Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

20 maja 2007, 23:43

witaj fufi

rzeczywiście zapomniałyśmy o Tobie ale to właśnie przez te 2 tygodnie milczenia...


na blogu czekają kolejne doodelki - sama zrobiłam projekt i sama wykonałam (to tak a'propos komentarza na blogu)

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2007 00:29 ]
wreszcie jakiegos skrapka zrobiłam...

Obrazek

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

21 maja 2007, 09:34

JPo, ja jak zwykle bede sie powtarzac , ale to jest super :ico_brawa_01:

a co do komentarzy na blogu , to ty sie kobieto nie przejmaj , jestem zdania ze osoba zostawiajaca je poprostu zazdrosci ci talentu i prubuje znalesc dziure w calym , wszystko robisz sama nie jest to kopia orginalu i masz prawo sie pod tym podpisac , a osoby z tego korzystajace (takie jak ja)sa ci bardzo wdzieczne za to co robisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

21 maja 2007, 11:05

dopiero teraz zauważyłam, że Żaba zmniejsza mi duże obrazki do formatu 600x600.... nie mam zaznaczone żeby zmniejszało a i tak większe zmniejsza - te które przekraczają 1.5 Mb
kurczaki - te moje "piękne" kokardki były zmniejszone i te pierwsze sznurówki... i ostatnie serduszka i kwiatki... Właśnie poprawiłam i wstawiłam jeszcze raz - teraz już są w duzym formacie

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

21 maja 2007, 11:05

Witaj Fufi mnie tez dluzszy czas nie bylo, czekamy na twoje pracki :ico_haha_01:

JPO skrapek przesliczny :ico_brawa_01: ...a jaki piekny rozowy sweterek :-)
...co zas do komentarza na twoim blogu to uwazam ze ta osoba troszke przesadzila,moze z zazdrosci,moze z zawisci albo poprostu wlaczyl sie jej czepialski tak jak kazdej z nas czasami, zreszta trzeba pierw spojrzec na swoje prace i dopiero brac sie za oskarzanie.... dla mnie to idiotyzm, jezeli zrobie sobie guziczka albo agrafke czy szpileczke to tez ktos mnie oskarzy o kopiowanie? bo przeciez teakie rzeczy ktos juz wczesniej zrobil :ico_noniewiem: , zreszta kazda z naas czasami robiac pracki opiera sie na tym co juz kiedys widziala,obojetnie czy to bedzie cos z telewizji ,z netu czy cos podpatrzone w naturze,oczywiscie nie kopiujemy identycznych prac kogos ale jakis pomysl zawsze bierzemy....wiecnasza wspaniala kobitko nie przejmuj sie tym komentarzem,jestes bardzo dobra w tym co robisz a twoje doodelki nie imituja tych powiedzmy oryginalnych poniewaz sa duzo lepsze, sa zrobione wlasnorecznie i ich atutem jest to ze nie sa "takie prosciutkie-doskonale" i w tym caly ich urok

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

21 maja 2007, 11:15

dzieki agnesha...

kolejne tełka wrzuciłam

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

21 maja 2007, 20:21

hej , a ja dzisiaj cus takiego zrobilam , oczywiscie korzystalam z dodatkow JPo, i tub z stronki GFXtours

Obrazek

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

21 maja 2007, 23:44

LADY slicznie :ico_brawa_01: a jaka ty rozmarzona na tym zdjeciu.... :-D

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

22 maja 2007, 00:01

Lady - no, no, no... rozwijasz się

a ja się dziś dorwałam do skanera i zeskanowałam 15 stron ze szkicami doodelków (wszystko to moje projekty... żeby nie było, że tylko potrafię odwzorować z gotowych) - teraz tylko muszę to przemalować...

4 już zrobiłam i czekają na blogu...
a przy okazji udało mi się też zrobić karteczkę
i już tradycyjnie kolejna porcja teł dotarła

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

22 maja 2007, 00:51

JPO wszystko piekne :ico_brawa_01: a karteczki nieznalazlam,co za karteczka?moze zle szukam :ico_noniewiem:
...a tak wogole dziewczyny to mam zajeb.... problem,psp mi cos pada,cholercia co probuje cos zrobic to wyskakuja mi komunikaty ze wystapil jakis blad i przyczyna nieznana, co to ma byc?i oczywiscie psp sie wylacza,i co ja mam zrobic,siedze juz chyba z 3 godzinki i nic nie wymyslilam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

22 maja 2007, 00:55

agnesha - karteczka to taki byle jaki paseczek kartki z dziurkowanym brzegiem i jest w Moich elementach skrapkowych

a co do PSP to niestety musisz go przeinstalować... Chyba nie ma innego sposobu... ale może się mylę...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość