Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

30 maja 2007, 21:28

Oj Reeni Ty się tak nie bój wszystkiego :ico_oczko: ja takie wynalazki dawalm jak Julcia nie miała nawet 6 miesięcy. Teraz to podobnie jak i inne siostry z naszego październikowego zgromadzenia podaję różne różności z naszego stołu.
Ostatnio podawalam parówki Berlinki - Julka wpiepszala jak mała świnka. Mąż podawał zwyklą śmietanę, żurek, czekoladę, skórki z chleba, Miśkopty (biszkopty dla maluchów), Flipsy...więcej grzechów niepamiętam ;-)
Jedynie po Miśkoptach (a przecież to produkt dla niemowlaków :ico_szoking: ) zrobiła zieloną kupę, więc więcej ich nie dostała. resztę od czasu do czasu dostanie. Berlinki kocha najbardziej, potrafi zjeśc nawet pół parówy!
Reeni, moze warto czasem wyluzowac i nie wyliczac co do minuty spania a co do mililitra zjedzonego mleka :ico_oczko:

Riterko -> :ico_buziaczki_big: móisz, że "wkurwiarka" Ci się podoba? To hasło mojego męża :ico_haha_01: on tak mówi jak Julka zaczyna jęczeć i stękac :ico_haha_01:

O i Marg nam się pokazała :ico_brawa_01: Czereśnie ja też uwielbiam. Ale niestety nigdzie jeszcze nie widzialam :583:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 maja 2007, 21:30

Starczy dla wszystkich :-D :-D

Ale wam fajnie z tym wyjazdem nad morze.Te wschody i zachody...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2007, 21:30

Zasneła :)
Margo cześć, ja przez ciebie teraz krówki jem :ico_oczko:
Riterko super, odsapniesz :) Fajnie tak z maluszkiem być, ale jak się siedzi w domu, czasem tam jakiś spacer to oszaleć idzie, dlatego my tez jedziemy za tydzień na dwa tygodnie do rodziców :) Mała poraczkuje sobie na trawce :)
Sosenko ja poproszę wuzetkę :-D
Anetko widzę, że twój mały wcina i to nieźle, ma bogatsze menu ode mnie :ico_oczko:
Jagula ciebie tez dopadnie pogoń za szkrabem raczkującym :)

[ Dodano: 2007-05-30, 21:33 ]
Mój mąż ostanio jak kąpał małą, przebiera ją i nagle słyszę z sypialni jego głos "Kotku nasza córka ma celulitis na pupie" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 maja 2007, 21:34

Gosia a odgrzewałaś te Berlinki dla Julki czy tak na zimno?Ja odgrzewałam i widelcem mu podusiłam i zjadł na raz dwie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2007, 21:37

Reni ja podpisuję się pod Gosią, im mniej się będziesz martwiła tym lepiej to wyjdzie. Ja też tak liczyłam, denerwowałam się jak mała chodziła spać po 23. Odkąd wrzuciłam na luuuz, to mała lepiej je, a ze spaniem to różnie, raz pójdzie o 20 a raz koło 22, ale śpi do rana :)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

30 maja 2007, 21:37

Mosob, za chwile przyjade na te czeresnie, truskawki i poziomki :ico_haha_01: ja bym sie tylko tym mogla żywic przez cały dzień.

Widze, że Anetka też podawałaś Berlinki - dzieci je uwielbiają :-D z resztą ja też. Ogóra kiszonego też podawalam i konserwowego, bardziej lubi konserwowe :ico_haha_01: fajnie go dziąsłami mamlała a potem wysysała.

Jesteście paskudy,takie slodkości pokazywac na ekranie, chyba sobie zaraz skocze po snikersa ;-) ale marzy mi się taka W-Ztka, albo pyszny kawalek tortu śmietankowego hmmm mniam mniam

A celulitis to moja też ma, nie tylko na nonono ale i na udach a nawet na pleckach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

30 maja 2007, 21:38

Asia- najlepsze krówy jadłam z tesco. Ostatnio mój mąż wielką pakę mi przyniósł. Mniam :-P
A co do jedzonka, to zaczęłam małemu dawać drugie danie: pulpecik, ziemniaczek i tuszona mercheweczka. Wpieprza, aż mu się uszy trzęsą. Jutro próbuję buraczki. Zupki to tak średnio, a drugie danko musi zjeść do ostatniego kęsa :-D .I flipsy też mu daję. Zawsze jest wtedy chwila spokoju :-D

A co do ciągłego siedzenia z dzieckiem, to ja czasem też szału dostaję. Mąż późno wraca, a Kuba żąda ciągłej uwagi. I nauczył się udawać płakać. ZAciska oczy, usta, a po chwili otwiera i patrzy jaka reakcja, albo chrząka, jak chce zwrócić uwagę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2007, 21:39

właśnie flirtuję z mężem na gg (jest w pracy) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

30 maja 2007, 21:40

Anetko, ja jej na zimno podaje, najpierw oczywiscie zdejmuję jej tą folię i po prostu odłamuję pół parówki, daję do rączki i ona sama ją zmamluje, częśc oczywiscie spadnie na podłogę, ale większą część zje :-)

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

30 maja 2007, 21:41

Mososb- już się pakuję. Na drugie imię mi Czereśnia :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość