Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 maja 2007, 11:54

Ale wy klepiecie tutaj :-) Zazdroszcze -skurcze, czopy i takie tam..A u mnie nic.. cisza.. I Pan Doktor powiedzial ze w najblizszych dniach Maly Krzys raczej nie opusci swojego mieszkanka..Wygodnicki :-)
U mnie sie chmurzyod rana, wypatruje deszczu z nadzieja w oczach, ale narazie nie spadla ani kropeleczka.
Jestem dzis piekienie placzliwa, obolala, smutna, marudna.. Mam jakis spadek hormonow, albo cisnienia.. albo po prostupokiełbasiło mi sie w glowie i juz. Biedny Moj Mężul.. Podziwiam go - nerwy trzyma na wodzy, odpisuje z pracy na smsy, pociesza jak sapie i wylewam łzy.. :-)
A w ogole to ma ktoras w planach nazwac dzidzie po sobie, albo po mężu? Bo u nas jest Krzys i bedzie Krzys Junior.. :ico_haha_01: i oby synus byl tak cudny jak jego tata :030:
Ide z tym moim wrzdem poprasowac, umyc wlosy i zrobic cos konstruktywnego :ico_haha_02:

A dziewczyny! Co do tego TYGRYSKA- ja mam takiego Puchatka z welurku :) Moja psiapsioła dostała na allegro - ale widziałam nawet na hali w Auchan, na dziale niemowlaczków.. Kubuś Puchatek to moj ulubieniec od dziecinstwa, wiec wyszukiwalam ile sie dało :-) Moj K. zabrania, bo woli dla Maluszka auta,ale nie ma nic do gadania i juz :P Ja bede stroiła synusia :D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

29 maja 2007, 11:55

Kamilko jak moglabym was opuscic :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

ja tez sie pakuje dzisiaj do szpitala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pytalam lekarza co musze miec to tylko dokumenty dla mnie wygodne koszule i przybory kosmetyczne, dla Malej nic :ico_szoking: :ico_szoking: oni ja ubieraja i daja pampersy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musze miec tylko dla niej ciuszki na wyjscie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 12:04

Kamilko nie zapomnij na wszelki wypadek ładowarki do telefonu. Lista pokażna ale chyba wszystko w niej zawarłaś.

Ja jak narazie też nie mam żadnych objawów, takze luzik

Haniu ty sie wogole nie przejmuj kilogramami bo nie masz czym. Ja mam 24 na + i liczę że szybko to zrzucę a ty masz raptem 9, kochana zarza po prodzie połowa ci zniknie.

A tak wogóle to miało się ochłodzić a tu jak było ciepło tak dalej jest i słońce świeci jakby nie miało nic innego do roboty.

Aha jutro planuje obciąć włosy nma króciutko

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 12:08

ja pakowałam się jakieś 3 tyg. temu i nie wiem co ja tam powkładałam... musze chyba jeszcze raz przejzec... kamila - jeszcze stanik do karmienia

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 12:10

ja ide torchę poprasować bo zabieram się od tygodnia a M. zaraz nie będzie miał wyprasowanych koszukel i w wymiętych zacznie chodzić a ja tego niecierepię. narka papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 12:11

Asiula jak tak patrzę an tą listę to mi się wydaje, ze mało. Tylko tak rozpisane wszystko. ja nei wiem co dziewczyny w tych wielkich torbach noszą?? Albo nawet i w dwóch bo w jednej się nie mieszcza??

Hanah dla dzidzi to ja muszę pampersy i chusteczki resztę mają.

Juli :532:

[ Dodano: 2007-05-29, 12:12 ]
nie mam stanika, bo mi cycki nie urosły :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 12:15

zazdroszcze kamila,ale stanik tak czy siak sie przyda :-)
moj jeden cycek waży chyba z kilo :ico_oczko: , rozmiar skoczyl niestety ;-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 maja 2007, 12:16

- indigo- Szczesciara z tymi cucychami. Ja mam jak Pamela Anderson - stanik do karmienia kupilam na D80.. Ale ja zawsze mialam dosc pokazny biuscik - moj Mąż mowil, zew szkole, daaaawno daawno temu ogladal sie za mna ze smakiem - zwlaszcza jak cala banda urywalismy sie i jechalismy na plaze :-)
No ale D80 to juz przesada.. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
zawsze chcialam miec taakie maluskie.. I nawet jak wazylam w kryzysowym momencie 43kg- to cyckow ani rusz :-) taka moja dziwna natura.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 12:20

Mi trochę drgnęły i z małego B wyszło nieco większe B. Powyjmowałam gąbeczki z push-upów i pasują stare staniki.
Jak chciałam kupić do karmienia i babka mi wyjęła B to padłam ze smiechu, bo ja bym się do niego ze trzy razy zmieściła. No to co ja mam kupić?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 12:34

kamilko ja to tez zawsze malusienkie,jestem zdziwiona,ze stanik do karmienia pasuje hi hi ale to w jednym sklepie kupilam,bo jak poszlam do innego to jakies duuzeee mieli he he ale powinnysmy sie chyba cieszyc,bo rozstepy sie nie porobia :) chociaz i po porodzie moga urosnac bardzo,nigdy nic nie wiadomo...znajoma miala mniejsze ode mnie,a po porodzie do D jej urosly i byla zalamana :ico_olaboga: bo to taki szok dla skory :( gratuluje 37 tyg kamilko :ico_tort: :ico_tort: a tobie haniu 36 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez zadnych czopow,siary hi hi a pomyslec ,ze w 20-ltoryms tygodniu mialam jakies 2 kropelki,a teraz nic :-D ostatnio kupilam sobie taki normalny,sportowy stanik ,na szerszych szelkach,pani mi doradzila,ze niby lepiej ,bo lepiej udzwignie ,ale tu nie ma co dzwigac i zwykly stanik tez sie super sprawdza :ico_haha_01: a moja znajoma co jej biust nieweile urosl miala zwykle staniki,chyba push up i tez zadowolona :-D my zaraz na misto idziemy :ico_brawa_01: jak siedze w domu za dlugo,to mnie depresja dopada i nie wiem co ze soba zrobic...musze sie zmeczyc,to wtedy jestem szczesliwa...a co do kilogramow haniu o czym ty mowisz ???hi hi ,przeciez 9 kg to jak nic...od razu zejdzie...ja mam 16 i wcale sie nie martwie,nawet jestem pewna,ze od razu zrzuce,daje sobie 2 miesiace he he...i jak pojade do polski ,to juz nie bedzie nic widac he he w ogole sie nie przejmuje :-D a 9 kg,to tak jak nic w ciazy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość