Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

10 cze 2007, 11:26

Hare te czopki to paracetamol lek przeciw bólowy i gorączkowy dla niemowląt .


qunick, ja tez nie wieżE w przesady ale ten ze jak sie złapiesz za twarz w strachu to mi cała ciąże nie dawał w spokOJU tym bardziej ze złaplam sie tak parę razy i każdy mi powtarzał na pewno bedzie miła coś na twarzy i teraz tylko słyszę A NIE mówiłam!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 cze 2007, 11:26

asiam_26, dobrze że już po zabiegu! I fajnie że jest ktoś na tik taku kto też ma "pokopane hobby" czyli konie! Ja narazie nawet nie mam kiedy wsiąść na zwierzątko ( nie mam też swojego bo nawet nie mam gdzie trzymać a nie chce bulić za pensjonat) . A Ty jeżdziłaś wyczynowo? Startowałaś gdzieś? Bo ja sędziuję to może się spotkałyśmy?

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

10 cze 2007, 12:32

Teraz czytam i dowiedziałam się że czopki te to Viburcol
Już chyba Małgosia o tym pisała że ona podawała to Wojtusiowi.
To homeopatyczny lek. Zaopatrze się w nie jutro.

asiam_26 wiem co znaczy płacz z duchoty i na burze. Kuba miał tak wczoraj. Ale spadł deszcz i już było ok. Zobaczymy jak będzie dziś.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 cze 2007, 12:38

hekkate ja zostawiam Bartusia na przewijaku bez pampersa i przysłaniam pieluchą tetrową, ma ją pod pupką, żeby jak posiusia sobie to nie polecialo mu aż pod szyjkę!! I przysłanim tą pieluchą tez siusiaczka. Przez taki materiał skóra swobodnie oddycha, a żadna fontanna nie poleci na dywan. Odkąd tak robie (nawet kilka razy dziennie) to skórka jest nawet nie zaczerwieniona, super.
HaRe biedny ten Twój Kubuś ze już wychodzą mu ząbki. Oby już nie cierpiał i bezboleścnie dalej szły! Trzymaj się i odpoczywaj jak najwięcej.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

10 cze 2007, 14:28

qunick, faktycznie niesamowite to twoje dzieciątko z tym zasypianiem z nogami pomiędzy szczebelkami. Ale tak patrze że faktycznie tr przerwy między szczebelkami to masz spore.

Pędze bo Kuba się przebudził.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 cze 2007, 20:18

Hej!

Jak wy to robicie, że macie czas na pisanie na TT ? Ja po prostu nie mam czasu :ico_placzek: a tak bardzo bym chciała być z Wami, razem z Wami pisać o tym co mnie boli, co martwi, cieszy i zastanawia i to w życiu codziennym, i z maluszkiem ... Ja po prostu nie mam czasu na to wszystko ... Szkoła, dom, rodzina ... :ico_placzek: Brakuje mi was, naprawdę!
Nawet nie mam chwilki, żeby przeczytać co u każdej lutowanki słychać, co u Waszych pociech ... :ico_placzek: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wy to wszystko sobie organizujecie, może jestem jakaś nie bardzo zorganizowana skoro Wy potraficie znaleść na to wszystko czas a ja nie ... ?!

Dziś skończyliśmy 4 miesiące!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

11 cze 2007, 08:30

cześć,
ale minęły szybko te 4 dni - fajnie było, bo mój mężuś był cały czas z nami. Dzisiaj musiał iść niestety do pracy.
Tobiś czuje sie lepiej, jutro mamy wizytę u laryngologa - zobaczymy co z uszkami. Msm nadzieję, że przeszło już to zapalenie. Tobiś je jeszcze mleko nr 1, przesypia ładnie całą noc, więc chyba jeszcze nie będę dawała 2.
Co do zasypiania, to Tobiś też ma nogi między szczebelkami - ostatnio to założyłam mu ochraniacz na łóżeczko bo bałam się, że sobie coś zrobi.

[ Dodano: 2007-06-11, 08:31 ]
Małgorzatka, - z tym czasem to u mnie jest różnie, ostatnio to nie miałam czasu iść nawet do WC. Ale np teraz mam Tobiaszka na kolanach i piszę sobie. :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 08:34 ]
Hekkate, - mój mężuś też mi dużo pomaga- dobrze mu wychodzi usypianie. Ale nie chce przewijać i nie lubi za bardzo karmić maluszka. Za to jak się zaczynają bsawić, to mam ich czasami z głowy na 1h.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 cze 2007, 09:24

lLutówki nie wiem czy te przerwy pomiędzy szczebelkami mam duże czy mam małe dziecko ;) - a tak poważnie to jest łóżeczko zabytkowe jeszcze po moim mężu i w super stanie a nie bardzo mam porównanie z tymi nowymi - ochraniacza nie zakładam z tej strony a ostatnio zdjęłam całkiem bo chce w nocy i rano widzieć moją kruszynkę i żeby ona mnie widziała jak się obudzi słodko się wtedy uśmiecha!
ML, napisz jak tam po wizycie u laryngologa i czy u Tobisia wszystko ok. jaka była przyczyna tego zapalenia u Was? Też coś od środka? Bo ja bardzo chciałąbym zapobiec zapaleniom ucha u mojego maleństwa. Normalnie jak ją już brałam na ręce do zastrzyku to już wiedziała co będzie, cała się spinała i zaczynała kwilić - okropne ! Dziś ostatni zastrzyk i jutro na kontrolę do laryngologa

[ Dodano: 2007-06-11, 09:44 ]
A wczoraj bylismy całą rodzinką na zawodach jeżdzieckich w mojej firmie! Trafiliśmy co prawda na deszcz a mój mąż był zmęczony po pracy(i jeszcze zostawiłam tam telefon bo wyjeżdżalismy w pospiechu i musiałam potem po niego jechać do koleżanki) ale i tak się cieszę że mogłąm się spotkać ze znajomymi i zobaczyć konie.
Wogóle w mojej firmie w styczniu i lutym tego roku urodziło się 4 dzieci! 2 dziewczynki i 2 chłopaków!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 cze 2007, 10:37

hej dziewczyny
spanko jedzonko Ja znow zaczelam dodawac Julci kleiku do mleczka i wieczorem sam kleik z lozeczki i Julcia spi do 8-9 a dzxis to jeszcze sie nie obudzila a jest 10.30 no ale wczoraj zasnela pozno ( 22.30 ) wiec dlatego, w kazdym razie mala budzila mi sie w nocy o 3 ,4, 5, 6 zalezyw ktorym dniu jaka godzina na mleczko przez kilka dni bo niemielismy kleiku wiecej, no ale juz kupilismy i znow jest ok. podaje jej tez kleik bo w te upaly Julcia starsznie malo je raptem 300 ml na dzien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale wpadlam na pomysl ipodaje jej zimne mleczko i pije calosc znaczy wczoraj pila przynajmniej a dizs zobacyzmy jak bedzie no i ten kleik na wieczor,
upaly i zabkowanie przez te upaly i zabki ( widac juz dwie jedeneczki pod skora ) Julcia nie chciala spac w ciagu dnia, pojechalismy do meza mamy i spala sobie pod drzewkiem, wieczorkiem tez sie przespala a bylismy akurat na grillu w lesie i poszlismy nad morze na zachod slonca i Julcia sie akurat obudzila na zachod slonca i od razu sie spojrzala na niego ( zasnela mi w nosidle ) i takimi otwartymi oczkami sie patrzala, chyba bardzo jej sie spodobal! piekne to uczucie poczulam sie jakbym ja sama pierwszy raz zobaczyla zachod slonca przez jej oczy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wczoraj na plaze poszlismy i spala 3 godzinki w wozeczku nakremowana kremem ale slonce i tak do niej nie dochodzilo, a mysmy sie kapali, ja nurkowalam dwa razy a potem sie juz przebralam, woda nawet ciepla 28 stopni.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 cze 2007, 12:25

Mirelka w ogóle z łzy czeki nie chce jeść jedynie morelki te z bobofruta po 4 miesiącu wcina a i to tak nie za bardzo ,jak leży w leżaczku ja sobie akurat sparz tam , to wtedy pare razy podchodzę do niej zawsze sie wtedy uśmiecha i ma mała paszcze otwarta i wtedy jest okazja by chodź troszkę dać jej tej papki a tak to nie ma szans .

qunick, cofnęłam stronę by zobaczyć to zdjęcie i faktycznie nogi miedzy szczebelkami , super jest ta twoja Ninka. Ja tez chcialam ściągnąć ochraniacz ale jedna strone zagiełam do góry i wiedz Mirelke ona tez sie zawsze uśmiecha z rana az szkoda było by tego nie widziec.

Mirelka dziś w nocy obróciła sie z 12 na 15 pierwszy raz taki manewr w łózeczku.
Małgorzatka, odkąd Mirelka zasypia w łóżeczku mam o wiele więcej czasu dla siebie wcześniej tez nie potrafiłam sie jakoś zorganizować.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości