Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

12 cze 2007, 08:16

Chloe z tego co widzę to Twój Maciuś dzisiaj kończy 7 m - wszystkiego najlepszego dla maluszka :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 cze 2007, 08:28

witam

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MACIUSIA :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki:

Sosna- jeszcze zdjęć domku nie robiliśmy ale właśnie mamy zamiar trzeba udokumentować postępy w powstawaniu chaty :-D jak tylko będą to wyślę, a z tej pieluchy jej braku to się posikałam :-D brawa dla Ciebie dobrze, ze się zorientowałaś bo by było ciekawie :ico_haha_01: no i oczywiście brawa dlaZuzi za siad :ico_brawa_01:

Akna- dzikuję za fotki, Tomeczek rośnie, ładny chłopczyk, fajnie macie z tym domkiem nad jeziorem :ico_haha_02:

A propos jajka to jeszcze nie dawałam, muszę wkońcu podać :-)

Chloe- :ico_brawa_01: za siadanie dla Maciusia

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 cze 2007, 08:34

Dziękuję dziewczyny w imieniu Maciusia :597: :596: :597: Zaczynamy ósmy miesiąc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 cze 2007, 09:05

chloe2, dla Maciejki :ico_tort: :ico_urodzinki: :gitara:
i brawa za papapa, my jeszcze nad tym pracujemy ;-)
Mery31, później będziecie wspominać " a tu pan Zenek zrobił krzywo parapety i była afera" " a pamiętasz jak zabrakło pustaków i mamy dodatkowe okno "... oczywiście nie życze niczego takiego, budowanie, to jedna z okropniejszych rzeczy i jeszcze remonty, ale za to efekt :ico_oczko:
akna, masz super z tą działeczką i jeszcze woda tak niedaleko, pływacie po jeziorku czymś? :sindbad: (<-- to jest sindbad?? myślałam że kapitan :-?)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 cze 2007, 09:10

Sto lat!!! dla Maciusia :ico_prezent:

U nas po staremu...Zeby ida - na szczescie poza ta jedna nocka nieprzespana - reszta odbywa sie w dzien :ico_oczko:
Ola zaraz bedzie jesc sniadanko - owsianke z owocami :ico_haha_01:
A propos - dajecie dzieciaczkom produkty zbozowe? W Anglii zalecaja juz od 6 miesiaca - wg najnowszych badan, dzieci karmione piersia maja wtedy jeszcze ochrone z piersi mamy :ico_oczko: wiec latwiej toleruja to - tylko nie wiem jak sie to ma do tych na mleku modyfikowanym - bo im tez to polecaja :ico_haha_02:
Ja w kazdym razie zaczelam jakies 2 tygodnie temu.... I widze,ze Ola dobrze to znosi - tak samo jogurty (tu tez od 6 miesiaca) :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

12 cze 2007, 09:20

Dla Maciusia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Anetko wózeczk super , jak się prowadzi?

Jak czytam o postępach waszych dzieci to nie moge doczekać się kiedy Ola bedzie sama siedziec czy raczkować

i musze się pochwalic , mocz złapany za pierwszym razem , 45 minut czekaliśmy ale sie udało

ale wczoraj się wnerwiłam , męża nie było wieczorem i miałam komputer tylko dla siebie a ten się rozładował!!! i oczywiście mój ślubny nie wzioł kabelków z pracy !!! przespałam się na kanapie.Stacjonarny komp mamy u Oli a ona budzi się wieczorem od niego

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 cze 2007, 09:25

felicity001, a jakie jogurty? bo takie z gerbera czy z hippa to ja daje, a produkty zbozowe czyli co? :D
mosob, :ico_brawa_01: dla moczołapania, podziwiam za pierwsze wyłapanie!!
Asiu, wyłaź z lasu :D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 cze 2007, 09:32

o produkty zbozowe - to chodzi mi o te zawierajace gluten :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 cze 2007, 09:43

felicity001, czyli po prostu nie szukać bezglutenowych :D.... zajrzałam na Ole w bobasach, ależ ona cudna :) .... i taka do Ciebie podobna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

12 cze 2007, 09:47

Sosna teśc ma łódkę (bo to prawdziwy wędkarz) i czasem montujemy silniczek i po jeziorku pływamy - chociaż z Tomkiem jeszcze nie pływaliśmy.
A tak poza tym to można wypożyczyc rowery wodne. Michał już tyle razy z nami pływał że teraz dla niego to żadna atrakcja...ale te dzieci się wybredne robią...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość