lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 maja 2007, 18:06

kamilko ja tez zawsze na ta polke spogladam ,bo jest super :ico_brawa_01: a co do modelki,to lepiej bym tego nie ujela ... :ico_brawa_01: aniu wlasnie ja nie wiem jak jest dokladnie w anglii z tym zabieraniem,bo jak malego badali,to przy mnie i mojej kolezance.... :ico_noniewiem: i na dodatek dostalam kartke ze szpitala ,ze mam nie pozwalac na zabranie dziecka pod zadnym pozorem,nawet poloznej :ico_noniewiem: ze wszytsko ma byc pod moim okiem :ico_noniewiem: nie wiem dlaczego?ale ja to odebralam tak,ze tu jakies porwanie moze sie zdarzyc hi hi :ico_puknij: ja juz jestem przewrazliwiona he he ale jak tak napisali,to ja chyba bede za tym dzieckiem jak cien chodzila hi hi ale to przez ta kartke,co mi polozna dala...zaraz mi dalo do myslenia ... :ico_olaboga: madziu ale wiadomosci :ico_szoking: po pierwsze super,ze maz przeprosil :ico_brawa_01: a po drugie to jestem w szoku :ico_szoking: madziorka a wiesz jakie sa ceny przechowywanie tej krwi? ja kiedys przypadkowo natrafilam na ulotke i juz nawet nie pamietam jak ta krew sie po angielsku nazywa??? wiesz moze? jakbym jutro szla na szkole rodzenia(ale nie obiecuje,bo len jestem :ico_wstydzioch: )to bym sie zapytala...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 maja 2007, 18:24

lucy nie strasz z tym porwaniem.. ja zadnej kartki nie dostalam ze szpitala :ico_placzek:
adam juz mowi, ze wezmie ze soba markera i niechcacy zaznaczy naszego bąbęlka na pietkach... zeby nie pomylili hihi

a ta krew to doslownie jak po polsku czyli cord blood, nie mam pojecia co do cen, bo ja mam tylko ta ulotke "donate your cord blood" a to jest wiadomo, ze za free... hihi

podam wam zaraz linki do stronki gdzie sa filmy na zywo z porodu ... itd
adam byl pod wrazeniem.. przychodzi do mnie i mowi... widzialem cesarke i trzyma sie za serce hihi

[ Dodano: 2007-05-28, 18:25 ]
kamilko a ty naprawde najladniejsza z ciezarowek... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie masz sie co wstydzic... tylko ciesz sie mala hihi
mi sie bardzo podobasz :-) :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 maja 2007, 18:28

No w sumie nie wiem po czym poznała hm dzisiaj mialam dosc twardy brzuch i rano skurcze :ico_noniewiem: i moze po tej wadze bo wazylam sie tydzien temu u niej i w tydzien 3 kg :ico_noniewiem: w sumie niech sie dzieje wola nieba :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 maja 2007, 18:36

Dziewuszki, wrocilam od lekarza.. Guzek okazal sie powazna infekcją.Jest normalnie wrzod, ktory powinien byc operowany, ale ze tak blisko do porodu, to nikt sie tego nie podejmie.
Załamałam sie..Bo cala ciaze mialam wyniki idealne, lekarz sie zachwycal, wszystko z dzidzią bylo super.. a tu nagle wrzod sie zrobil.. I nie bede mogla prawdopodobnie rodzic naturalnie :ico_placzek: bo moze peknac i zaszkodzic dziecku przy wychodzeniu, zainfekowac Maluszka :ico_olaboga:
Wiec najprawdopodobniej, jak nie pomoga masci i antybiotyki, ktore dostałam, bede miaala CC.. A juz tak sie przygotowalam psychicznie, tak bardzo chcialam .. Ech :ico_placzek: Pechowa jestem.. 13ego w piatek mialam sie urodzic, i teraz mnie wszystko przesladuje :-(


Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 maja 2007, 18:43

Madziorka, ale sobie twój mąż wymyślił z zaznaczaniem dzidzi markerem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Swoją drogą przychodzą mi do głowy czasem takie myśli, że jak obok będzie też ktoś rodził, to żeby nam dzieci nie pomylili :ico_puknij: . Już poinstruowałam Krzysia, że jak dzidzia wylezie, to On ma iść razem z Niunią na badanie i nie spuszczać Jej z oczu :-D
Co do ciepłych ubranek, to mam 2x dresik, polarek, kamizelkę i sweterek, który Niunia odziedziczyła po mamusi hihi. Kupiłam też jedne jeansowe ogrodniczki i ze 3 pary spodenek z materiału (jak jeszcze nie znałam płci). Ale jak będzie tak upalnie jak teraz to raczej nic z tego nie włożę Maleńkiej.... Za to po urodzeniu będziemy kupować sukieneczki dla Niuni :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-28, 18:48 ]
Juli, kochana, dobrze, że poszłaś do lekarza, przynajmniej wiesz, co Ci dolega. Nie zamartwiaj się tak bardzo, z tego co zrozumiałamm jest szansa, że antybiotyk wyleczy infekcję. Trzymam kciuki :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 maja 2007, 18:49

CZESC KOCHANE :-D wrocilam :-D wypoczelam bylo super pogoda dopisala :ico_haha_01: ANIU I KAMILKO superasnie wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIU ty juz prawie rodzisz :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-28, 18:50 ]
JULI KOCHANA bedzie dobrze trzeba byc dobrej mysli :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 maja 2007, 19:05

Juli bidulko to niedobrze. Ale jeszcze ponad dwa tygodnie do terminu to może wyleczysz. Na razie sie nie zamartwiaj. CC też nie jest takie złe. Przecież teraz dziewczyny na życzenię chcą cesarki. Tak czy inaczej poczekamy zobaczymy.

Madzia a może szyjka skrócona na maksa co? Bo jeśli tak to pewnie dlatego tak spekuluje.

Madziorka ja tez mam kilka rzeczy cieplejszych: bluzę kurteczkę, ale większą to będzie na dłużej, portek to mam pełno, ale raczej cieńsze.

Hej Frydza, jak było?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 maja 2007, 19:15

Bylo supcio caly czas na swiezym powietrzu ekstra,ale podroz samochodem to dla mnie straszne meczarnie juz dosc z wypadami na weekend,dopiero jak nasza krolewna bedzie to bedziemy dalej smigac :-D jutro wkleje fotki :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 maja 2007, 19:24

Cześć Frydza! Czekamy na foteczki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość