Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 22:30

Kolka,ja tez poczatkowo bylam zawiedziona postawa meza.W ciazy calowal brzuszek,gadal do niego a odkad maly sie urodzil to odnosil sie do niego z dystansem i z wiecznym fochem.Az sie poplakalam jednego dnia i pogadalismy od serca i jest lepiej.A teraz jak maly jest taki kontaktowy,ze usmiecha sie rano na jego widok,poguga z nim to jest coraz lepiej.Sam sie garnie - tak jak dzis rano - wzial go a ja sie wyspalam :-D

Radze kochana pogadac z mezulkiem bo rozwod to mocne slowo i kiepskie rozwiazanie ale to przeciez wiesz :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 cze 2007, 22:30

A na pocieszenie kupiłam dziś Julci taką oto pościel: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203052875
(smurfy) Droga bo droga, ale ja kocham smurfy :-D Mama się śmieje, że chyba właśnie spełniłam swoje własne marzenia, bo ja uwielbiałam i uwielbiam smurfy :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 22:35

super. :ico_brawa_01:

A ja sie was chcialam zapytac czy bylyscie juz u ginekologa po porodzie i czy macie za soba swoj drugi "pierwszy raz " z mezusiem. Ja wizyte mam za soba,dostalam tabletki Cerazette bo jak sie wyrazila pani doktor "DRUGA CIAZA JEST U PANI NIEWSKAZANA ", no i mam za soba spotkanie w sypialni ale caly czas jeszcze cos tam mnie boli.Niby zagojone wszystko,podobno super zszyte a mimo to caly czas odczuwam dyskomfort. Czy wy tez?????

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

11 cze 2007, 22:36

Część Kochane!
My spedzamy z Kamilkiem całe dnie na dworku, więc nie mam czasu aby tu częściej wpadać. Również Kamil nie spi w dzień tylko dzisaij coś za dużo chrapał ale to ta pogoda te upały nawet nam starym nic się nie chce a co dopiero takim malutkim dziciom
kasi.k, bardzo wspólczuje że nikt nie może ci pomóc z malutką, Mi pomaga teściowa, badzo dużo, codzinnie kąpiemy Kamila razem, chodzi z nim na spacery , pilnuje koło domu i nawet w tą sobote wyszłam z mężem na koncet i do baru, cały wieczór był dla nas,. Nie było nas ok 3 godz a ja już byłam taka stękniona za moim malenstwem i ciągle myślałam jak sobie daje rade teściowa i czy moje kochanie jest grzeczne.

Dziewczyny czy wasze maleństwa drapią sie po buźce, bo mój kamillo zaczął się ze złości drapać po buźce, musiałam mu założyć skarpetki na łapcie bo tak się drapał i płakał bo to go chyba bolało

M0rD3CzKa, w jakim programie obrabiasz zdjecia?

Jejku jak te nasze dzieciaczki szybko rosną, widać to po zdjęciach ! :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 cze 2007, 22:36

A ja myślałam że tylko mnie coś takiego dopadło i to właśnie dzisiaj.Też jestem zmęczona nie mam na nic czasu ,Byłam dzisiaj u ginekolaoga i jeszcze mnie dobił poczułam sie jak staruszka ,ginekologicznie ok tylko obsuwa mi sie przednia ściana macicy jak tak dalej pójdzie to może mi wypadać nie wiem co robić nie ma na to lekarstwa jedynie Cwiczyc te mięsnie pochwy i nie dżwigać ajak tu nie dzwigać jak trzeba kilka razy dziennie wózek wtargać na szczęście tylko na 1 piętro ale trzeba ,ryczec mi się chce. :ico_placzek: mała dzisiaj tez niespokojna przez te upały .

współczuje wam dziewczynki tej skazy, biedne te buzinki dzieciaczków bo to strasznie swędzi.
ide spać bo nie mam siły ,wiecie bez tych chłopów to wcale nie tak kolorowo przedwczoraj to z kuzynką musiałam zakopać rów długości działki bo doprowadzali nam nowe rury od wody i każdy przed swoja działka musiał zakopać a tu ani taty ani męża i co musiałam to zrobić z kuzynka myslicie ze ktoś pomógł.Dolina tak a że hej mówie wam.Przez to wszystko obrywa sie najwiecej Nicolce. Najpierw nakrzyczę potem przepraszam.Chociaz winy trochę ma bo nawyciąga zabawek ,wszystkiego i ciągle ma problem z pochowaniem i wojna jest gotowa.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 cze 2007, 22:36

Rybciu, my gadamy... dajemy sobie buziaka na zgodę, obiecujemy, że to był ostatni raz, a następnego dnia... repley
Może on potrzebuje czxasu, żeby się oswoić z małą? Cholera go wie... zawsze tylko powtarza, że zmęczony, bo w pracy było ciężko, szef nonono, kasy mało.. itp
Ale ja i Julka nie możemy zyć jego pracą. Nie wiem już sama.. Może to i ja ze zmęczenia już sobie nowe problemy wkręcam. Ale słowa rozwód użył on, co mnie już chyba dobiło. Zaraz mnie przeprosił i twierdził, że tak nie myśli itp, ale w szoku byłam, że w ogóle do głowy mu to wpadło

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 cze 2007, 22:37

o jejku :ico_olaboga: kochane, a ja myslałam, że to tylko tak umnie jest... ze ja sama z mała, jej humorkami, sprzątaniem, gotowaniem, prasowaniem itd. :ico_olaboga: a tu widze, że dzielimy ten sam los :ico_olaboga:
w zasadzie to to co napisała Kolka to obraz mojej sytuacji zyciowej obecnie :ico_placzek: mam jedną rzecz gorzej - brak siostry i mamy na tyle blisko by były dla mnie wsparciem (a siostry to wpgóle nie mam :ico_oczko: ) i jedną lepiej - maz zajmuje się małą przez wiekszośc czasu gdy nie jest w pracy :ico_brawa_01: i nawet wygania mnie żebym się przespała, odpoczęła... ale ja durny babsztyl wtedy biorę sie za ten "burdel" co mi sie z domu zrobił :ico_puknij: i tak sobie tylko mysle - byle do ukonczenia 3 miesiaca przez Viki, bo podobno wtedy jest juz duzo łatwiej i lepiej... zobaczymy...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 22:37

ta posciel to juz taka "dorosla" jest :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 22:42 ]
kolka - moj maz przedstawil mi to w ten sposob,ze nam jest latwiej bo natura obdarzyla nas instynktem macierzynskim a do nich to przychodzi z czasem.Cholera ich wie,cos w tym musi byc :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-11, 22:43 ]
syla75, oj bidulko.Strasznie to brzmi :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 cze 2007, 22:45

no własnie i co tu począć to właśnie się dzieje po porodzie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 22:46

zapomnialam wam powiedziec.Spotykam sie jutro z 3 dziewczynami z TT. Umowilysmy sie na spacer z dziecmi w Gdansku :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość