Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 maja 2007, 12:41

Dziewczyny, a ja wczoraj byłam w swojej klinice i wróciłam totalnie podłamana. :ico_placzek: Mam kiepskie wyniki krwi i nie wiadomo czy nie doszło juz do konfliktu serologicznego, muszą to jeszcze dokładnie sprawdzic. A poza tym Pani technik, która robiła mi USG podejrzewa, ze Mały moze miec rozszczep podniebienia. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Na razie to tylko podejrzenia, mam tam wrócic we wtorek, zeby skonsultowac wyniki z lekarzem. Bardzo sie martwie i prawie non stop płacze. Niby rozszczep to jeszcze nie koniec świata i przy dzisiejszej medycynie łatwo można ta wade skorygowac, ale ile się taki maluszek nacierpi... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

25 maja 2007, 13:02

Wisienka musisz być dobrej myśli. To jak się teraz denerwujesz na pewno nie działa zbyt dobrze na Twojego Dzidziusia. Najgorsze jest to jak ci ktoś mówi, że coś podejrzewa, ale na sto procent nie jest pewien. O takich rzeczach powinni mówić dopiero będąc upewnionymi na 100%. No bo jak się okaże, że ktoś się pomylił albo źle zinterpretował wyniki badań to to jest ulga, ale ile nerwów kosztuje ta niepewność to oni chyba sobie z tego nie zdają sprawy. Trzymam kciuki, będzie dobrze. :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

25 maja 2007, 13:06

wisienka nie płakusiaj :ico_pocieszyciel:

niestety macierzyństwo nie jest łatwe, o czym przyszło Ci się przekonać już teraz, szkoda że tak wcześnie, ale to nie uniknione, jeszcze wiele łez wylejesz....ale jeszcze więcej będziesz miała radości z tego maleństwa

w sumie to nie da się wychowac dziecka ot tak, bez niczego tak gładko
jak mój mały się urodził to badano mu słuch i po badaniach wychodziło, że na jedno ucho wogóle nie słyszy, badali kontrolowali i tak w koło = efekt słyszy bardzo dobrze- po prostu się mylili
miał tez wodniaka na jąderku- dużego, wchłonął się sam, ale za 1,5 roku wyszła mu przepuklina pachwinowa (ponoć jest to jakieś powiązanie) i czekała go operacja, był zabieg w pełnym znieczuleniu, nie ma już śladu

piszę to po to, żebyś spokojnie podeszła do sprawy i nie panikowała, rozglądnij się i zobacz, że tak naprawdę zawsze coś dolega i nie wszystko jest takie różowe, czasem medycyna nas przestraszy niepotrzebnie czasem pomoże i rozwiąże problem, od początku kiedy mój synek pojawił się na świecie razem z nim pojawiały się problemy jego dotyczące i te malutkie i te poważniejsze- wylewałam łzy i moje problemy stały się niczym tylko, żeby on.......... jako rodzice placzemy, rozpaczamy, jesteśmy gotowi dla maleństwa zrobić wszystko, przejmujemy się wszystkim co go dotyczy----------- to jest ten drugi-gorzki smak rodzicielstwa,(i tak tez zaczynamy rozumieć czasem irracjonalne zachowanie naszych rodziców)

napisałam się napisałam ale to wyszło jakieś masło maślane
w każdym razie GŁOWA DO GÓRY będzie dobrze

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

25 maja 2007, 13:35

wisienka24 trzymamy kciuki za to aby twoj dzidzius byl zdrowy
pamietaj zeby sie bardzo nie denerwowac bo to moze wam zaszkodzic :ico_nienie:
pozdrawiam
ps czy ktoras z was bedzie uczestniczyc badz uczestniczyla w szkole rodzenia ??
ja mam zamiar za 3 tygodniew zaczac chodzic tylko troszke sie boje czy bede rozumiala co tam mowia bo ja jestem w Anglii i zajecia beda po angioelsku
nic mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
ostatnio slyszalam bicie serduszka mojego malenstwa na spotkaniu z midwife i to byl najwspanialszy dzwiek jaki w zyciu slyszalam :ico_placzek: :-)
pozdraiwam was wszystkie goraco !!!!!! :ico_ciezarowka: i wasze dzidziusie w brzuszkach

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 maja 2007, 14:24

Wisienko glowa do gory!!!Na pewno bedzie dobrze!!!!Jesli chodzi o konflikt to moi rodzice tez mieli a cala nasza 3 zyje i ma sie dobrze.A podniebieniem bedziesz sie martwic jak juz sie okaze ze to prawda.A na razie sprobuj chociaz poztywnie pomyslec!Wiem ze to trudne i tylko sie tak prosto mowi ale naprawde wiara czyni cuda!!!Jesli tylko masz dola to pisz i nie trzymaj tego w sobie!!!Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia!!!
Aga78 piekna wypowiedz!!!!!
Kasiu 3 rozumiem co mialas wczoraj na mysli i dzis juz mam inne podejscie do tej calej sprawy, jestem :ico_placzek: ale wiem ze bedzie :ico_haha_01:
Swbasia mysle ze dasz sobie rade w szkole.Nie sadze aby uzywali bardzo trudnych terminow medycznych a napewno wezma pod uwage Twoj poziom jezyka i sie dogadacie :-) .Ewentualnie mozesz sobie przygotowac ze slownika te slowka ktorych wiesz ze beda uzywac, no nie wiem typu lozysko, macica itd. :ico_oczko:
Buzka!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 maja 2007, 16:07

Dziękuję Wam za słowa otuchy. Aga78, bardzo mnie podniosłaś na duchu. Pięknie to napisałaś... Dzis już się czuję lepiej. Doszłam do wniosku, że nie będę się więcej denerwowac, bo z tego wszystkiego wczoraj tylko miałam kłopoty. Podniosło mi się ciśnienie, bolała głowa i brzuch.. Więc dzis już staram się myślec inaczej i nie uroniłam jak do tej pory ani jednej łezki. Modlę się, zeby było dobrze. Nic innego zrobic nie mogę. I czekam na wtorkową wizytę u lekarza. Jeżeli on powie mi, ze cos jest nie tak to pójdę na konsultacje jeszcze do innego lekarza. Tak na wszelki wypadek...
Jeszcze raz wielkie dziękuje!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 maja 2007, 18:16

I tak trzymac Wisienko!!!Nie denerwuj sie i tzreba tylko sprawdzic to i jak mowisz nawet w niejdnym miejscu.Ja tez sie modle o Waszgo Kacperka!!!! :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

25 maja 2007, 19:41

Wisienko buziaki wielki i uściski, będzie dobrze i trzymaj głowe do góry dla dzidzi.
w jednym z opisów co ci przesłałam na gg Wisienko piszą aby poprawić sobie i dzidzi humor, czekolada, mleczno bananowy miks, i słuchanie muzyki bach mocart, podobno uspakaja podczans handry i jakich kolwiek stresów.
Trzymam kciuki, odezwę się potem teraz lece po pasierbice i jej kolezanke dzisiaj dziewczyny dzialają.
Napisze wiecej bo wiele ciekawych tematów poruszyłyście i chce się rozpisać.
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 maja 2007, 20:07

Czekamy Kasiu na rozpisanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

25 maja 2007, 21:01

Trzymaj się wiśenko ,MYSL POZYTYWNIE ,ja przekonałam się wczoraj ze takie zamartwianie się na zapas nic dobrego niedaje ,i też rozbolał mnie brzuch. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny czy któraś z was bierze magneB6?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość