Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 maja 2007, 12:47

jeśli po kształcie brzuszka można stwierdzić jaka jest jego zawartośc to jeśli ty będziesz miała chłopca to ja powinnam mieć dziewczynkę bo mam całkiem inny kształt brzuszka

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 maja 2007, 12:54

Inny? A mi się wciąż wydaję, że tez taki spiczasty jak na chłopca masz. Ale osobiście uważam, że do Ciebie dzieczynka pasuje i tyle!!

Leonida
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 02 maja 2007, 00:13

28 maja 2007, 13:06

jeju jak mi się chce burzy! albo deszczyku, albo spatku, a już sie ubrałam do wyjścia na miasto. Chcę sobie kupić koszulkę do karmienia i do porodu, takie kaprycho , no i zestaw startowy dla Ani. Kilka kosmetyków i akcesoriów, ale chyba jednak na Allegro kupię...I kusi mnie torba do wózka. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 maja 2007, 13:25

Kamilko, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A zdjęcie, na którym Jarek tuli się do Twojego brzuszka jest wzruszające...
U mnie czereśni jeszcze nie widziałam, a tak na nie czekam :ico_placzek: W czerwcu zawsze odżywiam się truskawami i czereśniami właśnie. No ale myślę, że jeszcze zdążę zanim się Maleńka urodzi. Aha, w "moim" szpitalu podobnie jak u Ciebie, dziecka też nie zabierają - chyba że poprosisz. A tak cały czas Maleństwo jest z mamusią :ico_haha_02:

Leatko, no no - mężuś niczego sobie i wcale nie widać żeby był pijany hihi.
Zdjęcia wklejałam wcześniej, ale samego brzuszka, bo komórką były robione. Teraz mamy cyfrówę to szaleję hehe :-D i ujawniam się pod koniec ciąży :-D

Lucy, ja hiszpańskiego dużo podłapałam jak studiowałam w Finlandii, bo większość moich znajomych właśnie z tego kraju pochodziła (znaczy się z Hiszpanii). W sumie rozumiałam o czym gadają, ale odpowiedzieć nie umiałam, więc do wyrażania swoich myśli zostawał tylko angielski.

U mnie też dziś przeokrutnie gorąco, siedzę sobie w domku w samej bieliznie.

Asiula, mi też jakoś do Ciebie pasuje dziewczyneczka, ale nie z kształtu brzuszka tylko jakoś tak ogólnie.

Avisek, Dominika jest chyba druga w kokejce do podzielenia, tuż za Acią.

[ Dodano: 2007-05-28, 13:34 ]
Dziewczyny, jestem w szoku! Właśnie miałam telefon z propozycją pracy :ico_szoking: z firmy do której podanie zaniosłam z roku temu :ico_szoking: A ja myślałam, że takie aplikacje to od razu w koszu lądują, no chyba że to znajomy.... Oczywście ze względu na dzidzię nie mogę tej pracy podjąć, a do nowego roku to oni z kolei czekać nie mogą, bo potrzebują kogoś od zaraz. Niemiej jednak bardzo podniosło mnie to na duchu, bo nie lubię swojej pracy i chciałabym ją zmienić. A może nawet będę musiała szukać nowej, bo umowę mam tylko do końca czerwca. Jutro mój mąż ma zostawić wniosek o przedłużenie mi umowy, a w zasadzie o zatrudnienie mnie na stałe, bo teraz kończy mi się druga umowa na czas określony. Zobaczymy co z tego będzie. Chciałabym dostać tą umowę, bo wtedy będę szukać nowej pracy z innej perspektywy (zawsze jest gdzie wrócić)...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 maja 2007, 13:39

no. obiadek się robi, spociłam sie przy tych garach, ale co tam będzie pycha danie. Jakby sięspełiły wasze przepowiednie i urodziłabym dziewczynkę to jeden problem byłby z głowy, nie musiałabym już sie zastanawiać nad imieniem dla chłopczyka którego wciąż nie wybraliśmy

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 maja 2007, 13:55

dziewczyny to fajnie,ze dzieci nie zabieraja,o jak czytalam na TT o porodach,to niektorym mamuskom zabierali zaraz po porodzie :ico_zly: ja bym sie chyba wsciekla :ico_zly: kamilko przeslicznie wygladasz :ico_brawa_01: podjelas juz decyzje co do krwi pepowinowej? asiu tak ladnie wygladasz jak na chlopczyka,ale tez mi sie wydaje,ze dziewczynka do ciebie bardziej pasuje,bo kojarzysz mi sie z taka delikatnoscia :ico_ciezarowka: slicznie wygladasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 maja 2007, 13:58

dziewczyny ja normalnie musze posadzić męża przed kompem i niech sobie poczyta wasze posty bo on mi takich komplementów nie mówi. Jesteście kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

U nas w jednym szpitalu dzieci też są na innej sali niżmamy dlatego w nim nie rodzę tylko w tym w którym dziecko jest z matką. chybabym zwariowała :ico_olaboga: jakbym nie miała swojego maleństwa przy sobie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 maja 2007, 14:20

ja rzeczywiscie jestem druga do rozdwojenia...
od rana mi sie troche polepszylo, mezus obiadek-niespodzianke robi i bede musiala udawac, ze mi nie smakuje, bo juz mnie zaszantazowal, ze jak dobre bedzie to musze go na myjie samochodowa zawiezc, a mi sie nie chce. z drugiej strony zla baba jestem, bo auto moje jest (on nawet nie ma prawa jazdy) a o myciu, tankowaniu, oleju i przegladach tylko on pamieta. zla baba...
madzorka znalazlam zdjecie tygryska :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
teraz pod prysznic i do ginka, bede pozniej, papapa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 maja 2007, 14:22

:ico_szoking: ale śliczny tygrysek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 maja 2007, 14:31

asiula26 pisze::ico_szoking: ale śliczny tygrysek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wlasnie, a madzorka chciala go na pizamke tylko, zamiast wszystkim pokazywac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość