Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 cze 2007, 08:10

Dominisia, super brzusio, ale jeszcze nie taki duzy.
Ale ogólnie dużo już przytyłaś czy nie???

Co do telefonow to ja tak samo mam, ja mam na karte, ja mam pełna to dzwonie cały czas, a jak pusta to juz raptem nic sie nie dzieje jak nie zadzwonie, ja to nie moglabym miec na abonament

I miałabym pytanko do Ciebie, a raczej prośbe.
Mam okazję iść do pracy od lipca, tylko muszę złożyć. Podanie.Nie wiesz jak wygląda podanie no norweskiej firmy?? Tak jak w Polsce sie piszę. I czy ty lub twoj mąż bylibyście w stanie przetłumaczyć na norweski mi je, tam początek wiem jak. Tylko kikla zdań. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 cze 2007, 17:07

jak bylam w maju u lekarza to w sumie 1 kilogram na plusie, a teraz nie wiem, bo nie mam wagi w domku a moze to i lepiej :)

Dzis nawet nie mam sily pisac, taka padnieta jestem, przez ta chorobe Krzyska, jezdzenie do lekarza, gorac i wogole...

Co do podania o prace to nie mam zielonego pojecia jak sie je pisze, bo ani ja ani Krzysiek nigdy nie skladalismy. Moj norweski to pelza, u Krzyska troszke lepiej, ale on jest dobry w mowieniu bo z pisaniem to u niego strasznie kiepsko... Wiec nie wiem czy bedziemy w stanie Ci pomoc chociaz bardzo bym chciala, strasznie mi przykro :ico_placzek: Ale mozesz zawsze mi dokladnie napisac co i jak to moze wspolnymi silami sie cos uda? Cos sprobujemy pokombinowac, ale nie odpowiadam za rezultat... :-D Ale sprobowac zawsze mozemy, tylko nie gniewaj sie jakby nie wyszlo...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 cze 2007, 22:41

Dominisia, już nie tzreba, znałazłam pogotowie translatorskie ( norweskiego ) w necie i tam mi przetłumaczą, wogole nawet sporo rzeczy sie dowiedziałam.
Jak cos to potem podam stronkę gdzie

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 cze 2007, 08:47

Hej koleżanki :)

Ja siedzę w pracuy mój synek w przedszkolu :)

Kurcze co m pochorował się :ico_olaboga: ma kaszel i katar dzisiaj konicznie syropy kupuję mu!!

Moje kochanie wraca dzisiaj do domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 cze 2007, 10:15

Izunia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , bedziesz musiała sie nacieszyc mężem
A przykro mi z powodu synka.
U nas dzis pieknie cieplo i słonecznie :-D

[ Dodano: 2007-06-06, 11:31 ]
na podworku upały, upały , upały, ale się cieszę :-D :-D :-D
Tylko ty Dominika, pewnie sie nie cieszysz, bo cała pewnie napuchałaś od tego gorąca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

06 cze 2007, 13:56

Siunia juz sie napalilam, ze bede tlumaczem, a tu jednak nici z tego :) Czekam na link do tej stronki...

Mamy mieszkanko czesciowo podpiwniczone wiec jest fajnie chlodniutko i nawet nozki mi nie puchna, a staram sie unikac dlugiego przesiadywania na sloneczku.

Izunia mam nadzieje, ze Malemu wkrotce przejdzie. Ja teraz niancze mojego meza, biedak musi zazywac antybiotyki, a tak sie cieszyl ze na statku do Dani bedzie swietowal :) A tu sie nie da pic alkoholu i dobrze mu tak :-D

Wogole to super ze Twoj mezczyna wraca, pewno teraz internet pojdzie w kat, ale naciesz sie mezem by bedziemy cierpliwie czekac na Twoj powrot, albo moze przyjazd do Norge?? :-D

Wogole to ja sie pochwale, przede wszystkim tym ze zaczynam dzis 25 tydzien, a po drugie kupilismy z mezem autko, na raty bo na raty (za gotowke nas nie stac szczegolnie tu) ale jest to autko ktore zawsze chcielismy miec, uzywane (to akurat malo wazne, bo sluzylo tylko w salonie do jazd probnych) i nawet kolor jest taki jak chcialam! Strasznie sie cieszymy z tego powodu! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 cze 2007, 14:05

Dominisia, :ico_brawa_01: gratulacje!!! Pochwal się co to za autko!!!
Jak się czujesz Ciąza sprzyja czy mdłości cię męczą ;)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 cze 2007, 14:20

Dominisia, no super, barwa za autko, koniecznie zrob fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

06 cze 2007, 18:28

Jutro odbierzemy samochodzik to na pewno porobie foteczki i potem wrzuce razem ze zdjeciami z wycieczki do Dani :) Samochodzik to Toyota Avensis.

Izunia czuje sie swietnie, teraz to ja mam mnostwo energii, najgorszy czas byl na poczatku a teraz jest ekstra, bo dam rade jeszcze wszystko robic, bo brzuszek nie dokucza i mdlosci nie mecza, wiec dobrze by bylo gdyby cala ciaza tak wygladala :) Slyszalam taka opinie ze najgorsze sa pierwsze trzy miesiace bo wtedy najbardziej dokuczaja mdlosci i trzy ostatnie, bo jest sie juz grubym i ciezko cokolwiek robic :) Tak wiec w sumie z dziewieciu szesc do niczego hihihi, a ze ja akurat jestem po srodeczku wiec przezywam najlepszy czas :-D

Siunia dzieki za wiadomosc, bylam tam tylko na chwilke, duzo fajnych informacji i duzo bzdur jak wszedzie :) Ale niewatpliwie bardzo przydatne! Wielkie dzieki :ico_buziaczki_big:

Bede dopiero w sobote tak wiec zycze Wam milutkich dni :) Bede tesknic

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 cze 2007, 23:43

Dominisia,
Udanego wypadu :-D , bawcie sie dobrze, a możesz napisać ile dlaiście za autko??Bo my w tym miesiący chcemy kupić. tylko jakieś stare bo na nowe nas nie stac

Izunia napisz koniecznie jak tam po powrocie męża

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość