Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 maja 2007, 12:27

Gosiunia i co tam u Was?
U nas też straszne upałyi mały najlepiej czuje się w domu i nie chce spać :ico_olaboga: . Dzisiaj byłam w przedszkolu na dniu mamy, dzieci były strasznie przejete wystepem zreszta ja również :)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 maja 2007, 19:18

Wielkie dzięki za rady szczerzy zęby na razie zostanę przy kompocie z jabłek to i tak będzie dla Ani coś nowego a potem zobaczę.Ania pije soczki rozcieńczane wodą i samą wodę tez na szczęście,tylko myślałam o czymś domowym.
Moje dziecię nie wiem czy świadomie dziś trzy razy powiedziało MA-MA szczerzy zęby zawsze wtedy gdy czegoś potrzebowała hihi

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 maja 2007, 21:21

ale upały , jak ubieracie swoje pociechy do spania? Ja zawsze zakładałam body i bwełaniane śpiochy, ale wczoraj mały co chwile się budził bo było mu za gorąco więć zdjełam mu śpiochy i przespał całą noc, nawet na jedzenie się nie budził :-D . Dzisiaj tez poszedł spać tylko w body z długim rękawkiem więc zobaczymy jak będzie wyglądała dzisiejsza nocka.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

25 maja 2007, 21:50

Gosiaczku i co wyszło?? tak mi szkoda małego Hubercika kurcze że niektóre dzieci ciagle muszamieć takie problemy.. mam nadzieję że niedługoo się to uspokoi:)
Maju ja zakładam małemu kombinezon z cieńkiej bawełny taki jednoczęściowy ale powiem Wam ze przez ostatnie 2 noce spał cały czas!!! wogóle nie wstawał!! SUKCES! JEszcze mu się tak nie zdarzyło!
Julie no nie fajnie ale Nathanek i tak tyle miesięcy dawał Ci pospać;) więc teraz koze troszke powariować nocką;)
Kornel spoko siedzi sam i nawet w wózku sięprzekręca na bok i łapie wszystko co go interesujea teraz to najciekawsza jest buda od wózka,jeszcze troche i sam z niego wyjdzie..
a u nas jest właśnie początek burzy!!! hurraaa!! bo już za gorąco było!
buziaczki

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 maja 2007, 22:12

no to myslę, że niedługo i do nas dojdzie ta burza :). Adrian tez jest ciekawy dosłownie wszystkiego, dzisiaj jak mnie ugryzł w cycusia, to aż krzykłam a ten się z takim żalem rozpłakał że zastanawiałam sie nawet przez chwilę czy zrozumiał czemu tak krzyknełam bo nie ugryzł mnie więcej. A-ha no i jak siedzi w łóżeczku to stara się podciągać za szczebelki. No teraz to już naszych dzieciacków na krok nie można z oka spuścić.

dobranoc, jestem strasznie śpiąca, zapewne będe miała pobudke o 5 rano :ico_spanko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 maja 2007, 09:33

Witam dziewczyny u nas tez upaly ze nie mozna wytrzymaj juz mamy 30 stopni co to bedzie potem :ico_olaboga: A moja Wiki lubi mami w nocy dokuczac i jeszcze nie przespala ani jednej nocy w calosci budzi sie 2 razy :ico_placzek: i mama ni emoze spac.Dzis w nocy miala na sobie tylko body i polspiochy,ale i tak jej bylo goraco i duszno i wariowala 2 godziny.
Gosiaczku co z malym?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 maja 2007, 09:45

u nas tez byly upaly i duchota a teraz znoow deszczowo tak zle i tak nie dobrze
u nas juz dwie ostatnie nocki w porzadku spanko do 7 i potem jeszcze chwilka dospania :ico_haha_01: chyba to byl jakis jednorazowy wyskok mam nadzieje
moj maly spi zwykle w spioszkach ale takich z krotkim rekawem i z nogawkami do kolana albo w pizamkach - ma czerwona i zielona :ico_haha_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
tylko to zdjecie sprzed 2 mieisecy teraz ta pizamka juz nioe taka luzna hihihiihi

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

26 maja 2007, 09:50

HAHA NO A MY WRÓCILIŚMY DO STAREGO SCHEMATU CZYLI POBÓDKI NA JEDZENIE O 3 W NOCY...;) ALE DZISIAJ TO ZTROZUMIAŁE BO TAK GORĄCO BYŁO ŻE TEŻ MUSIAŁAM SIĘ NAPIĆ...
Szkrabie współczuję wiem co to znaczy jak wogóle się człowiek nie wysypia od porodu;)
KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!
chcę dzisiaj zabrać Kornela na basen pierewszy raz ale jest woda tylko chlorowana 30 stopni babka mówi że chodzą takie dzieci też i nigdy skarg nie było że coś nie atk ale nie wiem co myślicie??

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

26 maja 2007, 10:33

W takim razie nie dam Ani na noc śpioszków tylko samo body z długim rękawem bo spała w body i śpiochach i było jej ciepło.Nie wiem czy się pochwaliłam ale wczoraj moja Ania powiedziała MA-MA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

26 maja 2007, 10:43

hihi super!!! mój Kornel 2 tyg temu teżpowiedział ale zupełnie nie chodziło mu o mnie haha po prostu coś sobie burkał pod noskiem i nagle mama wyskoczyło haha ale to tylko ten jeden raz;) ale powiem Wam ze już sie doczekać nie mofgę jak taki maluszek będzie podbiegał do mnie rzucał się na szyję i mówił mamusiu kocham cię ohoh aż mi się łeżka zakręciła jak sobie pomyślałam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości