz tylko oglądam Allegro i wyhaczam okazjen ciuszkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 maja 2007, 20:28

hej

Ja dopiero wróciłam do domu. Byliśmy na tej rocznicy komunii. W kościele taka duchota, że myślałam że padnę. Ale jakoś przetrwałam. Później fajnie w domku było, bo sami młodzi i sie pośmialiśmy, popiliśmy piwka i w ogóle wygłupy na całego. Po powrocie jeszcze do kolegi do baru poszliśmy na lodzika. Jarek został a ja już wróciłam, bo od tego siedzenia już mi się ciężko zrobiło.

Alinko ślicznie wyglądasz, ale nie wiem czy widzę tego kopniaka....hehe

Acia spoko mówię Ci, że to u nas normalne. Takie sytuacje jak pisze Lucy zdarzają się bardzo często. A od nas jeszcze 100 km do morza hehe.

Madziorka ten ból krocza to właściwie ból w okolicy łonowej. Boli tak jakbym się uderzyła. Nieprzyjemnie.

Madzia u mnie to oczywiste, że pępkowe musi być. Nawet koledzy Jarka z maty sie na to piszą, choć to tacy sportowcy zapaleni hehe. Tylko mu przykaz daję, żeby mi do szpitala zawiany nie przychodził, bo go chyba zamorduję...

Madziorka może i cię pobolewa, ale to nie przeszkadza Ci w twoich podbojach. Widocznie nie jest u Ciebie tak źle skoro tak zasuwasz na te wycieczki.... dlatego tak mówimy o podziwie dla Ciebie. Ja tam bym się na żadne zwiedzanie już nie wybrała, siłą by mnie nie zaciągnęli.

Avisek ja mam tez czasem wrażenie że coś tam mnie zaczyna szczypać, ale jak prstaję o tym myśleć to przechodzi. Sama już nie wiem czy się nakręcam czy co??

A co do wyprawki to ja mam wszystko. Jeszcze tylko torba nie spakowana.
Aaa chcę jednak jeszcze dokupić laktator i termometr do ucha. No ale to już tak na luzie, najważniejsze wszystko mam.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

20 maja 2007, 20:51

Hej,
Alinko śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ledwo zipię.Miłosz ppojechał dzisiaj z teściami na wieś a my zostaliśmy w domku.Po obiadku wybraliśmy się na lody do miasta i posiedzieliśmy nad wisłą a póżniej jeszcze szybkie zakupy bo borys oczywiśvcie w trasę dziś pojechał.Opadłam z sił po tym całym upalnym dniu i już bym leżała w łóżku , ale czekam jeszcze na małego.

Jutro mam wizytę u pani doktor, ciekaw jak tam moja szyjka bo do porodu tylko 13 dni mi zostało :ico_szoking: a ja mam pezczucie ,że załapie się jeszcze na maj.

avisek,
nie wiem czy ci pisałam ,że mój mały w pażdzierniku też skończy 5 lat.

Przesyłam Wam wszystkim buziaki, kolorowych snów.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 maja 2007, 20:57

acia - pozdrów synka :-) mój rozrabiaka już śpi...

ja dalej jakaś nadziębiona ale staram się jakoś wytrzymać... do tej pory miałam przeczucia, że urodzęjeszcze w maju, ale teraz to boję się, że to będzie długo po terminie... pierwszy synek urodził się 5 dni po terminie, więć cholera jeśli sytuacja się powtórzy to chyba skonam...
wlazłam na wagę i kolejny kilogram na plusie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 maja 2007, 22:01

kamila to ja w takim razie nie mam boli krocza.. tylko pewnie jak pisze avisek szyjka sie odzywa... to ona sie pewnie skraca.... to ja zaczne rodzic lada chwila :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dzis tegio nie czulam... ogolnie bylo calkiem spoko hihi
miasto pozwidzalsimy..hihi super hihi i nawet trafilismy do angielkisch dominikanow w oxfordzie... i jest tam dwoch polakow... hihi
alinko super brzucholek.. bardzo ladnie wygladasz hihi

ja w tygodniu wkleje jakies zdjecie z weekendu hihi

pozdrawiam was na maxa... i zmykam... jesc!!!!!!!!!!!!!!!! hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość