syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 cze 2007, 22:29

od kiedy dajecie dzidzi kleik na noc?bo ja chcę jak zacznie 4 miesiac czyli za 3 tygodnie na noc jej dam to może prześpi dłuzej zobaczymy.
Hektorkau nas dzisiaj upał może u was też i mały nie ma ochoty na jedzenie

[ Dodano: 2007-06-07, 22:34 ]
Mordeczko tak ale ta jej nocna 6 godzinna przerwa zaczyna sie czasami od19-20 i przespi do 1-2 i potem budzi sie o 4-5 a jak chciałam ja przesunać to nie da rady zawsze tak sobie cos wykombinuje ze i tak wychiodzi na jej ,próbowałam nawet dać jej na śpiku o tej 23 i nic z tego.może jak jej zaciagne kleikiem to coś to da

[ Dodano: 2007-06-07, 22:36 ]
musze pranie powiesić ale mam jeszcze sterte prasowania nie wyrabiam z wszystkim bo jak cały dzień na dworze to nic w domu nie zrobione koszmar jak to pogodzić?albo dwór albo sprzatanie ,gotowanie,prasowanie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2007, 22:54

syla75, jak prawdziwa matka polka :-D A jak z lodowka????


M0rD3CzKa, mam nadzieje,ze da ci pospac :ico_szoking:

hektorka, ja nie mam laktatora,tzn.mam taki tani,ktory sie zacina i nie chce mi sie sciagac pokarmu,zeby zobaczyc ile maly zjada :ico_wstydzioch: Ale z cycusia pije ok 15 minut i jest najedzony :ico_noniewiem: No i za duzo nie tyje ale ja sie tym nie przejmuje,bo wyglada dobrze i nie chudnie - tyje, a ze malo :ico_noniewiem: No coz - taki jego urok :-D

kasi.k, Andrzejek tez mial taki okres niedawno.I tez mial krostki w glowce,niestety nie wiem czy to byly potowki,skaza bialkowa czy alergia.Wiem tylko,ze byl niespokojny bo go to swedzialo.Teraz po zastosowaniu Oilatum,balleum,emolium i innych takich srodkow do skory atopowej,przeszlam na szare mydelko,ktore nam pomoglo i wszystkie krostki zniknely :-D
Moze tak jak pisze Marzenka - przejdzie jej samo - tak jak Jędruli :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 cze 2007, 07:26

czesc
kacpi obudzil sie o 6 .. zjadl i znow spi :ico_szoking: normalnie zaczynam tesknic za moim dzieckiem :ico_szoking: ilez mozna spac :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

08 cze 2007, 07:48

hej dziewczyny, jeszcze wszystkiego nie wyczytałam.
u nas rekord - 9,5 godzin snu nocnego!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 12:12

ale wam fajnie :-D

Ile dzidzius powinien wypic na raz mleczka????Ja wczoraj doslownie sie wydoilam i nazbieralam 70 ml mleczka.Maly wypil to,potem pare lyczkow bezposrednio z cycusia i mial dosc.To dobrze czy zle????????

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 cze 2007, 13:30

Właśnie wrócilismy ze szczepienia mały ma 5 kilosów, jest zdrowy i dostał tylko dwie szczypionki nie dostał tej szczypionki hib bo ta moja pielegniara twierdzi że ją wycofali. Jakieś to dla mnie dziwne, przecież wasze dzieci dostały tą szczepionke, czy to możliwe że tylko u nas ją wycofali?
Lekarka twierdzi że Kamil za moło przytył ( ok 600 g) Ale ja zawsze byłam mała drobna i tez miałam anemie jak mój księciu, czyli posture przybrał moją, a bużke to ma tatuśka.
Dzisiaj już troszeczke więcej je bo nawet z dwóch piersi, i robi dłuższe przerwy na spanko.

M0rD3CzKa, to masz żarłoczka i wielkiego śpioszka mi Kamillo daje odpocząć ok 3-4 godzin dziennie

syla75, u mnie też sterta prasowanie, mam lenia chyba przez ten upał, [

b]iw_rybka[/b], chyba dobrze się odrzywia Andrzejek , nasze dzieci powinny wypijać ok 100ml

[ Dodano: 2007-06-08, 13:36 ]
syla75, mój Kamil równiez pierwszy sen ma ok 5 godz , a póxniej budzi się co 2 - 3 godz.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 cze 2007, 14:48

U nas ze spaniem to stard cały czas, nocka przespana, jak się obudził 6 to zjadł i spał jeszcze 3 godzinki, ale Kacperek to faktycznie śpioszek, że cały dzień spał i jeszcze w nocy, to mamusia odpoczęła, tylko faktycznie można się stęsknić jak całyczas tylko je i śpi!!!!!!! Mordeczko ale twój synuś ma apetyt, ja Oskarkowi chciałam żeby wypijał 150, ale gdzie tam jak zegarmistrz 120 i ani kropli więcej więc widocznie tyle mu starcz, dużo nie przybiera na wadze, ale pediatrz mówi że wnormie to się nie martwie, skoro jest zdrowy!!!!!!!!!!!

Nie ide jednak na to wesele, bo moja mama cos sięgorzej czuje i nie chcę jej samej zostawiać z małym!!!!!!!! Trudno pobawię się kidy indziej!!!!!!!!!!!!!!!!

Hektorka faktycznie dziwne że Kamilek nie dostał Hib, nic nie słyszałam że wycofali, my idziemy na 2 szczepienia 21 czerwca to zobaczymy czy dostanie drugą dawkę!!!!!!!!!

Syla to już można od początku 4 miesiąca zagęszczać mleczko, bo na tych opakowaniach to piszę, że po 4 miesiącu, jak ostatnio patrzała

Kasi.k może to takie chwilowe u Vikusi, nieraz tak jest, u nas to nieraz dzień jest wolny od snu!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 19:28

a my dzis standardowo spacerek. Maly coraz wiecej czasu spedza sam.Trzeba mu tylko nakrecac karuzele bo jak staje to sie upomina :-D Juz sobie guga po swojemu - ału,agu,aaaaa,uuuu.Slodkie to jest :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 cze 2007, 20:17

Ja tylko na chwileczkę zeby poinformowac, że z baardzo duzym prawdopodobienstwem nie będzie mnie przez jakiś czas na TT :ico_placzek:
A powód mojej nieobecności - nastepne klopoty z malutką :ico_placzek: my się chyba nigdy od nich nie uwolnimy :ico_placzek: Jak juz wam pisałam Vikusia od wtorku nie chce nam wogóle spać w dzien tylko non stop płacze... obojętne co robimy i jak ja zabawiamy jest płacz, uspokaja się jedynie gdy ją tulimy... Dzisiaj bylismy wiec u lekarza i okazało się, że mała ma jednak skazę białkowa :ico_placzek: Dostalismy maść Hydrokortyzon, która jest na sterydach ale podobno zmiany skórne sa tak duże, że tylko sterydy jej szybciutko pomogą... no i od dzisiaj pijemy tylko mleczko sojowe (które smierdzi i ma ohydny smak-próbowałam)... No i wg lekarza płacz Vikusi jest od tej skazy, bo to podobno ogromny szok dla żołądeczka, wogóle całego organizmu, że juz nie wspominając o tym jak baaardzo ją to swedzi :ico_placzek:

Buziaczki dla Was i waszych dzieciaczków :ico_buziaczki_big: i prosze trzymajcie za nas kciuki żeby moje maleństwo przestało juz tak cierpiec i płakać :ico_sorki: bo ja od wczoraj płacze non stop z nią, serca mi peka jak patrze jak ona cierpi :ico_placzek: niby ta skaza nic wielkiego, ale lekarz powiedział, że tak późna reakcja spowodowała, że skaza juz nadokuczała Vikusi :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 cze 2007, 20:34

kasi.k, -trzymajcie sie dzielnie.Bardzo mi szkoda, ze i Wikusie dopadlo to paskudztwo.A czemu ta cala wizytatorka tego nie zauwazyla?Czemu te maölenstwa musza tak cierpiec z powodu tych wstretnych alergi??ß :ico_placzek:
A ntos sle specjalne causki dla narzeczonej i zyczy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

iw Rybka-prykro mi z powodu choroby Twojej mamy,ufam, ze wszystko sie dobrze powiedzie.Moja znajoma tez teraz przez to przechodzi a jest matka 4 letniego Franusia i wiem jak jet jej ciezko z ta ciagla niepewnoscia.Niech w koncu wymysla jakies porzadne lekarstwa...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość