Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 cze 2007, 09:55

a my nocke mielismy całkiem całkiem tylko jakas pizda darła sie pod oknem i obudziła małą
ale przebralismy zasikała mi przewijak i zasneła potem jeszcze dwie podubdki i teraz spi od 8
o 11 przychodzi polozna i bedzie ja kapac zobaczymy jak zareaguje bo wczoraj juz nie plakała jak ja kapalismy

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 cze 2007, 09:57

i ja dzień dobry :-D ja wczoraj po pranku i prasowanku + opalanie :-D prasowałam na tarasie i chwyciło mi coś :-D
ja dzis tez nie wyspana - ale przez syna - NIE!!! .. przez dziecko sąsiadów!!!!!!! mają córkę tak w wieku ok roku ..i mała dzień w dzień - a raczej w nocy budzi sie koło 3 ... i drze się histerycznie przez godzinę !!!! a że ściany cienkie ... po prostu super ... jaki mały zasypiał od razu po nocnym karmieniu to teraz jak słyszy , że tam sie ktoś drze to sie wybudza trochę ..ale w końcu zasypia - ale za to ja - rześka , że szok ... bo mi mały coś sie przestawia i w nocy przesypia 5 godzin a potem już 3 .. więc jest nieżle .potem 2 godzinki od 6-7 do 8-9 gadamy ssiemy ile wlezie :-D i koło 9-19 śpimy i mama ma czs na kąpiel i sniadanie i TT :-D
dziś też uciekam na taras - sciagam stanik i się będę opalać - czekam tylko na jakis półcień dla małego to go w wózek i niech spi a ja na opalanko i mały odpoczynek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 cze 2007, 10:19

dziewczyny sorki ze wpadam do was ale czytam sobie wasz watek od poczatku i ciesze sie ze macie juz maluchy bo moj leniuch nie chce wyjsc :-D maz sie smieje ze nyguska urodze :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 cze 2007, 10:26

magda26, - mój też był leniuszek - spokojnie !!1 :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 cze 2007, 10:30

Gosia ale ja sie martwie czy oby wszystko z nim tam ok :ico_noniewiem: KTG wychodzi zawsze bardzo dobrze wiec niby sie nie martwie ale wolabym zeby byl po mojej juz stronie :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 cze 2007, 10:54

magda26, - ja też chodziła na ktg co drugi dzień - jak jest ok - to znaczy , że z małym wszystko wporzadku - rusza się serducha bije - nie gotowy :-D - juz kiedys pisałam- widocznie jego układ imunologiczny jeszcze nie dojrzał - i mu tam poza tym dobrze :-D ale rozumiem cie doskonale .. czekanie ..jest straszne . czekasz 2 tyg przed terminem - bo może??? i jeszcze czekanie po - katastrofa ... dlatego - id na dobre ciacho - dobra kawe i najedz sie truskawek i innych "złych " rzeczy :-D kebab , hamburger, frytki ... ciasta czekoladowe .echh ... :-D i mysl sobie o tym że to będzie w najmniej niespodzioewanym momencie :-D i głowa do góry!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 cze 2007, 11:08

witajcie majóweczki!
własnie wróciłyśmy z porannego spaceru połączonego z zakupami. U nas dzisiaj trochę chłodniej. Spacerowałyśmy sobie dobre 2h.
Nocka minęła spokojnie i Ala spała rekordowo długo. od 23 do 5.30 :ico_szoking: potem cyc i znów spanko do 9. Ja jestem wypoczęta i zadowolona.
Mój mały Skarbulinek kończy dzisiaj 5 tygodni więc zapraszam na :ico_tort: i :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 cze 2007, 11:12

Ewcik, to ty masz juz niemowlaka - a nie noworodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D gratulacje

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 cze 2007, 12:41

Ewcik, gratulacje takiego "starego" dzidziusia :-D :ico_brawa_01:

ja nadal cierpię :ico_placzek: ale na jutro jestem umówiona do gin
modlę się żeby mi pomogła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo inaczej moje karmienie piersią zawiśnie na włosku... albo raczej odpadnie w ogóle... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-13, 12:44 ]
tak w ogóle to od jakiegoś miesiąca marzę żeby mnie w końcu nic nie bolało :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 cze 2007, 13:27

magda spokojnie musisz czekac
ja tez nie miałam porodu w terminie i to jeszcze gorzej bo na ktg (ktore mialam zrobione dopiero w szpitalu) miałam plaką linie zamiast skurczy :)
i wywołąli mi kilka godz i po strachu
bedzie dobrze
a ty tak jak pisze Gosia A, najedz sie wszystkiego co nie bedziesz mogła potem
ja w dzien przed pojsciem do szpitala miałam 1 rocznice slubu i poszalelismy we wloskiej knajpie
spagetti i wino a nastepnego dnia dostałam szpitalne żarcie :-D to dopiero trauma

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość