Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 cze 2007, 16:19

delicja, a czy mala tylko na cycusiu jest?? bo juz nie pamietam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

09 cze 2007, 18:18

Rybko, bardzo mi przykro z powodu choroby Twojej Mamy. Powtorze sie i moze zabrzmi to jak banal, ale musisz byc silna i wspierac Mame.Napewno wszysto dobrze sie skonczy, bo nie moze byc inaczej. Wiem, ze jest Ci ciezko. Na poczatku ciazy dowiedzialam sie o chorobie przyjaciolki( a chociaz bylaby najlepsza, to nie jest to wlasna mama). Przez ten czas przeszla 2 operacje i chemie. Juz jest dobrze i bardzo sie cieszy, bo wloski jej odrastaja. Trzymam mocno kciuki i wierze, ze Twoja Mama jest i bedzie zdrowa.
Jesli chodzi o karmienie Andrzejaka. Ja po swojej Mai widze, ze zjada roznie- od 90 do 180 ml. na raz. W broszurce, ktora dostalam w szpitalu przeczytalam, ze dobowe zapotrzebowanie na mleczko dla niemowlaczkow od 1-6 miesiaca wynosi 570-900 ml. Nie przejmuj sie . Maly napewno nie jest glodny.Sam wie najlepiej ile zjesc.

Syla, dobrze, ze lodowka juz na chodzie. W zeszlym roku po okropnej burzy pozrywane byly linie energetyczne. Zanim uporali sie z naprawa minelo troszke. Cala zawartosc lodowki i zamrazarki wyladowala w koszu.niestety.

Hektorka i Mordeczka, wspolczuje takich tesciow. Nie wiem co mnie czeka jesienia, bo na miesiac przyjezdzaja moi.

Kasik, niech Vikusia kuruje sie z tego dziadostwa. Szkoda, ze biedna musiala tak dlugo cierpiec, a Ty razem z nia.,

No wlasnie, mam pytanie odnosnie tego dziadostwa. Kilka sni temu wspominalam, ze moja mala ma wysypke. Bylam dobrej mysli, ale z dnia na dzien jest coraz gorzej. Pelno czerwonych krosteczek, dodatkowo wyysypka ktora wyglada jak drobna kaszka rozsiana po polikach i uszkach, rozognione policzki, krosteczki we wlosach, popoludniami i do poznego wieczora jest niespokojna, nic jej nie zadawala, dzisiejsza noc niby przespala, ale ciagle postekiwala i wiercila sie tak w lozeczku jak i u mnie na brzuszku... czy to moze byc alergia... dopiero w poniedzialek ide do lekarza ze soba, wiec zabiore Majuto ze soba zeby zapytac co i jak..a od dzis postanowilam wyeliminowac wszystkie alergizujace potrawy z mojej diety, co ja bede jadla :ico_placzek: ... od wczoraj,za rada Rybki, smaruje jej buzke linomagiem- niestety poprawy nie widze

Sorki, ze nie odpisalam na wszystkie posty, nie pamietam wszystkiego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 cze 2007, 19:24

Mordeczko moja mała je nutramigen, niestety też ,a tę cholerną skazę białkową, dodatkowo dawałam jej cycyusia, i z kupcią nie było problemu. teraz jak mam problem z własnym pokarmem to pojawił się też problem z kupcią. dlatego chciałabym ją karmić nadal piersią.
Agi moja Oleńka też ma krosteczki na buźce i we włoskach i za uszkami a nawet na uszkach :ico_szoking: i u nas to jest skaza. Mam nadzieję, że u was nie oznacza tego samego bo to strasznie uciążliwe jest. My walczymy i ciągle jest 1:0 dla skazy :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 cze 2007, 19:26

Agi z tego co opisałas to prawdopodobnie to alergia bo wszystkie objawy na to wskazują
Delicja ci teściowie to sa okropni ,a ty kochanie wyluzuj z tymi nerwami bo sie wykończysz jak tak dalej bedzie jestes chyba przemeczona ,bo wiem co to jest za robota na tetrowych jechać bo nicole tez musiałam ale ja przez te bakterie i dlatego.A co do kupek to martynka tez jak karmiłam butlą i cyckiem robiła kilka a jak na samej butli robi co drugi dzień a i koperkowej nie chce tylko rumianek lub uspakajająca bo wody samej to wcale
Mordeczko dobrze że nie masz tesciów na codzień :ico_olaboga: moja martyna wypija tak 80-100 na jedno karmienie też bym chciała jej zmienic na bebilon bo ponoc jest lepsze ale po bebiku nic jej nie jest więc nie wiem czy ryzykować bo jak bebilon bedzie dla niej zły to co?

[ Dodano: 2007-06-09, 19:30 ]
wiem to spowrotem do bebiko

[ Dodano: 2007-06-09, 19:33 ]
chociaz wczoraj rano i dzisiaj rano raz mi wymiotowała a potem juz ok może to mleko własnie albo za dużo zjadła ale nie zjadła więcej niz na inne karmienia nie wiem w poniedziałek pójde do lekarki i zapytam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2007, 21:50

delicja,nie denerwuj sie tak bo calkiem pokarm stracisz. Pij piwo Karmi na laktacje - ale to karmelowe,stare - nie te nowosci.

Na skaze kup to szare mydelko i smaruj buzke Linomagiem ( to taka masc na pupe i podraznienia - w aptece kosztuje ok 10 zl )
No i musisz zrezygnowac z nabialu - jogurtow,twarozkow,masla,jajek.
U nas to skutkuje.

Wczoraj sie najadlam truskawek - tak na full i niestety dzis wysypalo malego :ico_placzek: A do tego przez ten wyjazd do Iławy maly dostal potowek :ico_zly:

M0rD3CzKa, Ty to masz cierpliwosc,zeby jeszcze do tesciow chodzic :ico_szoking:

agi, dzieki za słowa otuchy i cenne info o karmieniu. No i nie chce ale musze cie zmartwic - z tego co opisujesz wszystko wskazuje na skaze bialkowa :ico_placzek: Obym sie mylila :ico_olaboga:

syla75, a kiedy mezus wraca????

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 cze 2007, 22:02

Rybko mężuś przylatuje 21 lipca do 11 ierpnia i 5 sierpnia mamy chrzciny bo wcześniej nie ma terminów tylko ten pasuje 5 lipiez niedziela 11:15 koszmar tak od rana obiad słodkie i kolacja.Truskawki sa silnym alergenem.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 cze 2007, 23:26

hej kochane,
nie mogłam wytrzymac i wskoczyłam na chwilkę na TT... mała jak na razie ciut spokojniejsza po maści i na nowym mleczku :ico_brawa_01: mam nadzieję, że teraz bedzie juz tylko lepiej :ico_sorki:

Slicznie wam dziękujemy z Vikusia za slowa wsparcia i za buziaczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bardzo duzo to dla nas znaczy, naprawdę... jesteście wspaniałe :ico_prezent:

agi mam nadzieje, ze sie myle, ale wszystko wskzuje na to, ze to jednak skaza bialkowa :ico_olaboga: idz z mala szybciutko do lekarza i reaguj od razu, bo mnie lekarze zwodzili (wymyslali jakies durne choroby) a w miedzyczasie skaza szalala u Vikusi w organizmie :ico_olaboga:

Iwonka o szarym mydelku w UK to ja moge niestety zapomniec :ico_placzek: a mama nawet nie moze mi wyslac, bo na granicy zarekwiruja :ico_placzek:

Marzenka a to madry ten Kacperek :ico_haha_02: od razu wie jaki miec stosunek do dziadków...

Delicja najmocniej wspolczuje :ico_pocieszyciel: nie sluchaj tesciow i odliczaj sobie dni do wyjazdu do mamy... mysl ze jeszcze troszke i sobie odpoczniesz i bedzie dobrze... i zycze wygranej ze skaza...

Syla super ze lodóweczka juz naprawiona :ico_brawa_01: , szczegolnie ze teraz takie upały...

Dziewczyny, no własnie w zwiazku z upalami mam pytanie... dzisiaj w UK bylo 32 stopnie na plusie ale ja przewrazliwona mamusia :ico_puknij: zalozylam małej czapke i jak wrocilismy do domu to Vikusia miala spocona cala glowke :ico_olaboga: czy wy zakladacie swoim dzieciom czapeczki w taki upal???

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 cze 2007, 00:30

Cześć wszystkim.. kurczę, ale mnie tu nie było... takich zaległości nie odrobię chyba nigdy...

Niestety nie mam czasu (sesja) Do tego Julka strasznie znosi te upały, za cholerę nie chce spać a jedynie nosic się na rękach, przez co nam obu jest o wiele bardziej gorąco :ico_olaboga: Do tego znowu mamy inwazję gości... Któregoś dnia zamknę się w domu, wyłączę wszystkie telefony i nie ma nas! Naprawdę są jakieś granice, których przekraczać się już nie powinno... :ico_zly:

O swoich teściach nic nie napiszę, bo nie jestem pewna czy można aż tak kląc na TT, a innych słów nie znam, żeby ich opisać... Na swoje marne pocieszenie dowiedziałam się, że nie jestem jedyna osobą, która postrzega teściów tak jak postrzega, a nawet jeszcze więcej niżbym chciała wiedzieć.... Ech... nie będę sobie psuła humoru przed snem...

Szkoda mi tych Waszych dzieciaczków, tak jak czytam, rózne skazy i inne dziadostwa...
Na szczęście ja z Julką nie mam takich problemów (tfu tfu) nie wiem co wam poradzić, bo kompletnie się na tym nie znam i mam nadzieję, że nie będę musiała nabierać doświadczenia w tej kwestii

Kasik- ja czapeczki nie zakładam, a jak wieje wiatr to przestawiam wózek inaczej.. szkoda mi tej dziecinki, bo też się poci, chociaż to moja mała łysa pałka :ico_haha_01: Swoją drogą ślicznie wyglądasz.

Przepraszam, że nie odpisuję na wszystkie posty, ale nie mam czasu czytać wszystkich...

Pozdrawiam Was wszystkie i buziaczki! Papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 08:43

witam :-D
Przegapilam wczoraj miesięcznice mojego syna :ico_olaboga: no ale coz .. mowi sie trudno :-D w kazdym razie ostatni kwietniowek nie jest juz noworodkiem .Mamy wiec juz samych niemowlaków.. teraz tylko patrzec jak nasze maluchy beda nastolatkami :ico_oczko: :-D
Kolka, zagladaj do nas czesciej :ico_nienie: bo Kacper teskni za swoja narzeczona :ico_nienie:
kasi.k, ja nie zakladam Kacprowi czapeczki jak jest cieplo i tak jak Koleczka odwracam wozek jesli jest wiaterek .Super ze z Vikusia juz lepiej ..trzymam kciuki zeby bylo juz calkiem dobrze :-)
agi z tego co piszesz niestety wyglada na to ze maluszek ma skaze bialkowa :ico_noniewiem: idz jak najszybciej do lekarza bo im dluzej bedziesz czekala tym dluzej bedzie trwalo leczenie :ico_chory:
delicja trzymamy kciuki zeby skaza przegrala jak najszybciej
syla moze faktycznie sprobuj z innym mleczkiem skoro mala wymiotuje po bebiku :ico_noniewiem:
Rybkocierpliwosci zeby chodzic do tesciow to ja nie mam ale to dziadkowie moich dzieci i mysle ze czasem wypada ich odwiedzic chociazby ze wzgledu na nich :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 cze 2007, 10:30

Ja nie mam za bardzo czasu bo mały w dzień daje popalić!!!!!!!!!!!!!

Chciałam was tylko goraco pozdrowić i się odmeldować!!!!!!!!!!

Mordeczko dużo buziaczków dla Kacperka- w końcu został oficjalnie niemowlakiem!!!!!!!!

Bardzo mi przykro że macie te problemy z tą skazą, u nas na razie tfu tfu nic takiego nie zaopserwowałam!!!!!!!!!!

Dużo zdrówka dla wszystkich kwietniowych buziaczków!!!!!!!!

Niestety nie mogą odpisywac na wszystkie posty!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość