Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 cze 2007, 20:47

zubelek, trzymaj sie !!! będzie dobrze...zyczymy..duzo..duzo zdróweczka
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dla twoich dziewczynek


a wam dziekujemy bardzo bardzo za zyczenia dla niunia mojego!!!!!

diem zdjecia są boskie ...cudowne..ach..brak słow'
prosimy jeszcze.....

:ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: za pierwsze kroczki!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-14, 20:48 ]
Aginka, mądry syneczek...... a jak Malwinka?? polepszyło się troszke???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 cze 2007, 20:52

Aginka, Twój Kapik to mądry i wrażliwy chłopczyk...
masz cud synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kapika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 cze 2007, 21:16

tez chce bardzo by moj synus byl tak wrazliwy i dobry jak Kapik :ico_oczko: :ico_brawa_01: brawa dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


i dziekujemy za komplementa :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Kourosh takze tylko raz wciagu dnia sypia i maks godz. :ico_noniewiem:
jest aktywny ze ho ho :ico_olaboga: :-D

wlasnie siedzi mi na kolanach i nie przeszkadza :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-14, 21:20 ]
Maggie pisze:diem, foto prze boskie!!!!
9.50 za foto??????????????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Ja robiłam Antosiowi w Londynie tuż pod Ambasadą i kosztowało 3.99.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
lepiej zeby moj D o tym nie wiedzial, bo to on zasugerowal by zdjecie zrobic tuz przed dotarciem do Ambasady, a ja nalegalam,zeby zrobic to teraz i miec to z glowy :-/ no i teraz mamy z glowy 9.5 :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-14, 21:25 ]
z nosem zwieszonym na kwinte :-/ zmykam i dobrej nocy zycxze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 cze 2007, 21:31

Dokladnie wielkie :ico_brawa_01: dla Kacperka taki wrazliwy i czuly chlopczyk super masz syneczka Aginka Kacperek sie ladnie pomodli i napewno wszystkie dzieci bede zdrowe.. :ico_brawa_01:

Maggie no tak w porownaniu z twoim Antosiem to fakt moja Nicole mnie rozpiescila tym spankiem dzisiaj :ico_oczko: Tylko wiesz ja juz przywyklam ze mala spi 2 razy dziennie i to po 2-3 godzinki no ale jak to u dzieci jest sa bardzo zmienne .. Ale az tak niemoge narzekac.. Wazne ze moja Nicolinka jest zdrowa

Diem slodkie i sliczne foteczki Kourosha taki maly slodziutek :ico_brawa_01:

A cala nasza trojeczka ma dzisiaj fajny wieczor.. siedzimy sobie wszyscy w naszej sypialni.. maz na swoim kompie,ja tez na swoim :ico_oczko: A nasza Nicole posrodku nas siedzi sobie na podlodze i je biszkopta i przy tym od czasu do czasu pomarudzi hehe pieknie i jak harmonijnie :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 cze 2007, 21:38

Uf ...dzieci śpią ...
Ale na mnie czeka jeszcze fura roboty .... ale koszmarnie mi sie nie chce

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 cze 2007, 21:42

diem pisze::ico_szoking: :ico_szoking:
lepiej zeby moj D o tym nie wiedzial, bo to on zasugerowal by zdjecie zrobic tuz przed dotarciem do Ambasady, a ja nalegalam,zeby zrobic to teraz i miec to z glowy :-/ no i teraz mamy z glowy 9.5 :ico_zly:

diem nie przejmuj się i tak w sumie zapłaciłam więcej bo tez zrobiłam kilka tygodni wczesniej w Oxfordzie ...ale pani w Ambasadzie sie nie spodobało, bo stwierdziła ze jest za ciemne.... :/
A kiedy macie spotkanie w Ambasadzie?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 cze 2007, 21:42

dajcie mi dziewczyny przysłowiowego kopa w d*** - ot tak na rozruch .... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

14 cze 2007, 22:14

zubelek, ucałuj swoje słoneczka od ciotki Anki i Kinguni i życz im zdróweczka.
Antosiowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kroczki!!
Aginka, Kacperek to takie kochane i wrażliwe dziecko... Gratuluję synka.
diem, Kourosh to mały przystojniaczek. Piękne foteczki...
A ja jutro będę składała torcik swojej Niuni na urodzinki. Biszkopty popiekła mi G. siostra, a przy okazji chrzestna mojej Pyzuni. Dla mnie zostało najłatwiejsze :ico_wstydzioch: . Troszkę się posprzeczaliśmy z Grześkiem o te urodzinki. Ja chciałam zrobić "na słodko"- tort, ciasta, kawa i herbata. A on chce całe przyjęcie z mięchem, sałatkami i całą resztą. Tylko kiedy ja to zrobię? Ani miąso mi się nie wysoli przez jeden dzień a i Niunia nie wiadomo jak mi pozwoli robić. A to mięcho trzeba jutro rano kupić i produkty do sałatek i do ciast... Ot, i będę musiała zapakować swój Roczny Skarb do wózka i pędzić od rana na zakupy... Urodzinki robimy w sobotę po 17.

A w ubiegłym roku, o tej porze, byłam w szpitalu, na sali do porodłw rodzinnych, byłam już chyba po znieczuleniu dolędźwiowym, oglądaliśmy z Grześkiem mecz Polska-Niemcy. Bóle miałam okropne, momentami traciłam z ich powodu przytomność... Z ich powodu miałam też straszne mdłości... Pamiętam tylko tyle, że pod koniec to wrzeszczałam na położne, a i lekarzowi się oberwało... :ico_szoking: Ok północy zdecydowano, że Kinga urodzi się przez cc. To trochę z powodu mojej drobnej figury i totalnego braku sił... Trafiłam na stół, poczułam jeszcze jak mi tną skalpelem brzuch, zawyłam z bólu, podano mi narkozę i to tyle... A później obudziłam się już na oddziale położniczym, Grzesiek ze łzami w oczach (ze szczęścia), i małe wrzeszczące zawiniątko obok mnie... Kinga powitała ten świat o godzinie 0:20, w czwartek, w Boże Ciało.

Ale elaborat mi wyszedł :ico_haha_01:
Już kończę i zmykam spać.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 cze 2007, 07:25

Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło.

Kinguniu....Uśmiechu i szczęscia!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
na twoje pierwsze urodzinki!!!!!!!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 cze 2007, 08:56

zubelek wszystkiego dobrego .zrowka dla ksiezniczek ...trzymamy kciuki ...bedzie dobrze zobaczysz bo musi!!!!!!!wysciskaj dziewczynki i jestesmy z toba ..daj pozniej znac co i jak ... :ico_pocieszyciel:
wielkie ogromniaste brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszego ksieciunia za pierwsze kroczki ....wiem maggie ze to niesamowite uczucie jak dziecko robi postepy ......
my juz prawie na spacerkach za reke chodzimy a po domu maly zasuwa ze hej
diem sliczne zdjecie kurosh jest taki slodzik ze tylko zjesc :)
aginko wszystkiego naj dla malwinki mam nadzieje ze juz lepeij i wielkie gratulacje za "super " syna .....tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa: dlas kingunii wszystkiego naj naj naj naj naj naj :ico_tort:
lece sie szykowac bo dzis caly dzien na dzialeczce ....maly w baseniku ja opalanko slonko i spokoj :)
wszystkiego dobrego dziewczynki i milego dnia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość