lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 12:22

juli a z jakiego usg ta buzka? 3d,bo tak ladnie widac

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

01 cze 2007, 13:02

hello dziewczyny

ja ma znowu placzliwy nastroj i wole siedziec sama bo za chwile powiecie ze mnie trzeba tylko pocieszac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

pogoda dzisiaj fatalna z reszta tak jak ostatnio...

dalej nie amm apetytu, wypilam pol litrowy kubeczek jogurtu naturalnego zeby nie umrzec z glodu a czuje sie dalej jakbym miala pusty zoladek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mala jakos od wczoraj niesamowicie intensywnie sie rusza, robi takie wygibasy ze szok :ico_olaboga: a no i wydzielina wiadomo skad :ico_wstydzioch: sie podwoila tzn jest jej coraz wiecej czekam az mi ten czop zacznie wypadywac bo w koncu zacznie sie cos dziac :-D

buzki
[b]
ACIA GRATULUJE MALENSTWA!!!!!
[/b]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 13:09

haniu nie martw sie...i nie wstydz,ze masz dola,bo to przeciez normalne...ja cie rozumiem,bo od takiego siedzenia w domu,to przeciez swira mozna dostac.ja tez sobie mysle,ze jak zaczne rodzic,to chociaz bedzie sie cos dzialo,choc zaczynam sie bac porodu i jak mam jakis skurcz to panika,ze ja jednak nie chceeeeee :ico_puknij:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 cze 2007, 13:13

Wróciłam z rynku i..... co tu będę gadać....pokażę Wam moje szczęście hehe:
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-01, 13:14 ]
Hania a czemu to Ty znowu taka zdołowana co? Wyluzuj maleńka, wszystko będzie dobrze przecież.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 13:21

kamilko kasuj to zdjecie :ico_smiechbig: ja w domu nie mam takich pysznosci ,a sklepy daleko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 cze 2007, 13:26

KAMILKA :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wolno smaka nam robic :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 cze 2007, 13:29

oj a ja chyba ostatnia przybylam... wstalam troszke szybciej, ze by sprawdzic co u Aci i mialam problem z TT :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale juz wydaje sie ok
ale najwazniejsze ... Aciu ogromne grataulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamy pierwsza majowke-czerwcowke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super!!!!!
alinko czekamy na szczegoly od Aci!!!!!!

Julie Oxford to miasto uniwersyteckie poza londynem, moze ty bylas na oxford street????... to taka dluga ulica ze sklepami... w centrum londynu :ico_brawa_01:
anglia to nie tylko londyn... ja mieszkalam w londynie i szczerze mowiac, to tez mi sie tam nie poodbalo... ale to zalezy od dzielincy.. to ogromne miasto i trudno uogolnic... hihi samo centrum uwazam,ze jest piekne... pozbawione typowych szklanych wiezowcow.... ale te wieczne tlumy bywaja meczace na maxa!!!! bleeeee
moje obecne miasteczko sobie chwale.... hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a foteczki maluszka oczywiscie slodziutkie....

avisek madra z ciebie mamusia... :ico_oczko:

haniu :ico_pocieszyciel:

kamilko ty lakomczuchu :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 cze 2007, 13:30

Ja tez wróciłam z rynku. Kamilko wyprzedziałś mnie z tym zdjęciem hehe jechałam, miałam zamiar zrobić podobne i wkleić swoje , jak piszesz, szczęście :-D mam dokładnie co Ty, tylko bez jabłuszek :-D

aha no i mam prawko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to omijajcie okolice mojej dzielnicy, a tak dla iększego bezpieczeństwa, wogóle Warszwę wieeeeeelkim łukiem :-D :-D :-D
Chciałam się podzielic z Wami swoim entuzjazjem :ico_haha_01: wróciła taka pozytywnie naładowana. Najpierw prawko, potem pojechałam do sklepu kupić jakieś aplikacje na ciuszki dla Poziomeczki, tam były bardzo miłe panie, nasłuchałam się komplemetnów. Na ryneczku była niesamowicie długa kolejka, ale miły Pan Sprzedawca obsłuzył mnie poza nią i taka wyjątkowa się czułam :ico_haha_02: Aha i wiecie co jeszcze się stało? Spotkałam w urzędzie naszą GosiaA, wiecie jakie to niesamowite uczucie spotkać kogoś z kim się od pół roku "widzi" w sieci. Była ze swoim małym wielkim człowiekiem, jest przsłodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Haniu mam nadzieję, ze trochę Ci się humorek poprawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 cze 2007, 13:31

ja to jestem jakas rozbita dzisiaj z jednej strony sie strasznie ciesze ze ACIA urodzila :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: a z drugiej strony K@TK@ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 cze 2007, 13:32

cześć dziewuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

przede wszystkim

Kod: Zaznacz cały

BEATKO GRATULUJę DORODNEJ CóRECZKI
Czekam na wieści czy to majówka czy czerwcówka choć w sumie to nie ma znaczenia

Ja zrobiłam sobie dopołudnie absolutnie dla siebie: obejrzałam dobry film, ogoliłam się :ico_szoking: jakoś się udało choć paskudnie zacięłam się w kostkę (ale to u mnie norma nawet jak nie mam brzucha :ico_puknij: ) wzięłąm kąpiel, zanim mąż wróci jeszcze się umaluję bo mam dziś potrzebę bycia piękną

Włosów mi nie szkoda bo u mnie to norm , zapuszczam od jesieni do wiosny żeby na lato ściąć, taka tradycja mała

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość