Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

11 mar 2007, 23:53

wchodzimy tutaj

http://show.7ya.ru/index-private.aspxfotoalbumy uczestników

teraz możemy wyszukiwać np. pooh - żeby znaleźć kubusia puchatka... potem klikasz w obrazek, pod dużym obrazkiem klikasz w nazwe uzytkownika a potem w Фотоальбом

możemy równiez wchodzić w poszczególne literki alfabetu np. A
i szukam osoby, która ma dużo zdjęć i obrazek sugeruje, że to mogą być hafty...
np. Алекса

fotoalbum Алекса



a teraz wchodzisz w jakiś tytuł
Sea

a nastepnie w każdy obrazek i zapisujesz na dysku...

ale coś widzę, że dużo dziewczyn, które udostępniały teraz pokazują tylko obrazki a po schematy trzeba pisać... zwykle wysyłają... nawet jak się nie zna języka to wystarczy napisać cxemy i podać linka do obrazka...


Alfabet Kubusia Puchatka Kubuś i osiołek

A ja polecam forum KAAN - tam dziewczyny wyszukuja i podaja stronki z konkretnymi haftami...

Forum KAAN


A program do przerabiania zdjęc na schematy do haftu krzyzykowego to HaftX
HaftX

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

12 mar 2007, 09:27

JPo, jestes wielka :-D :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

12 mar 2007, 14:55

JPo superowe krzyzyki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja robilam na szydelku ,ale teraz juz mi sie nie chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

12 mar 2007, 15:52

JPo, ale ja zacofana jestem :ico_wstydzioch: az mi wstyd , jak ja haftowalam , to babcia mnie uczyla i bylo to dla mnie troche monotonne , bo robilo sie wszystko samemu , to znaczy szykowanie lnu odliczanie i takie tam zajmowalo to mase czasu , a dzisiaj bylam w sklepie i kupilam takie gotowce , normalnie szok :ico_noniewiem: przepiekne i nie trzeba liczyc i wogule , a ja nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje , zaczelam robic misie dla moich dzieci bo to wlasciwie one wybieraly :-) ja skoncze to tutaj pokarze , ale wciagnelo mnie to wiec mam nadzieje ze nie skoncze na takich gotowcach i cos swojego terz wam pokarze , mam nadzieje ze cierpliwe jestescie :-D

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

12 mar 2007, 16:27

no widzisz - a ja nie potrafię na malowanej kanwie - chyba za słaby wzrok mam i nie rozróżniam kolorów... po pewnym czasie mi sie robi kolorowa zmaza przed oczami ...

nawet dostalam kilka takich malowanych kanw z obrazkami np. za prenumeratę czasopism... ale porozdawałam ....

Ja wolę liczyć :-)

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 mar 2007, 16:29

JPo, wiesz zapalilam sie wczoraj do pracy , i jak siedzialam z dzieciakami oni ogladali bajke to ja sobie krzyzykowalam :ico_haha_02: i jak szlo cos jednolite to bylo oki , ale jak zaczelam zmieniac kolorki to faktycznie mi sie zaczely zlewac i jak doszlam do bardziej kolorystycznych elementow to okazalo sie ze drok przechodzi albo z boku albo zupelnie gdzie indziej i wiesz popieram ze chyba jednak lepsze jesy liczenie , no ale slowo sie zeklo :ico_noniewiem: dzieci czekaja na misie , wiec musze je skonczyc .

[ Dodano: 2007-03-17 ]
no troszke to trfalo , ale zrobilam te misiaczki dla moich pociesz oto i one , takie skromne , ale fajne :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

26 mar 2007, 15:25

Lady sliczniutko ci to wyszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudne misiaczki :ico_haha_02: ja moze po weselu zaczne cos robic teraz mam za duzo na glowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

26 mar 2007, 19:02

agnesha, no mi terz sie podobaja :-D

a powiem ci szczeze ze postanowilam zrobic cos bardziej ambitnego :ico_noniewiem: i tak niewiem teraz czy nie przeliczylam swoich mozliwosci , obrazek bedzie mial rozmiary 30 / 40 cm :ico_szoking: jak tylko cos bedzie widac to wam tu pokarze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

26 mar 2007, 19:29

Lady - pieknie ...

no to czekam może ktos sie jeszcze skusi....

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

26 mar 2007, 19:33

suuuuuuper to krzyzykowanie!!!! jestem pelna podziwu!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mi kiedys siostra mojej babci pokazala jak sie robi na drutach, ale potrafie tylko szalik zrobic i to jeszcze nie do konca poniewaz dokonczyc go nie potrafie.
Mnie takie rzeczy tez wciagaja ale nie mam pojecia jak sie do tego zabrac, a bardzo chcialabym sie nauczyc. Moze mistrzyni tych cudeniek podrzuci pare wskazowek?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość