Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2007, 12:02

hello, ja juz jestem :-D ale naklikałyście :-D
a ja w piatek nie mogłam się tu dostac coś mi szwankowało bo ciągle jakiś bład wyskakiwał a później się jeszcze internet mi wieszał :ico_zly:
a wieczorem jeszcze miałam akcję bo się okaząło ze mojemu mezusiow się jakiś opiłek w oczko wbił i dobrze ze ma sąsiadkę okulistkę to mu to wyciagneła bo inaczej musielibyśmy do poniedizłku czekac bo u nas w szpitalu niestety okulisty brak :ico_puknij: ale już na szczęscie wszytsko ok :-D
a wczoraj miałam mała podukcję w domu :-D bo kupiłam śliczne truskaweczki i robiłam dżemik z truskawek :ico_brawa_01: pychotka wyszedł, ale się naobierałam 13 kg truskawek :ico_szoking:
a dziś troszkę odpoczywam a popołudniu do teścia na iminieki się wybieramy, to sobie pojem pysznosći chociaz maluch dalej na żoładku wiec za duzo to się tam nie zmieści :-D
A brzucholki macie śliczne, mi sie juz wydaje ze mój to z kazdym dniem coraz wiekszy,a tu jeszcze troche zostało ciekawe czy sie pod koniec w drzwiach zmieszczę :-D

[ Dodano: 2007-06-03, 12:15 ]
hello basiu witamy po wakacjach :ico_brawa_01: odpoczełaś sobie pewnie troszkę, ale pogoda ci się udała :-D
a wesele w niedzile :ico_szoking: czego to juz ludzie nie wymysła :-D ale z drugiej strony to zawsze oszczędnośc bo poprwin nie trzeba robic :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 cze 2007, 12:38

no właśnie, chyba o te poprawiny idzie, a poza tym imprezka szybko się skończy, bo w poniedziałek wszyscy do pracy idą
no lecę, bo szykować się trzeba, a na razie waszą 201 stronkę czytam dopiero
Uleńko brzuszek z tego co widziałam masz już całkiem fajniutki
ściskam i do usłyszonka jutro

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

03 cze 2007, 12:43

Dzień dobry :-D
Ja z części truskawek zrobiłam ciasto z truskawkami i galaretką, a z reszty koktajl :ico_brawa_01:

Madziu, mnie też czeka jutro wizyta u gina, więc dowiem się, co tam u mojego maleństwa słychać :-D :ico_brawa_01:

Joanna, brawo brawo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 cze 2007, 13:03

OOOOOOOOOOOOO :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Basia juz jest z nami. Chcielismy sie do Ciebie kochana wybrac.Wszystkie :ico_ciezarowka: Mialysmy dosc tego upalu i chcielismy sie ochlodzic w morzu :ico_ciezarowka:
Dziekuje,dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale bawmy sie dalej impreza trwa.
Ula te 13 kg to chyba w wiekszosci bym wciagla :-D A na dzemik by chyby sam cukier zostal :ico_oczko: Ja skromnie mowiac to 0,5kg to tak na poczekaniu wsysam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-06-03, 13:05 ]
Malolata i Magdalena24 bedzie dobrze tylko po wizycie zameldujcie sie i pochwalcie jak tam dzieciaszki sie maja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2007, 13:44

basiu to miłej zabawy i dozobaczenia jutro :-D a brzuszek to już mam ogromny :ico_szoking:
joasiu, mnie tez te truskaweczki korciły, ale maluszek na zoładku lezy wiec duzo nie dałam rady zjesć, szczególnie ze takie gigantyczne truskawki kupiłam po 10 już dosyć miałam :-D
a ja już po obiadku i oczywiście do obiadku kompocik truskawkowy :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

03 cze 2007, 13:48

Witajcie gadułki!!!!! Basia, jak samopoczucie po urlopiku????
Tak Lalka byłam w PLAZIE w Sosnowcu (tu mieszkam :-D :-D ) Ale dla mnie pani nie była taka miła i nie przełączyła ani na 3 ani na 4 D. A o której byłaś??? Bo ja sie załapałam dopiero na 19.15......... :ico_szoking: Dobrze że wogóle :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 cze 2007, 14:08

Witajcie, ja juz po obiadeczku....ale znając życie za jakąś godzinkę znów mnie głód przysssa.
Ula to rzeczywiście sie narobiłaś przy tych truskaweczkach.... ja narazie wcinam je ze śmietanką....mniam, mniam
Witaj Basiu!....super, że już jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 cze 2007, 14:34

Abegano no to pewnie się "widziałyśmy: ja byłam od 19 tam a miałam na 19.40 i siedziałam i rozmawiałam położną:) babeczka przełączyła jak na zwykłym usg uzyskała fajowy obraz,jak mała fajnie się pokazała,właśnie mówiła że rzadko dziś przełączała

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

03 cze 2007, 15:54

Swietnie, ze w koncu wrocilas Basiu! :ico_brawa_01: Juz myslalam, ze o nas zapomnialas i ze tak na stale nad morzem zostaniesz! :-D Ale masz do poczytania! hihihi!!! :-D :ico_ciezarowka:
Ja to we wtorek na ostatnie usg ide! Pomierzymy dzidzie i zobaczymy czy ladnie urosla! :-D :ico_ciezarowka:
No i nadal mnie skurcze mecza! Ja to chyba do konca niedociagne! Byleby tylko do konca czerwca sie udalo! :ico_ciezarowka:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

03 cze 2007, 16:02

joanna, na pewno dam znać co tam u maluszka :-)

Aniu, w takim razie trzymamy z Jakusiem kciuki! :ico_buziaczki_big: :-)

Ja też zaczynam się obawiać, że do końca nie dotrzymam i nie chodzi tu o skurcze czy skrócenie szyjki, ale o to, że zauważyłam inny kolor upławów, a czytałam gdzieś i słyszałam od położnej, że kiedy są delikatnie różowe lub brązowe, to znaczy że czop śluzowy zaczyna odchodzić. A ja mam brązowe zabarwienie :ico_olaboga: Jejku, żeby malutki posiedział jeszcze chociaż z 2-4 tygodni... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość