Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

22 maja 2007, 01:38

JPO przepraszam cie ale w pomniejszeniu myslalam ze to centymetr :ico_puknij: och czy oh -bo juz niewiem - ile to slepy roznych rzeczy widzi :-D
....a moje psp narazie chodzi :ico_sorki: zeskanowalam kompa,wyrzucilam malego wiruska no i psp dziala,zobaczymy jak dlugo,czy to wogole byla wina tego wirusika czy moze cos innego sie dzieje
...a ta pracke wlasnie udalo mi sie zrobic po wyrzuceniu robaczka
[img][img]http://images20.fotosik.pl/374/9a930fd4a873ad2am.jpg[/img][/img]
...powiedzmy ze spodobaly mi sie gatki tego hmm mezczyzny :ico_oczko:
..i to bylo dosyc szybciutko robione wiec moze byc widac niedorobki ale balam sie ze znowu mi padnie programik :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-22, 01:50 ]
JPO porusze inny temat niz zdjecia ...z moja shila, dalej to samo,do tego zachowuje sie dozyc dziwnie,osowiale i strasznie prezy grzbiet,tak jak kot,niewiem co o tym myslec. przymywalam ja wacikiem zeby zobaczyc czy nie ma krwi,czy to nie cieczka ale nic niezauwazylam a i jeszcze co chwile zaczela popiskiwac,zrobila sie troszke obojetna i bardzo malo je, no i probuje wychodzic za ogrodzenie, tak mi zal mojej psinki a najbardziej to mi zal bo niewiem jak jej pomoc, jutro tzn. juz dzisiaj mamy umowiona wizyte u weta,mam nadzieje ze to tylko ja panikuje i wszystko bedzie ok
...mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze wypisuje ci o swoich klopotach :ico_noniewiem:
ale niemam z kim pogadac o moim piesku bo kazdy twierdzi ze przesadzam,ze traktuje ja jak dziecko ,ze karmic mozna byle czym,ze pies nie potrzebuje witaminek itp... a ty masz zwierzatka to mnie zrozumiesz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

22 maja 2007, 06:55

agnesha pisze:ze karmic mozna byle czym,ze pies nie potrzebuje witaminek


niewiem kto tak mowi , ale ja nie majac zwoerzaka wiem ze on musi miec odpowiednie jedzonko , moi rodzice maja zwyklego kundelka i on dostaje odpowiedni pokarm , a nie byle co .
agnesha, ja ci nie pomoge bo niestety sie nie znam , ale trzymam kciukaski , wet wyjasnil sprawe i napewno bedzie wszystko w porzadeczku :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-22, 06:58 ]
agnesha, praca mmmmmmmmm fajna :ico_oczko:

agnesha pisze:a jaka ty rozmarzona na tym zdjeciu....


to zdjecie to , to samo co w avatorku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

22 maja 2007, 08:49

Lady dzuejuje slicznie :ico_buziaczki_big:
....wiem ze to te same zdjeciu ale w powiekszeniu troszke inaczej wyglada :ico_haha_02:
....co do karmienia to niektorzy uwazaja ze piesek naprawde wiekle niepotrzebuje np moi tesciowie,sasiedzi,ale najwazniejsze co ja o tym mysle
...koncze pik kawke i jedziemy :-)

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

22 maja 2007, 09:57

agnesha, masz racje postepuj zgodnie ze swoimi przekonaniami , napisz nam tutaj koniecznie co tam sie dzieje z piesiuniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

22 maja 2007, 12:55

agnesha - co z shilą? - mi to wygląda na kłopoty z kupką...

kolejne 10 teł na blogu i jakies powyginane rameczki tez wrzuciłam - nic specjalnego ale...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

22 maja 2007, 14:50

a to nowe zdjecia moich pociech , niemialam czasu na robienie czego kolwiek , caly ten skrap łącznie z tłem powstal w 10 min . w malej przerwie na kawke , ktora dzisiaj udalo mi sie wygospodarowac , bo moja tesciowa znowu w szpitalu .

Obrazek

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

22 maja 2007, 15:47

Lady :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
...orzykro mi z powodu ttesciowej....

a mojej shili co jest to nawet wet niewie :ico_noniewiem: ma upławy rozowawe ale nie powinna ich miec bo jest za mloda,czasami sie zdarza ze starsze psy je maja od jakis bakterii juz niepamietam jak je nazwal,ale on stawia na zapalenie pecherza moczowego,poniewaz shila co chwile probuje sie zalatwiac tak po troszku, dostala dwa zastrzyki na zapalenie,jutro mamy wizyte o 14,jezeli zastrzyki nie poskutkuja to bedziemy robic przeswietlenia brzucha,niewiem co o tym sadzic,powiedzial ze jeszcze nie spotkal sie z czyms takim u tak mlodego psa,a z tego co wiem to jest dobrym specjalista ,najlepszym w moim miescie....i jeszcze powiedzial ze moja shila ma teraz leciutka histerie :ico_olaboga: na kazdy jego dotyk reagowala okropnym piskiem,az moja paulinka sie poplakala

[ Dodano: 2007-05-22, 18:52 ]
JPO boskie te tła ci wychodza :ico_haha_02: wlasnie jedno wyprobowalam,strasznie mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[img][img]http://images20.fotosik.pl/376/2f52d59218bba4cam.jpg[/img][/img]
nic wielkiego ale zawsze cos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

22 maja 2007, 19:09

agnesha, przykre ze psinka musi sie tak meczyc .

JPo, podczytujac pewne forum , przeczytalam prosbe skierowana do ciebie , o powyginanie centymetru , odpisalas ze jak takowy znajdziesz to go powyginasz , szperajac dzisiaj w zestawach znalazlam jeden w ktorym jest centymetr , moze nie specjalny , ale taki mi sie zapamietalo i pomyslalm ze ci sie przyda

http://fotoscrapluna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

22 maja 2007, 19:39

witajcie

agnesha - trzymam kciukaski za Shilę - żeby jej ten antybiotyk pomógł...biedna tak się boi...

Lady - dzięki za pamięć - jest tam kilka fajnych zestawów... trzeba będzie podpatrzeć conieco...

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2007 23:35 ]
4 nowe doodele w całości mojej roboty... wiecie gdzie :-D

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2007 01:05 ]
udało mi się coś wyskrapczyć....
wszystkie elementy zrobiłam własnoręcznie...

Obrazek

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

23 maja 2007, 03:01

JPO dziekuje,wspaniale z was pocieszycielki-mam na mysli jeszcze LADY...ale z tego co widze mojej Shili nie przechodzi tylko pogarsza sie,az sie boje jutra :ico_placzek:

jakos nie moglam usnac no i sprobowalam takie cos. na skrapka to nie wyglada i napewno wam w tym nie dorownam ale nie mam zadnych dodatkow skrapkowych,bo malo kiedy to robie no i jakos mi to nie wychodzi...nie oceniajcie surowo :ico_haha_02: amoze i lepsza krytyka,musze sobie posciagac dodatki do skrapkow :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-23, 03:03 ]
a to link do pelnego rozmiaru http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 2b1a8.html

JPO sliczny skrapek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/b]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość