Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 maja 2007, 23:14

Alineczq, dla mnie jazda autem jest prostsza niz poruszanie sie piesze po ulicy.mniej sie tego boje i jezdze, chociaz wszyscy mi :ico_puknij: pokazuja.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 maja 2007, 23:21

no ja tak myślę, ze jak dostanę to karol będzie musiał mi dawać pojeździć jeszcze przed porodem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a swoją drogą wioecie jakie ludzie oczy mieli jak zdawałam egzamin 1,5 tygodnia temu :-D a egzaminator pewnie się bał, ze zacznę rodzić :-D :-D
Lucy nic się nie przejmuj, napewno dobrze Ci pójdzie :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 maja 2007, 23:41

Alineczq pisze:Lucy nic się nie przejmuj, napewno dobrze Ci pójdzie
dzieki... :-D mam nadzieje,ze niedlugo bede jezdzic jak wy :ico_brawa_01: odwazne mamuski jestescie,,,a jakby co,to jasnie pani ma racje...same sie na porodowke zawieciecie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 maja 2007, 23:50

Jakbym nie miała prawka i bym rodziła, to i tak bym się wiozła jakby co :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 maja 2007, 00:36

witajcie
chwile mnie nie bylo a tu widze nowe ciezarowki... ada i leonika!!!! milo ze dolaczylsycie na koncowke do nas hihi

nie wiedzialam ze leatka to honorata, avisek-magdalena i jasnie pani-dominika... dobrze, ze juz jestem doinformowana hihi

avisek,lucy i jasnie pani super brzucholki!!! duze i ksztaltne hihi

alinka gratuluje super zakupu... ubranka slodziutkie hihih

mialam juz dzis do was nie zagladac. ale jakos tak wyszlo... niedawno dotarlismy do domku... spedzilismy prawie caly dzionek na zkaupkach.. najpierw spozywka, potem ciuszki i pierdoleczki i na koncu ikea... hihi
kupilam sobie laktator, wklady i podpaski (wklady sa okropne ...hihi) i majtki jednorazowe.. ile sztuk macie? ja na razie kupilam jedna paczke -5 szt zeby sprawdzic jak to wyglada i czy beda ok... sa straszne... hihi
no i podklad na lozko znalazlam pampersa dla dzieci. ale taki wiekszy , bo ten do ktorego linka podawalam lucy to byl 60x60 i wydawal sie maly hihi i kapcie do szpitala
noi dla maluszka pare rrezczy,,,, sliczne ubranko tygryska... hihi na lato
(chyba jasnie pani masz takie samo z mothercare?? albo pomyslilam cie z marta z polonii, ale napewna jedna z was wklejala fotke) hihi
no i skarpeteczki,czapeczki,recznik,wanienke... i szczotke do butelek.. i wiecie mam juz prawie wszystko,,, a w ikei lozeczek nie bylo.... bleee ale mamy jechac do innej..troche daleko ale tam maja ponoc 14 szt hihi a tu juz od dawna nic!!!!!!!!! masakra!!!
ale kupilam materac.. lucy chyba ten sam co masz... kumpela mowi ze uzywa i jest zadowolona z niego i ze wszystkie maja atesty wiec powinnien byc ok.. a jakos do tego lozeczka nie moglam znalezc innego... bo ono jest nieduze.. a w mothercare i argosie takiie duze.... no wiec ten materac bedzie i juz.... hihi
no wiec zakupki prawie udane...
zostalo normalnie kilka rzeczy do zakupu.... hihi

a do szpitala nie kupuje torby bo nic ciekawego nie znalazlam i postanowilam ze wezme mala walizke... ona jesr wygodna i pakowna... hihi zawsze uzywam jej jako torby podrecznej kiedy latam do polski.. wydawalo mi sie, ze tak glupio z walizka do szpitala.. ale to ja jestem jakas dziwna... i problem mam z glowy hihi
ale fajnie ze juz tuz tuz..
a jutro na 9 rano zwiedzanie porodowki... ciekawe co nas czeka...

aha jak ja lazilam po mothercare.. a trwalo to dlugo oczywiscie to adas sie zaczytal w lekture ...na temat porodu... ogladal obrazki.. i dumny bo juz wie jak wyglada lozysko...bleee ja nie wiem.. ale mowil ze nieciekawie... a on musi teraz patrezc na takie okropne rzeczy ze nawet jak jest operacja w tv to nie przelacza tylko patrzy dzielnie... hihi
no i pokazywal mi w tej ksiazce zastosowanie proznociagu... straszne to.... ja sie na to nie zgodze.... masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!

no dobra koncze bo malo snu zostalo...
aha lucy sprawdzilam i ja mialam low vaginal swab czyli to co mowilas...
jak to dobrze ze mam taka obeznana kolezanke... co mi wyjasni co nieco hihi
to zegnam i dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2007, 00:42

Madziorka gratuluję zakupów :ico_brawa_01: kazda z nas juz chyba ma prawie wsyztsko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pamiętam jak zaczynałyśmy... u mnie jak u większości chyba były skarpeteczki :-D :-D :-D

Co do gaci poporodowych, to masz rację seksowne one nie są no i raczej do ekskluzywnej bielizny ich trudno zaliczyć :ico_smiechbig:

Idę juz spać, jutro na giełdę się wybieram :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 maja 2007, 00:45

madziorka a ja teraz na stronce znalazlam taki ochraniacz na lozko

http://www.mothercare.com/gp/product/B0 ... 1&mcb=core
w mothercare wlasnie...weszlam zeby ci napisac,ale widze,ze juz masz :-D

[ Dodano: 2007-05-27, 00:48 ]
a w ogole to chcialam sobie takie zwykle gacie w tesco kupic,zeby miec do szpitala 3 szt za funta ,ale rozmiar 8 jest jakis duzy,a przeciez chodzi o to,zeby ta pielucha nie latala hi hi mam w domu jakies zwykle biale,to je tez zabiore ...ja nie wiem jak oni te majty robia,ostatnio wieksze kupowalam,a w tesco 8 i 2 razy wieksze he he

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 maja 2007, 07:04

Witam ja dzisiaj zaczynam 39 tydzien :ico_oczko: zapraszam na cistaeczko :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2007, 07:47

chętnie sie złapię na ciacho :ico_oczko:
Gratuluje 39 tygodnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 maja 2007, 08:11

Hej Alinka tesciowa przyjechala ?? :ico_oczko:
Ja od samego rana pokłócilam sie z P i nie odezwe sie do wieczora :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość