Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 mar 2007, 17:16

Witacie kochane,ja wróciłam własnie ze spaceru, Antoś cawaniak mały spał przez cały spacer i teraz pewnie juz do końca dnia nie usnie :ico_noniewiem: Tak to jest z moim dzieckiem, terazpodgrzewqam mu obiad, ciekawe czy zje................
Diem kochana to witaj w klubie nie znoszących dentysty :ico_olaboga: mnie czeka dalsza częsc kanałowego leczenia bo zaczęłam przed ciaża a potem musiałam przerwać bo nie mogłam robić rentgenu....
Ja niedawno tez miałam wyrywany ząb, ale było tak szybkoi osmiele sie powiedziec ze bezbolesnie ze byłam w szoku :ico_szoking:
Dla mnie wazne jest, zeby byl zdrowy, a nie ile wazy co 3 tygodnie. Wiem, ze to tez jest wazne, ale dla mnie katorga jest dogadanie sie z nimi. Mecze sie z tym, ale co mam poradzic? Maggie zrozum mnie
.
Edyta mysle ze dla każdej z nas najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci :ico_oczko: (jednak przeciez rozmowa dotyczyła Wazenia a nie zdrowia czy choroby) , dla mnie waga nie jest najwazniejsza,chociaz jezeli dzieckjo dobrze przybiera na wadze to połowa sukcesu :ico_haha_02: ja tylko prostowałam to co napisałaś,
i rozumiem Cię i Twoją bariere językową, bo miałam to samo, ale jedno jest pewne dopóki nie zaczniesz mówić, nie wyjudziesz do ludzi to sie nie nauczysz obcego języka. Pod tym względem uważam ze trzeba iść na żywioł :ico_oczko:
Przepraszam jesli poczułaś sie urażona :ico_noniewiem:

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Dla ADUSI naszej pieknej dziewusi na 7 miesiączek.

[ Dodano: 2007-03-12 ]
iza, moze MATUESZKOWI idą kolejne zęby.........pamiętam jak mój Tosiek był strasznie marudny ostatnimy czasy, przed wyjściem jedynki.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 mar 2007, 17:22

No i my juz jestesmy po spacerku malutka lubi swierze powietrze i sie ladnie rozgladala a teraz spi boze jakie ja mam piekne i grzeczne dzieciatko takich to bym mogla miec duzo i duzo.. hehe nie no zartuje :ico_haha_02: Pogoda u nas nadal sloneczna i pieknie jest za niedlugo mezus z pracy wroci dobrze ze mam juz ugotowane buziaczki dla was
iza nie martw sie dzieci maja takie dni ze raz jest lepiej a raz gorzej Nicole tez nie jest zawsze taka grzeczna jak dzisiaj tez jej ida zabki i potrafi byc taka marudna i tak mnie wykonczyc ze normalnie umiem padnac na pysk :ico_szoking: ale to sie zdarza dzieki bogu nie tak czesto dasz rade iza trzymam kciuki a i tez trzymam kciuki za aginke a dokladniej za Malwinke zeby wyszla z choroby i zeby bylo wszystko ok moja Nicole tez juz brala antybiotyk jak miala 6 miesiecy bo jakis wirus zlapala ale teraz jest zdrowa i huham i dmucham zeby ja znowu gdzies nie przewialo bo u malych dzieci to szybko jakos sie przypaletuje wszystko no to buzka paaa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 mar 2007, 17:24

edyta82, W PL też szczepią w nóżki My INFANRIX IPV + HIB SZCZEPLIŚMY SIE W NÓZKĘ

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 mar 2007, 17:30

Adusia dziekuje i śle wszystkim buziaki :ico_buziaczki_big:

My dopiero ze spacerku wróciliśmy,ide Ade nakarmic i sama cos zjeść do póżniej

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 mar 2007, 17:31

No tutaj w Niemczech tez szczepia w nozke a dokladnie w udo pamietam jak lekarz wlasnie w udo mala szczepil cala serie 6 szczepionek no ale nie wiedzialam ze wszedzie szczepia inaczej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisniowamama
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:28

12 mar 2007, 17:37

Witam
melduje sie ,ze jestem na nowym forum
mam mało czasu wiec nawet nie czytałam co naskrobałyscie
obiecuje ,ze nadrobie zaległości

no więc tak mamy juz ząbka i czekamy na drugiego,za kilka dni sie pojawi.
Igor juz sam siedzi,przepiękną pogode mamy więc nasze spacerki są długie i przyjemne.
Zmieniliśmy mleczko z bebilonu na bebiko 2R
I nasze problemy sie skonczyły z piciem mleczka.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 mar 2007, 18:04

wisniowamama, witaj :-D
Własnie u nas też jest tak ze doroczku mają byc wszystkie szczepienia w nózkę, a po roku w rączkę, w ramie. Tak przynajmniej mówili mi w mojej przychodni.
dziekujemy Adusi za buziaczki.

A jeszcze apropo cc bo Was pyatałam, u mnie też juz prawie nie widać, ale powiem Wam ze jak się kłade na b rzuchu to czasem tak mnie ściągnie i za boli, no nie jest to jaki s taki przerazajacy ból ale poczuję. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

12 mar 2007, 18:50

Witam wisniowamama, rozpakuj się na nowym forum i klikaj :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

pogoda super - u nas było dziś 17 stopni - uuu... jak cieplutko - prawie się ze mnie skwarek zrobił :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

iza, ja też myślę, że to może na ząbki - w każdym bądz razie współczuję, pewno już jesteś umęczona ???

co do szczepionki to Nicola miała dwie i obie były w pośladek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 mar 2007, 19:04

Maggie, ja po cc z Kacperkiem miałam ogromne bóle przez około 1,5 roku - mogę powiedzieć ze to 1,5 roku wyjęte z zyciorysu. :ico_olaboga: Ból odczówała tak jakby mi ktoś w miejscu cięcia a szczególnie po bokach zostawił 100 igieł ... koszmar - na szczęście było - minęło . A po cc z Malwinką jest super ... śladu nie ma

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 mar 2007, 19:42

hej
dobrze ze jestes wisniowamamo...podaj dane do tabelki..uzupełnimy.....i suwaczki robic mi tu zaraz!!!!

słuchajcie..ja padam po prostu...na spacer to chyba nie wyjde przez kilka dni...po 3 zasnal na 40 min..marek przyjechal wczesniej z pracy i poszlismy na spacer....i placzi krzyk..i na rece......i wiecie co..mi sie wydaje ze on ma po prostu zle dni...na ząbki to nie wygląda....

Aginka..jeszcze w soboty..współczuję

[ Dodano: 2007-03-12 ]
u nas tez szczepili w nózke..co kraj to obyczaj!!!!
a dzis matuś zjadl troszke zupki...pierwszy raz od dawna....i nawet mu smakowało.......oby to był przełom!!!!!!
mąż poszedl na piłke a ja ide matiego wymoczyc...flacha i spac.......oby szybko poszlo.....prasowanie mam..... :ico_placzek: :ico_placzek: narazie

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość