Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2007, 09:05

laski mam pokarm!!!!!!hlusneła mi rzeka mleka tylko mala nie moze zlapac bo mam plaskie brodawki :ico_olaboga: znowu problem
dzisiaj w nocy pobudka ok 4 lekutko sie wysrała i dałam jej mieszanke a sama zaczełam ściągac swoje i wyciagneła 40 i dopoiłam ja tym
jak dostała ta butle to na początku nie chciała a potem jak zassała to az jej oczy wyszły :-D
i wyobrazcie sobie że nadal spi a jest 9 sama nie wiem czy mam ja budzic
a powiedzcie mam sciagac pokarm i jej dawac plus dostawianie ????bo jak ona jest bardzo głodna to nie ma mozliwosci zeby zlapała
a moze sobie kupie te kapturki poki co??????

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 cze 2007, 09:14

jagodka24, :ico_brawa_01: gratulacje, pokarmu! proboj ją przystawiac do cycka! powodzenia

[ Dodano: 2007-06-09, 10:02 ]
Dostałam smsa od Zbory

"Hej! po nocy jestem wypoczęta ale juz zaczyna mi brakowac ksiezniczki. czekam az mi ja przywioza. ale na noc chyba znowu bedzie w domu. Ja zakrecona bo wczoraj lekarz mowi ze mam bakterie w moczu, a dzis inny mowi ze mocz ok i nic takiego sie nie dzieje... mozna zwariowac! Pewnie do poniedzialku poleze niestety. Pozdrawiam wszystkie majowki! to co, Jagodki w domu to juz na nowym wątku sie spotkamy jak wyjde?buziaki!"

biedna Zbora... a Ci lekaze to tez są nienormalni!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 cze 2007, 12:15

hej ... mały dzis daje czadu ... zasnąc nie za bardzo ..znaczy tak . ale nie w łóżeczku :ico_zly: ja miałam jechać nad jezioro...ale zapowiadają burze :ico_zly: więc... zostałam w domu..bo jak zacznie padać to gdzie się schowamy??? a mój D.?? pojechał ... bo musi pogadać ... :ico_zly: :ico_zly: znowu sama w domu ..jutro też .. no rodzice i brat przyjadą w odwiedziny..jakos będzie .... mam dziś doła ... marzę o pójściu do pracy ... do knajpy...jestem makabryczną matką .. chyba sie do tego nie nadaję ... już znowu ryczy - nie spi od 8.30 ... na 5 min - 10 min zasypia i ryk .. na rączkach owszem dłużej ... ale nic z tego .... mam dość .... :ico_placzek: :ico_placzek: całe 3 tygodnie sama w domu ... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 cze 2007, 12:25

A najbardziej, to w szpitalu wkurza mnie nasza bezradność, że nie umiemy się postawić, tym konowałom!!! A ja to zawsze pyskuje jak lekarz jest mało kontaktowy tzn. zaczynam grzecznie, i stopniowo zmieniam ton głosu na bardziej wymagający... i już wiedzą, że byle czym mnie nie zbyją... to naprawdę działa. A Zborze to poprostu współczuję... żeby tyle czasu i nikt nie wie o co chodzi, normalnie czeski film :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Sikorka, oczka nadal ropieją - chociaż zdecydowanie mniej... cały czas zakrapiam 4x1 biodacynę i czasami swoim mlekiem (tak wyczytałam na innym wątku) nie masuję kanalików łzowych bo dokładnie nie wiem jak to się robi i nie chcę skrzywdzić Małej. 12.06 mamy wizytę u pediatry więc wtedy pewnie już skieruje nas do okulisty...

Gosia A, ale masz piękne duże oczy :-D :-D :-D a swoją drogą film z porodówki no no brzmi kusząco jako dodatek do popcornu i piwa :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ja nawet nie mam siły na knajpę - chyba zasnęła bym przy stoliku :ico_oczko:
Ale u was w Wa-wie chyba są seanse w kinie dla matek z dziećmi... i przewijaki i td. może spróbujesz się wyrwać, fakt z Hubciem, ale zawszeto jakaś odmiana... :ico_haha_02:

a u nas grzmi, idzie burza :ico_olaboga: więc nici ze spaceru... :ico_kawa:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 cze 2007, 13:46

Witajcie dziewczynki na nowym wątku! :ico_brawa_01:
Witaj jagodka24 !!!
massumi, Gosia A, nawet na tych rzekomo niefajnych zdjęciach widać że super kobitki z Was!!! :-D :ico_brawa_01:
ja też sama w domu znowu........
mała coś kiepsko śpi dzisiaj, coś się pręży i napina, ale jak już zrobi kupkę to żadka i często robi więc nie wiem co jej jest??? może to gazy???
a mam pytanie jak długo nosicie dzidzię do odbicia?
bo ja noszę i noszę i nic to odkładam ale wczoraj jej się ulało już w łóżeczku :ico_noniewiem: więc się zastanawiam czy może za szybko jej nie położyłam??? a w ogóle to leżała chyba z godzinę z otwartymi oczami i nie płakała... ja potem podchodzę bliżej a ona zafajdana tym co zjadła niedawno... :ico_szoking: ale miałam wyżuty sumienia że dziecku się ulało a ja nawet nie zauważyłam :ico_olaboga:
mojej też schodzi skóra w pachwinach i jakoś nie przechodzi chyba muszę faktycznie ją powietrzyć :-)
a powiedzcie jeszcze jak długo pozwalacie spać bez karmienia maluszkom bo moja wczoraj w nocy przespała 7 godzin i miałam potem wyrzuty sumienia ale jak ją chciałam obudzić i nakarmić to się nie dało... chodziłam z nią, gadałam do niej, tarmosiłam :ico_oczko: i nic nawet cyc w buzi jej nie obudzł to dałam spokój, ale sama nie wiem czy to jednak nie za długa przerwa...?
o rety ale mam pytań !!! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 cze 2007, 15:32

Gosia przepraszam, że się wtracam ale tak sobie czasami was podczytuje i widze, ze Hubercik nie chce ci za bardzo spac :ico_olaboga: przykro mi bardzo, bo wiem co to znaczy... nie chcę robic paniki ani się wymądrzac, ale moja mała tak przez kilka dni miala, ze zasypiala na 5-10 minut a potem budzila sie z okropnym placzem :ico_placzek: a potem zaczelo jej sie ulewac i ja obsypalo... w czwartek przeplakala cały dzien i spokoj był tylko jak spala ale u mnie na rekach :ico_olaboga: a wczoraj zdiagnozowano, ze ma skaze bialkowa... na kwietniowkach wyczytalam ze masz takie podejrzenie u synka... obserwuj go uwaznie kochana... i zycze wam wszystkiego dobrego...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 cze 2007, 15:54

kasi.k, ale Twoja Viki ma piękne duże oczka :ico_haha_01:
anza, mojej małej nie zawsze się odbija i wtedy, nic na siłę... czasami jak ją podnoszę to dopiero jej się odbije, a spi tez ładnie w nocy to nawet nie sprawdam poprostu przekładam na II cyc jak zaczyna kwękać... ale w dzień tak co 3 godziny cyca ciągnie, czasem na śpiąco, a casem muszę odczekac aż się rozbudzi... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-09, 15:59 ]
Ach i bym zapomniała, stawiam małe co nie co z okazji 2 Tygodni Urszulki :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2007, 16:28

wiesz co anza moja mała tez tak długo spi tylko ze to jeszcze maluszek straszny
w szpitalu przspała mi wczoraj od 6 rano do 14!!!!! z malymi przerwami na kapiel i inne chynnosci szpitalne ktore wogule jej nie przeszkadzały :-D

[ Dodano: 2007-06-09, 16:31 ]
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 cze 2007, 09:36

:ico_szoking: wieczorem tutaj nikt nie zajrzał?? dziwne

a dzisiaj ja pierwsza :-D

więc tak - nocka bardzo ładna :) i nie było wieczornego koncertu życzeń takiego jak zawsze!! troche popłakała z powodu kolki, ale po lekarstewku zrobiło sie jej lepiej :) i się uspokoiła, w nocy trzy karmienia i zaraz po nich sen Kingi no i mój!

dzisiaj jest piekna pogoda - bynajmniej u mnie wiec spacerek na pewno bedzie!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 cze 2007, 11:39

witajcie kochane mamuski
macie moze jakies sposoby na to zeby dzidzia sie wysrała????????
moja mała nie robiła kupy od wczoraj rana i widze ze ja meczy
puszcza paczki ale kupki nie ma
to pewno przez zmiane mleka
a tak wogule to pojawił mi sie pokarm w ilosciach hurtowych z jednego cycko wycisne napewno 125ml ale mała nie lapie moich beznadziejnych brodawek wiec kupiłam sobie kapturki i wczoraj 45 min ssała i byla niesamowicie zadowolona

Obrazek
a to z dzisiaj rana

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość