barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 mar 2007, 14:52

basik gratuluję zdolności suwaczkowych
joasiu witaj u nas i koniecznie zostań na stałe i gratuluję coreczki

a tak w ogóle to witam was w piękną słoneczną pogodę, bo u mnie tak cieplutko, że przy komputerze w ogóle nie chce mi się siedziec
byłam dziś u gina i dostałam trochę żelaztwa na tą moją krewkę, ale stwierdził, że nie jest jeszcze tak tragicznie i na pewno sobie z tym poradzimy (trochę mnie uspokoił)
w każdym razie zrobił mi USG i niestety... chyba będzie chłopak, tzn. na 100% nie dało się stwierdzić, bo moje dzieci widać są bardzo wstydliwe, ale raczej nie dziewczynka :ico_placzek:
choć z 4 tyg. ma mi zrobić jeszcze raz żebyśmy mieli pewnosć
co Echa serduszka dzidzi, to kazał obowiązkowo zrobić (bo w razie czego można niektóre choroby wyleczyć u dziecka jeszcze w ciąży, robią podobno nawet operacje na płodach), a za to z USG 3D/4D genetycznego kazał zrezygnować, powiedział że to strata pieniędzy, no chyba że zależy nam na drogim podglądaniu malucha
więc pewnie nie zrobię i tą kaskę przeznaczę na huśtawkę dla Wiki
trochę mi smutno, że będzie chlopczy, bo tak liczyłam na dziewczynkę, ale cóż zrobić...

3majcie się cieplutko i do usłyszenia wieczorkiem :ico_haha_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 mar 2007, 14:59

Wiki to Wiktoria?
Jeśli tak, to będziecie mieć do pary! Dlaczego się martwisz?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 mar 2007, 15:29

tak to Wiktoria
a nie martwię się, tylko marzyła mi się 2 dziewczynka, a ze względu na moich teściów to tym bardziej powinna być dziewczynka, żeby nie wynosili na piedestał chłopczyka, bo mają w nosie moją Wiki (przecież miał być chłopak! wg nich, byli rozczarowani i nie mogą się z tym do dziś pogodzić)
ot taka złośliwość z mojej strony, ale chyba się nie uda, a szkoda... szczególnie Wiki

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 mar 2007, 16:12

No to dziwni ludzie. A z chłopca - zobaczysz, będziesz jeszcze dumna ;)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 16:12

Witam lipcowe mamusie :ico_prezent:

Tak sobie zaglądnęłam na wasz wątek i widze, ze wiekszośc z was jest juz bliziutko magicznej liczby 120 dni do porodu :ico_brawa: :ico_haha_01: :ico_brawa: Zapraszam zatem serdecznie do Odliczanka, które własnie rozpoczynamy od 120 dni :ico_buziaczki_big: Jest naprawde super....

Basia u ciebie na suwaczku widze już tylko 114 dzionków, tak więc zapraszam już teraz :ico_prezent:

A tu podaję linka:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=377

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 mar 2007, 16:17

Dziekuje za gratulacje. :-D i przywitanie. Gratuluje basik suwaczka a mi nie wychodzi jak to zrobilas :ico_szoking: U mnie jest tak goraco ze nie moglam wysiedziec 30 min na tarasie musze troche schodzic.Nie martw sie barbapuppa parka tez fajnie a moze lekarz sie pomylil poczekaj jeszcze miesadz bedzie dobrze :ico_ciezarowka: .Zaraz cos wciagne bo z pracy przyjdzie moj luby :ico_brawa_01: :ico_obiadek:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Ja sie zapisuje na wielkie odliczanie :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 mar 2007, 16:39

Kod suwaczka trzeba wkleić w podpisie Twojego profilu i powinno wyjść. Powodzenia!

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 mar 2007, 17:34

Witam nowe panie w naszym gronie :ico_buziaczki_big:
Ja dzis odwiedziłam producenta wózków ANMAR (kryptoreklamka :-D ) i wybrałam wózek dla Natalki. Będzie do odbioru w terminie jaki sobie podam czyli początek lipca. Mogłam wybrac każdy szczegół, obsługa genialna.... Ceny umiarkowane tylko niezłe zadupie :-D :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

12 mar 2007, 18:50

Nareszcie wróciłam! :ico_brawa_01: Długo mnie nie było. W końcu weekend chciałam do reszty poświęcić mojemu P., a niedzielę na odpoczywaniu :-D

Wiem, że temat ten był przerabiany tyle razy, ale...czy mogłybyście napisać coś na temat badania związanego z wypiciem glukozy? W którym tygodniu robi się to badanie i czy każda ciężarna musi je zrobić? :ico_wstydzioch:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 mar 2007, 19:05

To badanie wykonuje się po 24 tyg. (ja jadę jutro) i, niestety, czeka każdą ciężarną... Jutro jak się wybiorę to więcej napiszę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość