caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 cze 2007, 19:19

Asiula mój Oskarek ma już narzeczoną, ale twoja panna też bardzo mu się podoba( powiedział mi na uszko) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

IM ja dzisiaj rejestrowałam Oskarka na drugą serię szczepień to nic mi nie mówili że wycofują HIB-a!

Basik Nie martw się że dokarmiasz, skoro dzidzia zadowlona, to jest OK!!!!
I muszę się dowiedzieć w związku z tą wypalanką!
Bardzo mi przykro z powodu koleżanki, daj Boże że wszystko będzie dobrze!!!!!!
Pierwszą pigułke bierze się pierwszego dnia okresu, ale ja tera zaczęłam brać na wywołanie okresu pierwsze opakowanie więc jak gin mi dał piguły to wzięłam tego samego dnia, a dziś właśnie dostałam okres, oj tak fajnie było bez comiesięcznej mordęgi, a tera po roku przerwy znowu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę twojej córuni i to tylko na cycusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cieszę że Maję już tak nie swędzą te krostki, oby tak dalej!!!!!!!!!!

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

15 cze 2007, 19:36

caro - czyli zeby wywolac okres mam zaczac brac te tabletki, ale zrobic jakas przerwe jak dostane okresu?czy brac ciagiem? ... jak moje doinformowanie bedzie na tym poziomie to Szymcio szybko bedzie mial rodzenstwo:) bo jakbym nie karmila to nie byloby problemu;)

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

15 cze 2007, 20:07

Pielegniarka kazala mi dzwonić za 6 tygodni bo ponoc maja wycofac te szczepionke i nie wiadomo czy bedzie .Polecila mi szczepionke 5 w 1 bo ponoc jest bezpieczniejsza.

Jak dobrze pojdzie bo mam jescze wizyte u okulistki i kardiologa to moze w polowie lipca pojade na lubelszczyzne.

Ja okres mialam juz 2 razy a po pierwszym porodzie to mialam po 4 miesiacach
Na mnie leki nie dzialaja bo zle sie czuje i lekarka proponowala mi spirale ale boje sie ze sie nie przyjmie i wywale kase narazie wystarcza guma bo przez cala ciaze i do teraz jeszcze nic
Po pierszym dziecku dlugo mialam niechec przez ból i parcie na pecherz w tracie

Napiszcie mi ktory kod z fotosiks i gdzie wkleic to pokaze wam zdjecie malego, ktory jak zwykle musi doic

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2007, 20:11

basik, nie,nie.Tojest tabletka jednoskladnikowa.Bierzesz ja kiedy chcesz i potem juz non stop - bez 7-dniowej przerwy :ico_zly: Nie tak jak ze zwykla pigulka.
Dziwie sie,ze ta babka tak reaguje :ico_szoking: Przeciez to jest jedyna dostepna w Polsce tabletka dla kobiet karmiacych piersia :ico_noniewiem:

Ja biore od dwoch dni :-D

Wogole to powiem wam szczerze,ze od kilku dni czuje sie jak w ciazy :ico_szoking:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

15 cze 2007, 20:30

Cześć Mamuśki!

Dagles, całą bużke ma po tatuńciu czyli oczka też, mój mąż nie wypsze się syna bo jest identyczny jak on był mały, po mnie moje maleństwo ma jasną karnacje i nic więcej. Ale zobaczymy jak podrośnie może coś bedzie miał ze mnie.

IM, No to jednak wycofują tą szczepionke a ja myślałam że ta moja pielegniarka coś zmyśla, już nawet chciałam dzwonić do sanepidu o potwierdzenie. Brawa za wage małego

Ja tabletek żadny nie biore, narazie tylko gumki, ale jak zakończe karmienie cycuszkiem to napewno będe łykać tabletki.

asiula.k11, mój Kamilek jest bardzo chętny poznać uroczą Natalię

agi, super że z bużką małej już lepiej i brawa za wage malutkiej

basik, aby wszystko było dobrze z twoja koleżanką.
Gdy ja leżałam w szpitalu z małym i był jeszcze w inkubatorku, to jedna laska rodziła w 25 tygodniu to było moment jak ją zwiezli z ginekologii chyba w 5 min urodziła to maleństwo, zaraz mojego Kamilka wyciągli z inkubatorka aby tamto malutkie dziecie wsadzić ,a za dwie godzinki już jechali z tym dziciątkiem do Szczecina gdyż tam gdzie rodziłam nie mogli nim sie zająć a w Szczecinie to jest oddział wsześniaków i profesjonalny personel, którzy wiedzą co robic z takimi wsześniakami Mam nadzieję że wszysko dobrze się skończyło. A ja płakałam że urodziłam Kamilka za wcześnie i leżał tylko tydzień czasu w inkubatorze, a co mają powiedzieć te matki co ich dzieciaczki leżą dużej.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 cze 2007, 22:03

Hektorka no to widzisz... mój mąż ma oczy skośne to ta mała cholera musiała odziedziczyć facjatę po mnie... ech... a ja zakochana w Twoim Kamilku jestem po prostu!!!! :ico_haha_01:

caro u nas tez smok przy marudzeniu to jedyne ukojenie. wciąga jak narkotyk, a w nocy to się na niego rzuca ta córka krokodyla!!!! ja nie wiem co to bedzie bez niego :ico_olaboga:

Iwonko czyli jak dokąłdnie się czujesz??? :ico_haha_02:

Agi brawa dla córuchnej za wagę!!!! i dla mamusi za ładne karmienie!!! oj jak ja bym chciała zeby mój kruszon tyle ważył...

Basik żeby ta moja buntowniczka mała chciała po cycu butlę, a ona tylko wrzeszczy!!!! próbowałam podać jej butelkę zeby zobaczyć czy ona może glodna... ale nie.. cholera mała no!!! jeszcze jest przyrost w normie... mała nie płacze prawie wcale (tylko po karmieniu), śmieje się, kupki liźne robi... taka widać moja dola z nią...

Asiula.k przepiękne zdjęcie z tym uśmiechem!!!! ja jeszcze swojej nie złapałam... ale bede polować ;)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 cze 2007, 22:16

Czesc Dziewczynki .. wybaczcie ze mnie nie bylo tak dlugo :ico_sorki: :ico_sorki:
Zagladalam tu codziennie ale jakos nie moglam nic pisac po tym co sie stalo mojej kuzynce :ico_placzek: Ale od poczatku ...
w srode wieczoram przyjechala do mnie kuzynka a wlasciwie do kacperka... Ona tez byla w ciazy i miala termin na niedziele (17 czerwca) Nagadalysmy sie o dzieciaczkach .. Ona bardzo cieszyla sie z tej ciazy bo ma dwie dziewczynki a teraz chlopczyk ... wieczorem pojechala do domu a nastepnego dnia rano zadzwonila do mnie i mowi ze przez cala noc nie czula ruchow i nie wie co ma robic ... kazalam jej sie polozyc i poruszac brzuszkiem zeby dzidzia sie obudzila ...po godzinie znow dzwoni i mowi ze nic nie czuje .. pojechala do szpitala i ...okazalo sie ze dzidzius nie zyje :ico_placzek: zrobili jej cesarke ale wczesniej podawali kroplowki zeby sama urodzila .. Ona zaplakana strasznie prawie sama niezywa a oni jej kaza naturalnie rodzic martwe dziecko :ico_placzek: Dopiero po awanturze zdecydowali sie na cc... Chlopczyk urodzil sie niezywy mimo naszych nadziei ze lekarze sie myla jednak :ico_placzek: Ona nawet nie chciala widziec tego dziecka .Jest w takim stanie ze az mi sie serce kroi :ico_placzek:
Wybaczcie ze nie odpisuje na Wasze posty ale ... nie pamietam juz nawet co ktora pisala :((((((

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 cze 2007, 22:16

witajcie poczytałam was dziewczynki ale nie pamiętam co która pisała.
Dzieciaczki śliczniusie i rosna jak na drożdżach.Nogi mi odpadaja całymi dniami siedzimy z martynką na dworku w domu mam bałagan nie poprasowane bo całymi dniami na dworze ale mam to gdzieś zrobi sie póżniej.Gebe to mam tak sczaskaną od słońca na machoń.ale za to wieczorem jestem padnęta ide spac papapapapapapa

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 cze 2007, 22:20

Mordeczko oj Boże .... :ico_placzek: nie wyobrażam sobie tego...

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 cze 2007, 22:24

Miałam iść spać, ale kapnęłam się że w tv był koncert lady panku, ja ich po prostu uwielbiam i nie mogłam przegapić. Przed snem postanowiłam do Was zajrzeć bo przez cały dzień nie miałam czasu a tu Boże :ico_szoking: taka przykra wiadomość. Nie wiem co powiedzieć ja sobie tego po prostu nie wyobrażam :ico_placzek: . Chyba nie znam pocieszenia w takiej sytuacji :ico_placzek: . Rany aż się poryczałam jak sobie pomyślałam, że......Nie nie mogę tak myśleć :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość