79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

12 mar 2007, 22:56

witam :ico_haha_02: ja jestem dzisiaj po wizycie u gin nic nie odkrylam nowego :ico_oczko: moj maz byl dzisiaj ze mna wyszedl zachwycony bo dzidzius trzymal sie smiesznie za stope u nas wszystko ok dzidzius zdrowy i wygladal na bardzo wyluzowanego :ico_haha_02: albo znudzonego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 10:32

Witam moje sierpnióweczki
Niestety przez ostatni tydzień bylam chora i przez to nie miałam dostepu do internetu a baaardzo mi sie tęskniło za forum :ico_placzek:
NA szczęście już jest troche lepiej i wrociłam do pracy ale tu jest tyle zmian że nie mogę się odnaleźć. Niech mi ktoś pomoże. Czy wszyscy sie przenieśli ze starego forum tutaj?

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 mar 2007, 11:53

Ja narazie nie kupuję, tylko oglądam z zapałem. Za to chciałam sobie jakies porcięta kupić, bo wczoraj trzeba było zrobić pranie i siedziałam w domu, bo nie miałam co na tyłek założyć. I kluska, sklep na rynku nie czynny, powodu nie podano. Za to pogoda piękna, spacerek był super.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 12:18

mała mysz ja miałam ten sam problem - jak było pranie to nie miałam w czym chodzić Ale teraz już mam 3 pary spodni ciążowych i jest już problem rozwiązany :-D a jeszcze od bratowej wezmę sukieneczkę i będzie superrr

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 mar 2007, 13:15

No chyba jutro jeszcze raz pojade na rynek, może bedzie otwarte.
Mam też kieckę, dość niesamowitą, bo ma ponad 50 lat. Moja babcia ją nosiła, jak nosiła w brzuszku mojego tatę, potem chodziła w niej moja mama. Jak wypadało w końcu lat 70-tych skróciła ją tylko trochę. A teraz mama dała ją mnie. To niebywałe, bo kiecka wygląda prawie jak nowa (musiałam tylko szlufkę poprawić). I jest naprawdę całkiem do rzeczy.. Ciekawe, czy wytrzyma, żebym ją dała mamie mojego pierwszego wnuczka ;-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 14:53

sentymentalna sukienusia ale fajna sprawa taki ciuch pokoleniowy

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 mar 2007, 15:10

no, nie jest to bynajmniej jedna z tych okrutnych sukien z karczkiem białych w różowe kwiatki. Jakimś sposobem jest całkiem na czasie.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 mar 2007, 15:38

czesc słonka !!! :ico_haha_01:
Ja wczoraj omało co nie kupilam najmniejszych śpioszków na świecie, w sklepie dla dzidzi z używaną odzieża i omało co dla siebie, ale akurat wracałam od mojej koleżanki z pełną torbą ciuchów ciążowych, ale powiem dziewczyna nie ma gustu, bo ja to wybieram sexy. Ale chyba będe musiała niektóre nosić, bo wczoraj 3 pary spodni nie weszły na mnie, a myślałam, że będą dobre bo wcześniej były olbrzymie. :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Ja też kupić chcę buteleczki AVENTA, a dodatkowo mój mężunio powiedział, że powinniśmy na wszelki wypadek kupić puszkę sztucznego mleka dla dzidzi, gdyby np: stało się coś mi i on by został z dzidzią, w formie, że ja byłabym jeszcze w szpitalu albo zzachorowała i nie mogła karmić piersią albo gdybym brała lekarstwa po szpitalu, ale tak to nastawiam się na karmienie piersią. :ico_brawa_01:
Moje koleżanki są tak duże, że został mi jeden biustonosz musze iść coś kupić, powinnam kupić juz do katmienia ?? :ico_szoking:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 mar 2007, 16:21

kasia3 ja kupiłam sobie za rada przeczytana gdzieś tutaj taki biustonosz ciążowy powiększający sie wraz zbiustem. Jest naprawdę super wygodny. Polecem.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 16:45

ja w sobotę kupiłam sobie nowy biustonosz - większy niż zwykle a mimo to jest za mały - teraz kupię taki typowo materiałowy ktory się będzie rozciągał wraz z powiększajacymi się piersiami - materiał taki jak te do karmienia ale nie odpinane.
Kupno sztucznego mleka to też nie taka prosta sprawa - ja bym poczekała z tym zakupem do narodzin a położna doradzi ewentualnie jakie kupić

[ Dodano: 2007-03-13 ]
a jeszcze co do ciuchów ciążowych to ja też bym chciała wyglądać jak najładniej sie da ale często mi się to nie udaje - idzie wiosna i powinnyśmy sie starać pięknie wyglądać a nie takie zapuszczone w workach po kartoflach :585: ja muszę kupić sobie trochę ciuszków żeby wlaśnie świetnie wyglądać ale nie ukrywam ze nie mam za bardzo na to kasy a na używkach nic nie mogę znależć no bo i nie mam kiedy tam chodzić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość