Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2007, 13:10

melduje poslusznie 9 kg na plusie i 99 cm w obwodzie....

madzia i avisek kurujcie sie kochane.... !!!!!

madzia ty juz ciaze donosilas wiec mozesz sie z mezem poprzytulac.. bo potem to dlugo nie bedziemy w stanie....
mi sie dzis snil juz dziki sex przez te 2 tyg abstynencji..... hihi adas sie ucieszy!!!! hihi
a wszystko przez te infekcje... wolalam nie ryzykowac... hihi

lucy wy to macie dobrze, bo nad morze blisko... i mozna wyskoczyc na weekendzik...
od nas tez nie tak starsznie daleko ... bo ok 1,5 godz jazdy jesli nie ma korkow...
chcemy za tydzien jechac na jeden dzien ze znajomymi jak pogoda dopisze... zobaczymy hihi

a z tym fotelikiem to juz sprawa sie wyjasnila.. przyjdzie druga paczka.. niebawem... hihi
wczoraj zasiedzialam sie na forum do 1 w nocy.... a zdarzylam zagladnac tlyko na kilka tematow... tak dawno mnie tam nie bylo... a wszedzie widze wasze posty... dziewczyny jak wy to robicie??? ze dajecie rade byc wszedzie na biezaco??? hihi
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
podziwiam!!!!

acia twoja mama niezla jest.... tez sie ubawilam twoim tekstem hihi
jesli dobrze pamietam to ogladasz prison break (skazany na smierc) i ktora serie? ja juz wszystkie ogladnelam i czekam na nowe odcinki....
ten serial jest super...!!! wciaga na maxa

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 maja 2007, 13:21

Alineczq, dziękuje bardzo
madziorka hihi, bardzo ładne zdjęcie...
Idę zrobić posiłek mojemu kochanemu, bo zaraz będzie...
A wczoraj nam przywieźli sprzęt agd do kuchni [zmywarka, piekarnik i płyta indukcyjna] a przed wczoraj przyszła kamerka.W dwa dni trochę się spłukaliśmy... [Artur żartował że już mogę rodzić, ale jak wieczorem mu powiedziałam że chyba czuję lekkie skurcze, to się wystraszył i przemawiał do brzucha,że tylko żartował, niech mały jeszcze tam siedzi... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2007, 13:25

ale sie wkurzylam... sprawdzilam pogode na necie i od niedzieli u nas deszcz i ok 14-15 stopni!!!!!!!!!!!! co za weekend!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
u nach chyba lata nie bedzie w tym roku.. a takie upaly obiecywali!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-24, 13:27 ]
aga ty za kilka dni juz mozesz rodzic... ciaza bedzie donoszona hihi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 maja 2007, 13:29

A mnie denerwuje juz ten film :ico_zly: tak juz wszystko rozciągają.. na początku oglądałam z zachwytem, a teraz znudził juz mnie :ico_noniewiem: no ale jak komuś "smakuje" to miłego oglądania :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 maja 2007, 13:35

No to teraz ja się pochwalę - obwód 115 cm i 16 kg na plusie ....

Lucy, tekst o Twój tekst o drzewach - rewelka; dawno się tak nie uśmiałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Alinko, dziewczyny mają rację; zaplanuj sobie jakieś zajęcia a czas szybciutko zleci i zanim się obejrzysz Karol będzie z Tobą.
Madzia, Avisek - kurujcie się kochane.
Agniecha, fajne zdjęcie. Gratuluję zakupów.

Mój Krzyś też mi pomaga w depilacji, ale oczywiście nic za darmo :ico_smiechbig: .
Oki, zmykam na razie robić ciasto - to będzie niespodzianka dla mojego męża za to, że tak ładnie zdał dziś egz z wf.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 maja 2007, 13:51

madziorka hihi, nie jeszcze nie! jeszcze nie jestemgotowa!.Ale w sumie to już bym chciała mieć maleństwo koło siebie a nie w brzuchu...
Słuchaj jak nie zapowiadają u Was fajnej pogody to zbieraj manele i wracaj...U nas zapowiada się całkiem miło,ale ciekawe kto się będzie bardziej cieszył,my z upałów? czy ty z chłodu
A muszę się też zmierzyć, ale nie wiem gdzie i czy wogóle mamy centymetr?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 13:57 przez agniecha772, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 maja 2007, 13:54

a moj dzwonil ze pracuje do wieczora :ico_placzek: trudno posiedze sama poleze moze uda mi sie zasnac :ico_noniewiem: troche na TT z wami pobede :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2007, 13:59

kolezanki mamcie... zamiast pocieszyc to strasza, ze to juz tuz tuz... a ja nie chce jeszcze rodzic... kaza lezec , uwazac itd
w polsce panika na kazdym kroku!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-24, 13:59 ]
a ja uciekam .. bo niedlugo do pracy... jeszcze tylko jutro i rok przerwy!!! HIHI

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 maja 2007, 14:00

magda26, tak to już z tymi naszymi facetami...pewnie mąż robi prywatnie? Mój to chociaż tyle że odwali 8 h i wraca do domu...To jest plus,że nie ma jakiegoś zostawania dłużej...A inna sprawa że robi remont w domu...Ale to go mam tu...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 maja 2007, 14:00

madziu przeciesz my jeszzce mamy czas :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość