ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 maja 2007, 08:20

Gabrysiu Emilka nie siedzi ale widze,ze ladnie juz stoi. A w ogole jest sliczna :ico_brawa_01: Ja tez chcialam nauczyc pic Maje z niekapka ale ona nie chce, tylko z butli.

Natashka jaki krem z filtrem kupilas Oskarkowi? I jaki on duży :ico_brawa_01:

U nas z za półtora tygodnia chrzest Mai, jak sobie pomysle o tych zakupach, gotowaniu itd. to juz mi sie nie chce. A Wasze dzieciaczki juz są po?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 maja 2007, 08:50

Ivon Nivea baby....juz dokladnie nie pamietam nazwy, wiem ze jest bezzapachowy, hipoalergiczny...
Oskarek jeszcze nie byl chrzczony i teraz to juz nie wiem kiedy bedzie..mial byc chrzest w czerwcu ale jednak moj brat z Tomkiem sie nie zgraja i nie przyjada do POlski....moze wiec w grudniu...a tak juz sie cieszylam ze uszykuje imprezke na ogrodeczku :ico_noniewiem:

Oskarek to kawal chlopa...jest dosc dlugi juz..chyba po tatusiu bedzie wysoki bo wzdluz rosnie tak szybko jak w szerz hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

22 maja 2007, 08:56

Czesc Dziewczyny
Juz sie cieszylam ze bedzi dzisiaj ladnie a tu sie chmurzy :ico_placzek:
A i ma pytanko czy Wy na wszstko pozwalacie Waszym maluszka czy tylko ja jestem taka ostra i nie pozwalam na wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 maja 2007, 09:02

ja nie pozwalam malemu na wszystko, nie moze mi wejsc na gowe, mimo ze jest maly, teraz pozwole to pozniej bede miala problem...
nie przejmuj sie Justynko nie tylko Ty czasami jestes "ostra" jesli mozna to tak nazwac :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 maja 2007, 09:04

Justysiu gdybym pozwalala Mai na wszystko to w domu mialabym wszystko zniszczone, potłuczone itd. To są nasze najukochansze istotki ale nie mogą nam wejsc na glowe. Ja ustepuje Mai w sprawach typu - jak dlugo chce sie hustac, w ktorym pokoju chce sie bawic i tyle. Dziecko to maly psycholog...

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

22 maja 2007, 09:14

No to mi ulzylo bo jak ostatnio pilnowalam francuskie dzieci to i pozwalano na wszystko, naprawde a ze sie nichcialo ich pilnowac wogle sie nie sluchaly a odzywaly sie do doroslych jak by to byla koleznka :ico_zly:
Ja tez Wiktorii nie pozwalam na wszystko jak bylismy w polsce to moja kuzynka chciala dac Wiktorii do zabawy aparat fotograficzny a jak nie pozwolilam to na mnie spojrzala a z kolej moj kuzyn to chcial dac jej telefon do zabawy ale ja tez uwazam ze to nie jest zabawka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

22 maja 2007, 09:28

ja też uważam że dziecku nie wolna na wszystko pozwalać bo przecież wejdą nam na głowe a jak teraz to zrobia to ja nawet nie chce myslec co byłoby pozniej
dla Oliwki najlepsze zabawki to oczywiscie telefony i rózne cudenka ale to nie sa zabawki nawet jak je sobie sięgnie to zaraz jej zabieram jest troche płaczu ale dostaje swoja zabawke która ja zainteresuje i jest dobrze

Iwonko my chrzcilismy Oliwke w świeta wielkanocne - pogoda niezbyt nam sie spisała ale najważniejsze ze nie padało

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

22 maja 2007, 10:11

a tu u nas znowu cisza widac ze pogoda dopisuje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 maja 2007, 10:15

ja siedze z chlopacami szukam spacerowki dla Oskarka, taki wybor ze nie moge sie zdecydowac, tym bardziej ze nie chce drogiej...i najlepiej aby byla lekka
http://www.allegro.pl/item194520916_now ... l_wwa.html np taka, co o niej myslicie

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

22 maja 2007, 10:18

Natalka wyglada na fajna
my mamy coneco i jestem z niej bardzo zadowolona

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość