Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 cze 2007, 11:58

iza u nas te pada i jest chodniej ,od razu lepiej sie czuje i Ada mniej marudzi ufff

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 cze 2007, 12:07

Iwona dokladnie przemysl sobie i zastanow sie bo to tak chocby ci wszystko naraz przyszlo.. przeprowadzka,zlobek,praca.. napewno sie uda wszystko pogodzic jak sie chce ale ty decydujesz.. Powodzenia i trzymam kciuki

A ja dzisiaj jestem pracujaca od rana.. wstalysmy o 9 00 i juz mieszkanko czyste.. szkoda tylko ze Nicole niechce spac.. ale to nic za niedlugo sie zmeczy i sama usnie :ico_oczko: Zajrze potem paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 cze 2007, 13:12

Cześć Kobiety :-D
U nas nadal pogoda nieznośna- duszno, parno, prawie 30* C w cieniu... troszkę wieje wiaterek, ale niewiele to daje...
My dziś pospałyśmy sobie do 9.00, domek wysprzątany i chyba jednak zdecydujemy się na wyjście na spacerek. Musimy kupić ziemniaczki do obiadu. Jutro idziemy z Niunią na szczepienie i zapytam o szczepionkę od pneumokoków.Chyba będziemy szczepić Kingę. I zapytam o podawanie witaminy D. Już sama nie wiem, czy ją podawać. Zobaczę co powie lekarka.
iwonap, troszkę Ci zazdroszczę tej propozycji pracy. I to dopiero od września. Ja chyba zacznę szukać czegoś, co można robić w domu i mieć z tego troszkę kaski.
Kristi, Kinga przez te męczące upały dużo śpi w ciągu dnia, chociaż też strasznie się męczy, zanim zaśnie...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 cze 2007, 13:53

a mój niunio spi tylko raz w ciągu dnia!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

wlasnie wroclismy ze spacerku...choc chłodzniej to i tak duszno...i co chwila zbiera sie na deszcz

ja tez musze przejesc sie do lekarza....bylismy chyba z 3 miesiące temu :ico_szoking:

tez nie wiem jak podawac witaminki bo teraz jest wiecej słońca.......
Mama_Kingi, jak mozesz spytaj sie swojej lekarki ile dawac kropelek cebion multi.... :-)

[ Dodano: 2007-06-13, 13:54 ]
Mama_Kingi, za dwa dni pierwsze urodzibki Kinguni...jak przygotowania????

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 cze 2007, 14:17

izunia, zaraz zapiszę sobie nazwę witaminek na kartce i jutro zapytam.
Moja Pyza zasnęła już 3 raz w ciągu dzisiejszego dnia... :ico_olaboga: . Ze spacerkiem czekamy jednak aż będzie chlodniej. Pewnie nie będzie, ale czekamy...
A co do przygotowań do tego ważnego dnia: urodzinki robimy w sobotę. Najgorzej z tortem- najłatwiej upiec mi zakalca właśnie ze zwyklego biszkopta... :ico_olaboga: . Aż wstyd. Ale będę musiała sobie jakoś z tym poradzić. Urodzinki będą "na słodko'. Upiekę jeszcze jakieś 1 albo 2 ciacha, kawka, herbatka...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 cze 2007, 14:20

Mama_Kingi ja podaje mojej malej Nicole witamine D ale w tabletkach to przed jedzonkiem zawsze rano rozdrabniam ta tabletke i daje malej jedzonko i uwazam ze wazne jest dawanie witaminy D bo wlasnie ona wzmacnia kosci i uodparnia organizm bobaskow.Wiem bo jakis czas nie dawalam mojej Nicole tej witaminy i zaczely jej delikatnie kosci strzelac.. taki odzwiek jak ja za raczke bralam. :ico_wstydzioch: . :ico_puknij: a teraz znowu dostaje ta witamine D i jest duzo lepiej naprawde kosci wzmacnia :ico_oczko:
No wlasnie Mama_Kingi jak tam przygotowania do wielkiego dnia Kinguni Pierwsze urodzinki :ico_brawa_01: ..Duzo bedzie osob?? Opowidz troszke :ico_oczko:

Moja dziewczynka sobie spijusia.. poszlysmy na spacerek i udalo sie zasnela.. bo mala od 9 00 byla na nogach wiec czas juz byl zeby usnela :ico_brawa_01: i ciesze sie ze spi sobie wypocznie i bedzie ok

Iza moja Nicole to spi roznie raz spi tylko raz w ciagu dnia a innym razem to spi 2 razy w ciagu dnia i to tez nie jak zawsze bylo co 2 godziny tylko ostatatnio jest ze spi co 4-5 godzin bo wtedy czuje sie zmeczona i juzchce jej sie spac.. Oj zmienia sie cala nasza norma spanka.. :ico_oczko:

A z moja babcia jest juz ok,zadzwonila dzisiaj ale tylko tak pogadac ogulnie i bylo chlodno.. az dalo sie wyczuc ale nic z czasem moze bedzie jeszcze inaczej tak jak bylo kiedys.. Pozdrawiam paa

[ Dodano: 2007-06-13, 14:30 ]
Mama_Kingi tak z ciekawosci cie zapytam jaka to moze byc praca w domu.. ja tez myslalam o tym kiedys ale nie orientuje sie co mozna by za prace w domu wykonywac.. no tak np. co??

A u nas pogoda super,wypogodzilo sie i ladnie,nie za cieplo i tez nie za goraco tak w sam raz moze troche duszno ale nie wyczuwa sie az tak :ico_oczko:
A ja musze tylko zupke ugotowac i koniec pracy na dzisiaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 cze 2007, 15:25

Mama_Kingi Adusia wręcz odwrotnie ma niż Kingusia ona w te upału śpi tylko ze dwa razy po 0.,5 godzinki a wieczoren zasypia dopiero o 22 :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 cze 2007, 15:32

No moja Nicole tez jak byly upaly to spala tylko raz dziennie ale za to okolo 3 godzin.. raz a porzadnie hehe ale mala woli jak nie jest tak cieplo..
Ok ja ide brac sie za obiadek paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 cze 2007, 15:35

Ja już po obiadku i niedługo do pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 cze 2007, 15:45

To milej pracki zycze ci Justyna szybko przeleci i znowu bedziesz ze swoja Adusia Powodzenia paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość