Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 cze 2007, 10:57

my dopiero pozniej jak zwykle...teraz chlopcy sie obudzili i juz bylo hurtowe przewijanie teraz karmienie hehe, chyba bym nie dala rady z blizniakami, dobrze ze choc Kubus jest starszy i troche bardziej samodzielny jesli tu mozna mowic juz o samodzilnosci.... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-01, 12:00 ]
ojej ale pustki dzis...wczoraj taki byl tlok a dzis pusteczki az trudno uwierzyc i tak smutno :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 cze 2007, 12:13

[size=150]Dziękujemy za życzonka! jesteście kochane! [/size]

[size=150]Wszystkim naszym kochanym dzieciaczkom z okazji ich święta dużo radości i zdrówka życzymy!!![/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ntashka :ico_pocieszyciel:
rzeczywiście z wczorajszego dnia nie mogłam Was doczytać,a dzisiaj pustki :ico_noniewiem:

Ewelinko Michałek z jedzeniem to podobny jest do Pawełka, bo wszystkim się krztusi, a ma 6 zębów. Wniosek taki,że zęby nie odgrywają tu wielkiej roli chyba. Poprostu jeszcze nie czas na naszych chłopaków. Ciasteczka to zajada i chrupki, ale jedzonko musi być zmiksowane.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 cze 2007, 13:16

Witajcie!!! Wszystkiegi najlepszego dla naszych dzieciaczków z okazji pierwszego dnia dziecka zeby zdrowo rosły i dawały tyle radosci co do tej pory i zeby przesypialy calenoce.

DLA MICHAŁKA MOC GORACYCH CAŁUSKÓW ZA UKONCZENIE 9 MIESIECY :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 cze 2007, 13:32

a u mnie chlopcy znowu zasneli wiec ja ide pocwiczyc :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 cze 2007, 16:11

Ja przez kilka godzin nie moglam wejsc na TT :ico_placzek:
Maja dostala na Dzien Dziecka hustawke, siedzi w niej caly dzien, ale mamy spokoj :ico_sorki:

Ja dzis mam urlop bo w niedziele chrzciny a ze przyjecie robimy w domu jest tysiac spraw do zalatwienia :ico_olaboga: Nie wiem o ktorej sie dzis poloze a nie wspomne juz o jutrzejszym dniu.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 cze 2007, 16:14

Natashka, ja też Cię podziwiam :ico_sorki: ja dopiero co posprzątałam i zrobiłam obiad i częściowo sama z Michałkiem to robiłam, a potem pilnowała go moja mama. jak coś z Michałkiem usiłuję zrobić, to pot się ze mnie leje strumieniami od biegania do niego i z powrotem :-) tobie ktos pomaga przy Oskarku czy on poprostu taki grzeczniutki?

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

01 cze 2007, 16:23

Gabrysiu na studiach to nie ma za dużo teraz roboty (przynajmniej u mnie bo u Kasiu może więcej). Jak Oliwka juz wstanie na dobre a jest to 9 to zjada kaszke, pozniej rozkładam jej kocyk na podłodze daje zabawki i ja ide do kuchni zmywać, gotować i nieraz wstawiam pranie. Jak małej się znudzi to przyraczkowuje do mnie i kręci mii sie pod nogami albo idzie bawic sie z psem.

Musze sie pochwalić coraz lepiej Oliwce idzie zasypianie w łóżeczku. Mąż dostał reprymende i nie ma prawa sie odezwac jak ja usypiam Oliwke.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

01 cze 2007, 16:27

Dorotka to super ze Oliwka juz lepiej zasypia w lozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

01 cze 2007, 17:16

Wiktoria ma sie lepiej z biegunka opanowana dla odmiany zeby nie bylo nudno ma odparzona pupe pewnie po antybiotyku, a i wczoraj sie dowiedzilam ze znajomy przed kazdym wyjsciem zabka mial zapalenie ucha :ico_szoking:
Dzieki za pamieci i przesylamy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 cze 2007, 17:52

Witam pawełek po jedzonku jak na zlosc usnał i znowu siedzenie do pozna :ico_zly: .
Na obiadek zrobiłam mu pulpeciki i puree ziemiaczano-brokułowe i baaaaaardzo mu smakowało było wielkie Mmmmmmmmmmmmmmm. Na kolacje zrobilam mu spagetti z szynka i serkiem topionym i pomidorkiem tez było Mmmmmmmmmmmmm zjadł wszsytko co mu nałożyłam. Był dzisiaj wyjątkowo grzeczny. Ale za to noc była okropna zasnal dopiero przed 23 potem budził sie co 2 godziny i rano tez cos nie bardzo spał ale za to byl grzczny w dzien. Za to ja sie dzisiaj cos kiepsko czuje rano mialam zawroty głoy czułam sie jak w pierwszych miesiacach :ico_ciezarowka: ale na pewno nie jesten bo dopiero mi sie skonczył okres

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość