Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 maja 2007, 16:57

Co do stanika, to przymierz jak kupujesz, bo te rozmiary stanikow do karmienia sa czesto wieksze niz tych normalnych i mozna sie nabrac! Ja kupilam ten sam rozmiar co teraz nosze i jest wiekszy w miseczkach! No ale po porodzie to i wkladki plastikowe na poczatku sa potrzebne (brodawki lepiej sobie odpoczywaja , a latem z upalami to lepiej zeby w mokrym nie byly) ! Szczegolnie przy pierwszym dzidziusiu polecam! No i jak nadmiar pokarmu, to moze sobie spokojnie do wkladki nalac sie i nie ma przeciekow! Tylko, ze wyglada sie jak ze zderzakami! :-D :-D :-D :-D :-D No ale na poczatku i tak niewiele z domu sie wychodzi, wiec najwazniejsze jest to co najwygodniejsze! i najpraktyczniejsze! :ico_ciezarowka:
Wiec sobie odpoczywam! Okropnosc! Ja, wiercipieta, musze lezec! Pffff!!!! Czego sie nie robi dla tym dziubulkow!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 maja 2007, 17:50

Dzieki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Nie ma jak to doswiadczenie.A z tymi wkladkami to rzeczywiscie jak ze zderzakami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-26, 17:51 ]
Anula to trudne ja tez nie lubie za duzo na kanapie bo zawsze znalazlam cos do roboty a tu teraz odpoczywam.Dasz rade :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 maja 2007, 18:04

No jakos bedzie, to tylko miesiac! Potem bedzie mozna szalec! :-D :-D :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 maja 2007, 22:12

A ja dzis bylam na zakupacz i kupilam staniczki do karmienia (o 1nr wieksze)ale one sa jakies takie ze nie widac roznicy jak w tych innych.Bardziej przylegaja.Wkladki gumowe (wygladaja naprawde jak zderzaki) i podpaski poporodowe.I juz jestem w pelni wyposazona.
A u nas zaczelo lac o 20 i w koncu pogoda dla ciezarnych.Widze ze nikogo nie ma wiec zycze milej nocki

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 maja 2007, 23:17

a ja wpadam życząc spokojnej nocki... :ico_spanko: ,
Joanna ja w przyszłym tygodniu pomyślę o zakupie staniczków, wkładek...itp.
u mnie ulewa zaczęła sie ok.15, padały nawet duże bryłki gradu...polało nieżle, ale jutro od rana ma byc upalnie :ico_haha_02:
po południu byliśmy u mojego brata na 18-stce, długo nie posiedzieliśmy, bo mała wariowała w moim brzuszku -wypiłam toast, malutką lampke szampana i to pewnie po tym... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
tymczasem zmykam pod kołdrekę, do jutra... :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :516: :516: :516:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 maja 2007, 09:56

Dzien dobry w niedziele! :ico_ciezarowka:
No i pusciutko tutaj, pewno jeszcze spicie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mnie zle sie spalo i jestem padnieta, a mala szaleje! Oj maja kondycje te nasze dzidzie! :ico_ciezarowka:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 maja 2007, 09:59

Czesc mamuski a ja widze ze jestem dzis pierwsza :ico_brawa_01: O tej porze chyba jeszcze wszystkie spicie.U mnie dalo by rade bo pada deszczyk i uffffffffffffff mozna odetchnac.Dzis mam dzien odpoczynku bo maz robi obiadek.Tylko po obiadku kuchnia wyglaga jak po babardowaniu i trzeba sprzatac i myc. :ico_ciezarowka:
Violu bo cora tez chciala sobie potanczyc u wuja na 18-tce wiec szalala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 maja 2007, 10:15

Witam w niedzielę. Tez miałam niespokojną noc ze względu na zaduch nie mogłam spać :ico_olaboga: dopiero nad ranem się udało.
Wczorajsza wycieczka do kina nawet się udała ale corcia nie dała obejrzec całego filmiku...... Trzeba było wyjśc na siusiu....... :-D :-D A film fajny tylko przydługi....

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

27 maja 2007, 10:15

joanna1111 pisze:Wrzosia86 no witam i chyba nie dziekuje bo nie chce zapeszyc :ico_ciezarowka: No ale jeszcze wszystko przed nami :ico_oczko: A jak to bylo u Ciebie i jak sie czujesz juz po roku czasu?Te Twoje smyki slodziutkie.Ciesze sie ze do nas zajrzalas :-D :-D


U mnie ok... mały rośnie jak na drożdźach już ma prawie 11 miesiecy i do chodzenia się szykuje. hehehe to jeden smyk te liczniki to Dawidka:) :-) U mnie ciąża przeszła ok, porodu to już nie pamiętałam dzień po... hehe mimo że sie trochę namęczyłam:) bo wody mi odeszły koło 1 w nocy z 2 na 3 lipca a urodziłam dopiero o 22:50 3 lipca......
teraz to tylkowspominam jak to było rok temu co przeżywałam:) :-D i dlatego do Was zaglądam, bo to pomaga powspominać:) jka się było ---> :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-05-27, 10:20 ]
Anulaf pisze:Wiec sobie odpoczywam! Okropnosc! Ja, wiercipieta, musze lezec! Pffff!!!! Czego sie nie robi dla tym dziubulkow!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

zobaczysz jeszcze zatęsknisz za tym kopaniem po żebrach... teraz to czasami mi brak tego to cudowne uczucie:) :-D

a jak kochane znosicie upały??? Oj pewnie wszystko popuchnięte co?? ja jak rok temu były takie upały to umierałam, chodzić nie mogłam, bo takie banie z nóg miałam, że hej....

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 10:36

witajcie, ja też już po śniadanku. ale w nocy to sie wyspałam...po ierwsze duchota, po drugie Miłosz obudził się nad ranem i miał szczekający kaszel...zapalenie krtani. :ico_placzek: nie mógł oddychać, mąz go na balkon wystawiał żeby mógł lepiej oddychać.Wyszły lody i zimna cola :ico_olaboga: dałam mu syrop, psiknęłam tantum verde i jakoś usnął. teraz juz jest o niebo lepiej z nim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziś znów mam z głowy obiadek, bo mężuś sie tym zajął, więc sobie trochę odpocznę od tych garów. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
a pogoda dziś super upalna...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość