Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 maja 2007, 21:25

Matko dziewczyny o czym Wy tu mówicie?? :ico_szoking: :ico_szoking: jaki próżnociąg? Jakie kleszcze? Ja jestem nieuświadomiona, nie wiem o co chodzi. I nie chcę wiedzieć, bo dopiero będę miała stracha...

Frydza fajnie, że wypoczęłaś, super foteczki.

Madziorka ja wcale dużo nie mam ciepłych rzeczy, zaledwie kilka. A to Ty wlaśnie powinnaś mieć więcej, bo w Anglii jak widać zimniej niż u nas.

Avisek rano zawsze się mniej waży, bo przez dzień pijemy i jemy.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 maja 2007, 21:46

dziewczyny rzeczywiscie straszycie he he ale ja sie na proznociag i tak nie zgodze :ico_nienie: za duzo sie zlych rzeczy naczytalam...mam nadzieje,ze sie obejdzie bez takich wyborow :ico_noniewiem: ale widze,ze im blizej ,tym wszystkie wiekszego stracha maja i jakies horrory wymyslamy hi hi zaczynajac od porwan ,konczac na proznociagach :ico_haha_01: jasnie pani wspolczuje...ja cos czuje,ze moje dziecko tez sie nie bedzie pchalo :ico_noniewiem: poki co zadnych oznak ...wiem,ze mam czas ,ale zadnych boli ,ani nic ... :ico_noniewiem: zaraz sobie ten filmik obejrze co madziorka wkleila :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 maja 2007, 22:42

noo przeczytałam 2 strony , ale dałyście czadu ufff, jeszcze zostało mi 5 :ico_zly:

Kamilko jakie ładne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: te z męzami rozczulają mnie najbardziej. Aha i masz bardzo ładny zestawik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja się wcisnęłam w sukienkę sprzed ciązy i pstryknęłam sobie takie oto zdjęcie
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 maja 2007, 22:47

alinko slicznie :ico_brawa_01: ta fotka kamilki spodobala sie mojemu t i mial pretensje,ze ja znim fotem nie wklejam :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 maja 2007, 22:50

madziorka hihi pisze:

dobrze , ze nie ma kamilki bo znowu mi sie dostanie za dlugosc posta hihi :-D



ale jestem ja, to ode mnie oberwiesz :wpale: Ty to dopiero jesteś niezmoirdowana. Czasem Twój jeden post jest większy niz 15 postów dziewczyn :-D :-D

Dziewczyny gdzie kupiłyście takiego tygryzka?? Tzn Madziorka, to wiem, ale Ty Dominiko?? Ja tez taki chce dla Poziomeczki :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-28, 22:51 ]
Lucy, a mój cały czas warczy zebym nie daj Bóg nie wklejała z nim zdjęć... a tak bym chciała, bo mamy takie łądne porodnione z buziakami w brzunio :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 maja 2007, 22:53

alinko fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy na tej stronce wiele filmikow.. mi juz kilka zostalo do obejrzenia.. jakos lepiej sie czuje po nich.. nie byly takie zle...

aniu nie lap dola... wrecz przeciwnie...

jasnie pani to ja nie wiedzialam , ze cesarka u kasik byla ryzykowna... :ico_olaboga: teraz to tez sie boje... i nie wiem co gorsze!!!!!!!!!!!!
ale ja nie chce proznociagu i juz

avisek a moze ty rano wazysz wiecej bo puchniesz w ciagu dnia pod wplywem upalow???

dziewczyny dajcie troche slonca. nie badzcie takie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-28, 22:55 ]
a zmieniajac temat..
to czego w tej polsce nie wymysla.. dzis caly dzien slysze, ze jeden z teletubisiow jest gejem... zwirek kreci z muchomorkiem, a tola jest przykrywka dla bolka i lolka..... :ico_smiechbig:

za niedlugo pewnie sie okaze ze krolewna sniezka puszczala sie z krasnoludkami....
to jest jakies chore,,,, hihi
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-05-28, 22:58 ]
alinko postaram sie krotko odpowiedziec... tylko nie bij :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jasnie pani o ile dobrze pamietam dostala w prezencie tego tygryska w uk i wlasnie zostal on zakupiony w mothercare,, w polsce chyba tez macie ten sklep...??

[ Dodano: 2007-05-28, 23:00 ]
nie chce was straszyc ale od jutra mam wolne no i pogoda nieciekawa.. a co to oznacza???? ze bede czesciej na TT.... takze alinko i kamilko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:-D
a teraz zmykam do lazienka i poprzytulac sie do A
spokojnej nocki papa

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

28 maja 2007, 23:05

Hej dziewczyny...wiecie moze w ktorym tygodniu dokladnie dzidzia uklada sie do pozycji porodu.Tzn glowka w dol?? bo ja jestem teraz w 34 tygodniu i dzis mala sie tak ulozyla. To troch zabawne uczucie bo teraz jak sie poruszy to czuje takie gilgotanie w dolnej parti brzucha, a wczesniej tego nie mialam.Pozdrawiam

ada31
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:44

28 maja 2007, 23:08

Cześć dziewczyny, nie było mnie pół dnia a tu tyle do czytania. U lekarza stwierdzono, że tętno małego jest przyśpieszone i dostałam skierowanie na ktg do szpitala. Mały miał 170 tętno i gin stwierdził, że za duże. Wlaśnie wróciłam ze szpitala, gdzie zrobiono mi ktg i lekarz powiedział, że wszystko ok. Dodam, iż w trakcie na monitorze tętno wskazywało zawsze powyżej 140, średnio160-170 a nawet 190. Mam nadzieję, że lekarz dobrze odczytał zapis ktg i naprawdę wszystko ok. Dziewczyny czy wasze maluszki też mają czasem takie tętno? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 maja 2007, 23:09

Dominika_S, witaj. U mnie w 34 tygodniu była juz ułozona główka na dół, a "ksiązkowego" terminu nie wiem...

[ Dodano: 2007-05-28, 23:13 ]
Skończyłam czytanie postów uffff

Frydza bardzo ładne te sdjęcia, gratuluję udanego weekendu, fajnie miałaś :ico_brawa_01: nie to co ja, w domu i bez Karola :ico_placzek:

Magda alez ,mnie zaskoczyłaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ty juz??? Wybijasz się na prowadzenie nonmannie :ico_oczko:

Juli tak mi przkro, ze to paskudztwo tak Ci uprzyrzy zycie.. ale z drugiej strony dobrze , ze teraz go wykryli i wiedzą co dalej mają robić. A moze się wyleczysz do porodu? Zycze Ci tego z całego serca :ico_sorki:

Dominiko.. no widzisz, chciałaś pierwsza z nas urodzic a wychodzi, ze wyjdzie Ci. Niestety nie wszysko w naszym zyciu się ukłąda jak chcemy :ico_noniewiem:

Madziorka, to mówisz, ze w Poslce te sklepy są? Trzba poszukać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

28 maja 2007, 23:14

Aha dzieki bardzo...ja to juz tez powoli boje sie porodu.Wogole caly czas wydaje mi sie z urodze wczesniej.Termin mam na 25 ale po moich odczuciach to jest juz tak blisko.a powiedzcie mi jak ja mam rozpoznac te skurcze??Bo ty Braxtona-Hicka nie mialam.W sumie to cala ciaze znioslam bardzo dobrze.Teraz tylko przeszkadza mi pewni tak jak wszytkim ten upal.Nie wiem juz co robic, dziennie biere chyba z 10 prysznicow.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość