Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 maja 2007, 12:21

chyba sobie zrobie kawusie bo jakas ospala jestem ech ta pogoda :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_tort: :ico_tort: zapraszam kto ma ochote

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 maja 2007, 12:23

Frydza dlatego jesteśmy takie słabe i ospałe bo ciśnienie jest dziś niskie, ja już wypiłam kawe ale niewiele pomogła, a drugiej już pić nie chcę.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2007, 12:41

leatka gratuluje dorodnego synusia!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

avisek kochana trzymaj sie !!!! ze tez to wredne chorobsko musialo sie teraz przypaletac!!!!

madzia dawaj kawal ciacha.. ja tez te rozki uwielbiam.. ale jem je raz w tygodniu hihi


acia ty juz jedna noga na porodowce.. ale masz fajnie..
ja chce wytrzymac do 37 tyg a potem niech sie dzieje co chce... nie bede lezec i czekac... tylko tymbardziej ruszac sie... bo ciaza donoszona bedzie...
jak na razie boje sie troche , ze moge za szybko urodzic... ciagle mi sie wydaje ze ta szyjka sie skraca i rozwiera!!!! hihi
adas juz panikuje.... juz chcial po lozeczko sam jechac.... wariat!!! hihi

no ale jeszcze musze 2 tyg zaciskac nogi i bedzie ok... hihi nie wypuszzce maluszka... hihi

wczoraj bylam na spotkaniu z polozna... czekalam 30min na wizyte a samo spotkanie zajelo mi ok 40 min :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tyle czasu jeszcze w przychodni nie spedzilam hihiiihihi
tymbardziej, ze bylam w godiznach pracy ..wiec nawet dobrze... bo spoznilam sie ponad 3 godzinki hihi i szybko minelo hihi

powiedzialam, ze czuje infekcje hihi i ona jakos sie o dziwo przejela!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo juz mialam dwa razy przepisywany clotruimalozum i ciagle to uczucie swedzenia wraca...hihi
i wiesz co lucy... bylam w szoku bo ona zrobila mi wymaz... pobrala probke sluzu... hihi pierwszy raz sciagalam majtki u lekarza w uk odkad jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i w przyszlym tygodniu kazala mi sie umowic z lekarka zeby upewnic sie ze wszystkie wyniki sa ok.... bo jeszzce pobierala mi krew , bo nigdzie nie mogli znalezc wynikow sprzed 6 tyg... na hormon tarczycy!!!! wrrrrrrrrrr
poza tym wszystko ok... maluszek ponoc ulozony glowka w dol... nawet kostki sprawdzila czy nie puchna... aha plecki dziecka nie sa z tej strony co powinny... sama nie wiem jakiej... i mam plywac.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
... nawet zapytala sie o szyjke... hihi bo w notatce lekarka musiala o tym wspomniec... hihi
mowila, ze jeszcze 2 tyg i moge rodzic... hihi za 2 tyg bede sie z nia widziala.. wtedy juz bede 2 dni przed ukonczeniem 37 tyg.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super!!!!!!!!!!! hihi
a jeszzce planu porodu nie mam... bo dopiero po wynikach ustalimy.. ale czy zdarzyymy????? :ico_olaboga:
jak nie to pojde na zywiol.... jak zwykle bez planu... jak w zyciu !!!! hihihihihi

u nas dzis tez zaczela sie ladna pogoda.. ale bez upalow... hihi mam nadzieje , ze przygrzeje mocniej w przyszlym tygodfniu... to poopalam sie troszke hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 maja 2007, 12:46

Madziorka, super że wszystko załatwiłaś i że wszystko jes w porządku, z opalaniem bądź ostrożna bo to raczej niewskazane w ciąży, a z tym wysiłkiem to może poczekaj do 36 tygodnia żebyś za wcześnie nie urodziła. :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 maja 2007, 13:13

Ja juz zupke ugotwalam wyszla przepyszna :-D :-D
Wiadomosc od Kamilki
Jestem u mamy wracam w srode :-D :-D :-D
dlatego kochana nasza sie nie odzywala :ico_oczko:
Ja lezalam sobie troszke :ico_brawa_01: a o 14 bedzie juz moj misio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 maja 2007, 13:14

Dzięki Madziu, dobrze wiedzieć że u Kamilki wszystko w porządku

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 maja 2007, 13:15

madziorka hiihi a mialas robione usg? ile dzidzia wazy? mi tez lekarz powiedzial dokladnie 2 tyg temu ze szyjka krotka i mam wytrzymac tydzien a najlepiej dwa i oto wytrzymalam dwa tygdonie. teraz chce dotrwac do czwartku do symbolicznego poczatku 37 tyg... ale juz nie mam zamiaru sie oszczedzac bo od tego odpoczynku i lezenia jakas niemrawa sie zrobilam i w dodatku chora :-(

co do swedzenia ja tez mam ten nawracajacy problem i kilka razy zglaszalam lekarzowi ale nic niepokojacego nie widzial ... teraz tez mialam ale dzis juz nawet lepiej, widze ze sprawa wraca do normy, najgorzej swedzialo rano - po prostu szok...
ale czytalam ze w takich sytuacjach najlepiej nie jesc slodyczy (a ja nie moge sie powstrzymac) i jesc duzo jogurtow

jak to pierwszy raz zdjelas majtki u lekarza? a skad wczesniej wiedzial ze masz skrocona szyjke?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007, 13:16 przez avisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2007, 13:15

ja tez juz zupke ugotowalam.. hihi krupnik mniam mniam hihi a na drugie zapiekanka z brokulow ale to juz zostawiam adasiowi... a ja wpadne na przerwie w pracy na gotowe.. hehe
a teraz zmykam bo zostalo mi 1,5 godziny na prysznic,malowanie,ubieranie , jedzenie itd hihi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 maja 2007, 13:16

Ale fajnie to zabrzmialo
avisek pisze:jak to pierwszy raz zdjelas majtki u lekarza?
:ico_smiechbig: sorki ale bardzo mnie to rozsmieszylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2007, 13:26

avisek w anglii nie badaja ginekologicznie... polozna tylko dotyka nas po brzuchu... nie waza... usg jedno w calej ciazy.. chyba, ze cos sie dzieje albo wywalczysz sobie.. albo masz fuksa jak lucy hihi generalnie w 20 tyg usg i tyle...,
a o skroconej szyjce dowiedzialam sie jak bylam w polsce u gina...
ciaza w polsce i w anglii... to diametralnie inne podejscie!!!!! hihi

slyszalam o tych slodyczach od gina w polsce.. ale i tak jem hihi

mnie to swedzenie tak nie meczy.. ale chodzi o to, ze w ogole cos tam odczuwam, i to juz mnie niepokoi..nawet na basen sobie nie moge pojechac...
zobaczymy co wyjdzie po wynikach... oby bylo dobrze...
avisek ty wytrzymalas 2 tyg, ale odpoczywasz, a ja wlasnie nie... i dlatego boje sie ze nie dotrwam...
a jeszcze zostalo mi 4 dni pracy.... !!!! hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość